SUDIONICI

Potražite sudionika


Kategorija: Ustanova

Akademija za umjetnost i kulturu u Osijeku

Kralja P. Svačića 1/F, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
11:00-12:00 Kulturni kviz 18:00-20:00 Noć knjige 2022. u knjižnici Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku
Kategorija: Antikvarijat

Antikvarijat Biblos

Palmotićeva 28, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Popust u Antikvarijatu Biblos
Kategorija: Antikvarijat

Antikvarijat Vremeplov

Radoslava Lopašića br. 11, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:00 Noć knjige u antikvarijatu Vremeplov
Kategorija: Antikvarijat

Antikvarijat Zlatarevo zlato

Ilica 53, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-22:00 Sve knjige na popustu od 20%
Kategorija: Antikvarijat

Antikvarijat-knjižara Studio

Masarykova 20, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-23:59 25% popusta na sve naslove! 12:00-12:00 Facebook nagradni natječaj
Kategorija: Knjižara

Bazzar.hr

www.bazzar.hr, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
01:01-23:59 Noć knjige na Bazzaru
Kategorija: Ostalo

Book caffe Dnevni Boravak

Ciottina 12a, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
11:00-13:00 Riječka književna jutra
Kategorija: Ustanova

Botanički vrt PMF-a

Marulićev trg 9a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:30 U modroj šumi kroz drveće – pjesnikinje o Vesni Parun
Kategorija: Ostalo

Božidarka Šćerbe Haupt (Exploring Croatia With Darka)

Kneza Ljudevita Posavskog 12, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 S Markom i Darkom po Splitu
Kategorija: Ostalo

BRLOG beer bar

Andrije Hebranga 6, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Poezija kao prostor slobode 18:00-19:00 ZaPis i gosti: Lucija Švaljek
Kategorija: Ostalo

Caffe bar Drugi Program

Petrova 21, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Nenavikli na poslušnost
Kategorija: Ostalo

Caffe Bar Tik Tak

Ul. Grada Vukovara 20, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-22:30 Književni kviz by IRIS
Kategorija: Ostalo

CeKaPe - Centar za kreativno pisanje

Amruševa 10, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Književni put u slikovnicu
Kategorija: Ustanova

Centar kulture na Peščenici

Ivanićgradska 41a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:30-20:30 Glazbeni Knap / Kap po kap – ciklus pjesama skladan na stihove Vesne Parun
Kategorija: Ustanova

Centar mladih Ribnjak

Park Ribnjak 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Književni put u slikovnicu
Kategorija: Narodna knjižnica

Centar za kulturu Jastrebarsko - Gradska knjižnica

Dr. Franje Tuđmana 9, Jastrebarsko, 10450

Programi u Noći knjige:
18:15-19:15 Kreativna pričaonica za djecu
Kategorija: Ustanova

Centar za posjetitelje Ivanina kuća bajke

Trg hrvatskih rodoljuba 2, Ogulin, 47300

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Bajka o Palčici: od skice do ilustracije
Kategorija: Ustanova

Centar za posjetitelje Med dvemi vodami

Trg međimurske prirode 1, Križovec, Mursko Središće, 40315

Programi u Noći knjige:
14:00-18:00 Rešavlemo dečije listine na Matulovu gruntu
Kategorija: Ustanova

Centar za posjetitelje Sveta Nedelja

Marijana Stilinovića 1, Sveta Nedelja, 10431

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Književni susret sa Zlatkom Erjavcem
Kategorija: Ustanova

Češka osnovna škola Jana Amosa Komenskog Daruvar

Tomaša Garika Masaryka 5, Daruvar, 43500

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Vrať mě zpátky do pohádky - Vrati me u bajku
Kategorija: Ostalo

Damanhur Hrvatska - Centar Talej

Šandora Brešćenskoga 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Online čitaonica - Facebook livestream
Kategorija: Nakladnik

Disput

Dubrava 37, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-14:00 Predstavljanje knjige: Pavao Ritter Vitezović – Pjesničke poslanice
Kategorija: Ostalo

Dječja kuća

Art-kvart “Benčić”, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Promocija prvog izdanja Šoljanova kriminalističkog romana Osumnjičeni
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Bajka" Vinkovci

Nuštarska ulica 4, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
09:30-10:30 Sloboda izbora početnog čitanja i pisanja
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Gajnice"

Kerestinečkih žrtava 59, Zagreb, 10090

Programi u Noći knjige:
10:00-11:30 Predstava inspirirana slikovnicom "Ptica duše"
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Leptir"

Ivana Gorana Kovačića 20, Zagreb, Sesvete, 10360

Programi u Noći knjige:
09:00-16:00 Ljepota slobodnog leta leptira različitih boja
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Leptirić" Ljubešćica

Ljubeški trg 1 a, Ljubešćica, 42222

Programi u Noći knjige:
09:00-17:00 Avanture s knjigom u ruci
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Markuševec"

Štefanovec 172, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:30-20:00 Noć knjige 2022. u Dječjem vrtiću Markuševec
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Potočnica"

Glavna 55a, Mala Subotica, 40321

Programi u Noći knjige:
09:00-21:30 Uz priču je ljepši svijet 09:30-21:30 Pikov orkestar 09:30-21:30 Moja priča 09:30-21:30 Tri praščića 09:30-09:30 Vesele žabe
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Travica" Senj

Ulica Milutina Cihlara Nehajeva 1, Senj, 53270

Programi u Noći knjige:
09:30-11:00 Upoznaj svoj grad i knjižnicu
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Bambi Sunja

Matije Gupca 24, Sunja, 44210

Programi u Noći knjige:
06:30-16:30 Bolnica za slikovnice
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Bambi Ždala

Braće Radića bb, Ždala, 48332

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Noć knjige u vrtiću
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Bedekovčina

Ljudevita Gaja 13, Bedekovčina, 49221

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Književni susret s Nikolinom Manojlović Vračar 09:00-17:00 Noć knjige - Knjiga kao prostor dječje slobode
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Bregunica

Drenovica 6, Novo Virje, 48355

Programi u Noći knjige:
09:30-10:30 Čitamo i družimo se u bibliobusu
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Cvrčak

Turopoljska 29, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-18:30 Priča prije spavanja
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Cvrkutić Oroslavje

Antuna Mihanovića 6, Oroslavje, 42253

Programi u Noći knjige:
07:00-17:00 Putujuće slikovnice
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Grigora Viteza

Ratarska 5, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-16:00 Knjiga kao prostor slobode
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Ivančica – Lobor

Zagrebačka ulica12a, Lobor, 49253

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Slobodne ručice u Noći knjige
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Ivanić Grad

Park hrvatskih branitelja 3, Ivanić Grad, 10310

Programi u Noći knjige:
06:00-16:00 Knjiga svaki dan dobar je plan! 06:00-16:00 Knjiga svaki dan dobar je plan!
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Kamanje

Kamanje 105, Kamanje, 47282

Programi u Noći knjige:
09:00-11:00 Noć knjige 15:00-17:00 Drama u Noći knjige
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Kapljica

Potočna ulica 4, Poljanica Bistranska, 10298

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Predstava za djecu Dječjeg vrtića Kapljica
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Koraci

Alojzija Stepinca 12, Velika Gorica, 10410

Programi u Noći knjige:
08:00-10:00 Djeca čitaju djeci
Kategorija: Ostalo

Dječji vrtić Krijesnica Gorjani

Bolokan 1, Gorjani, 31422

Programi u Noći knjige:
08:00-12:00 Vrijeme je za bajku
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Krijesnica Gradina

Trg kralja Zvonimira 6, Gradina, 33411

Programi u Noći knjige:
09:00-11:00 Kako nastaje slikovnica?
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Ludina

Crkvena 2, Velika Ludina, 44316

Programi u Noći knjige:
09:00-10:00 Pričom protiv ekrana 09:00-10:00 Moja prva slikovnica
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Mali princ

Meštrovićeva 24, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Noć knjige 2022.
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Malo drvo Varaždin

Anina 2, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:30 Čitanje u prirodi
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Marija Petković

Ive Mallina 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:30 Noć knjige uz knjigu pjesama za djecu Zaljubljena minuta
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Marjan - Područni objekt Koralj

Put Skalica 11a, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 U svijetu bajki I.B.Mažuranić 10:00-17:00 Škafetin s pričama
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Maslačak

Hrvatske mladeži 4, Zaprešić, 10290

Programi u Noći knjige:
16:00-18:00 Pričam ti priču
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Medvjedići Rugvica

Školska ulica 18, Jalševec Nartski, 10370

Programi u Noći knjige:
09:00-16:00 Noć knjige u Dječjem vrtiću Medvjedići Rugvica
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Poneštrica

Ćikovići 26/4, Kastav, 51215

Programi u Noći knjige:
06:30-17:00 Noć knjige
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Poneštrica - objekt Kockica

Brestovice 34a, Kastav, 51215

Programi u Noći knjige:
09:00-17:00 Kockasta knjiž(n)ica
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Poneštrica - objekt Sreća

Ilovca 18c, Viškovo, 51215

Programi u Noći knjige:
09:00-17:00 Približimo knjige djeci!
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Potjeh

Moslavačka 42, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
09:00-11:00 Moja najdraža priča ili pjesma 09:00-12:00 Sloboda izražavanja emocija uz pomoć problemskih slikovnica 09:00-14:00 Knjiga je san koji držite u ruci
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Proljeće Kloštar Ivanić

Trg svetog Ivana 1 , Kloštar Ivanić, 10312

Programi u Noći knjige:
09:00-11:30 Sloboda je mašta!
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Pupoljak Otok

Trg kralja Tomislava 3, Otok, 32252

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Radionica s djecom
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Radost

Ljubijska 79a, Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
09:00-11:00 Slobodni kao Pipi 11:00-12:30 Književni susret s Majom Šimlešom 21:00-22:00 Uspavanka tete Jasminke
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Sisak Novi

Hrvatskog narodnog preporoda 33, Sisak, 44010

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Priča mi pomaže
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Suncokret

Ribnjak 16, Slatina, 33520

Programi u Noći knjige:
09:00-11:00 Ježeva kućica u kamišibaj kazalištu 10:00-11:00 Čitanje priča u Gradskoj knjižnici i čitaonici
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Svetog Pavla apostola

Pujanke 14, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Radionica s djecom i roditeljima
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Varaždin

Dravska 1, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Noć knjige 2022.
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Vinkovci

J. J. Strossmayera 7, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 I ja volim čitati! 16:30-18:30 Čarolija slova 16:30-18:30 Priča moje bake 17:00-19:00 Volim knjigu 17:00-19:00 Volim svoju slikovnicu
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Vinkovci - PO Pčelica

12 redarstvenika 18 a, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
11:00-12:00 Pričam ti priču
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Vladimir Nazor

Skalini Istarskog tabora 1, Kastav, 51215

Programi u Noći knjige:
08:00-17:00 Obilježavanje Svjetskog dana knjige i Dana hrvatske knjige
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Vojnić

Starčevićev trg 4, Vojnić, 47220

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Dobra knjiga - Knjižara Ljevak

Trg bana Josipa Jelačića 17, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Noć knjige u Knjižari Ljevak!
Kategorija: Ustanova

Dom za starije osobe Centar

Crnatkova 14, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Camino - 800 km Puta do slobode
Kategorija: Ustanova

Dom za starije osobe Centar

Ulica Vjekoslava Klaića 10, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:30-12:30 Zaporižja – priča iz zemlje žutoplavih boja
Kategorija: Ostalo

Dom za starije osobe Trešnjevka

Trg S. Penkale 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Književni klub
Kategorija: Ustanova

Dom za starije osobe Trešnjevka Zagreb, Podružnica Drenovačka

Drenovačka 30, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Knjiga – vrata slobode
Kategorija: Ostalo

Društvo "Naša djeca" Opatija

St. Lipovica 2, Opatija, 51410

Programi u Noći knjige:
17:00-18:30 Bajkaonica Društva
Kategorija: Ostalo

Društvo hrvatskih književnih prevodilaca

Svačićev trg 15, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:30-18:30 Predstavljanje knjige Narodno blago 18:00-19:00 Prevoditeljsko-pjesnička večer Stihom za mir
Kategorija: Ustanova

Društvo hrvatskih književnika

Trg bana Josipa Jelačića 7/I, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Dan hrvatske knjige 21:30-00:30 Ure bez cenzure
Kategorija: Ostalo

Društvo knjižničara Zadar

Stjepana Radića 11b, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Noćas čitamo
Kategorija: Nakladnik

Društvo povjesničara umjetnosti Hrvatske

Preradovićeva 44, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:00-16:00 Prodajna izložba izdanja iz povijesti umjetnosti
Kategorija: Ostalo

Društvo za planinarenje, istraživanje i očuvanje prirodoslovnih vrijednosti "Osmica" Karlovac

Bašćinska cesta 3, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
12:00-13:30 Ekoradionica u povodu Dana planeta Zemlje
Kategorija: Ustanova

Dvorac Nova Kraljevica

Rovina 6, Kraljevica, 51262

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Čitaj mi u Frankopanu
Kategorija: Knjižara

eknjiga.hr internet knjižara

Matoševa 16, Solin, 21210

Programi u Noći knjige:
00:01-22:59 20% popusta na kupnju iznad 50kn
Kategorija: Ustanova

Ekonomska i trgovačka škola Čakovec

Vladimira Nazora 36, Čakovec, 40000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Zajedno stvara(j)mo 12:00-13:00 Poezija za van – Poetry to go – Poesie zum Mitnehmen
Kategorija: Ustanova

Ekonomska i turistička škola Daruvar

I. Gundulića 14, Daruvar, 43500

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Razmjena knjiga
Kategorija: Ustanova

Ekonomska škola Požega

Osječka 33 , Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Zajedno stvara(j)mo 16:35-18:00 Sloboda u Noći knjige 2022.
Kategorija: Ustanova

Ekonomska škola Vukovar

Stjepana Filipovića 6, Vukovar, 32000

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Noć knjige u EŠV-u
Kategorija: Ustanova

Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod

Naselje Andrija Hebrang 13 /1, Slavonski Brod, 35 000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Zajedno stvara(j)mo
Kategorija: Ustanova

Elektrostrojarska obrtnička škola

Selska 83, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 O lijepa, o draga, o slatka slobodo
Kategorija: Ustanova

Elektrotehnička i ekonomska škola

Ljudevita Gaja 24, Nova Gradiška, 35400

Programi u Noći knjige:
07:00-14:00 Noć knjige u ETEŠ-u
Kategorija: Ustanova

Elektrotehnička i prometna škola Osijek

Istarska 3, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Želja za slobodom
Kategorija: Ustanova

Elektrotehnička škola Split

Teslina 2, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
08:30-11:30 Tajna slobode
Kategorija: Nakladnik

Fabula21. stoljeća

Riječka 35, Zagreb, 10410

Programi u Noći knjige:
18:00-18:00 Pia Mia interaktivni didaktički materijali
Kategorija: Ustanova

Fakultet elektrotehnike i računarstva

Unska 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-23:00 Vječno lice s naslovnica – o lijepa, o draga, o slatka brigo
Kategorija: Ustanova

Fakultet hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu

Borongajska cesta 83d, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 11. Noć knjige na Fakultetu hrvatskih studija
Kategorija: Ustanova

Filozofski fakultet Osijek – Odsjek za informacijske znanosti

Lorenza Jaegera 9, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
09:00-14:00 Biciklijada
Kategorija: Ustanova

Filozofski fakultet Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli

Ronjgova 1, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Noć knjige na FFPU - Knjiga kao prostor slobode
Kategorija: Nakladnik

Fraktura

Bregovita 7, Ivanec, Zaprešić, 10290

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Izložba priča Denisa Vlašičeka 20:00-21:00 Čitaj mi! Miljenko Jergović – Trojica za Kartal
Kategorija: Ostalo

Frankopanski kaštel u Bakru

Frankopanska, Bakar, 51222

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Noć Knjige 2022. u Frankopanskom kaštelu Bakar
Kategorija: Ustanova

Gimnazija "Fran Galović"

Ulica dr. Željka Selingera 3a, Koprivnica, 48000

Programi u Noći knjige:
10:25-21:00 Noć knjige 2022.
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Bjelovar

Matice hrvatske 17, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Čitajmo zajedno!
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Daruvar

Gundulićeva 14, Daruvar, 43500

Programi u Noći knjige:
08:00-10:00 Nepodnošljiva sloboda čitanja
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Dubrovnik

Frana Supila 3, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Vizualni doživljaji stihova Antuna Branka Šimića 17:00-20:00 Što čitati – gimnazijalci biraju 19:00-19:30 Večer engleske poezije
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga

Milislava Demerca 8, Križevci, 48260

Programi u Noći knjige:
09:00-15:00 Oslobođene riječi
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Nova Gradiška

Trg kralja Tomislava 9, Nova Gradiška, 35400

Programi u Noći knjige:
09:00-15:00 Sloboda u Noći knjige 2022.
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Požega

Dr. Franje Tuđmana 4/a, Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
11:40-13:15 Na granici slobode
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Sesvete

Bistrička 7, Sesvete, Zagreb, 10360

Programi u Noći knjige:
10:30-14:15 Ti koja imaš nevinije ruke - Vesna Parun u Sesvetama
Kategorija: Knjižara

Glazbena knjižara Rockmark

Ul. Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Akcijske cijene i popusti
Kategorija: Ustanova

Glazbena škola Karlovac

Augusta Cesarca 3, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Predstavljanje knjige
Kategorija: Ustanova

Glazbena škola Slavonski Brod

Vukovarska 1, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
19:30-21:00 Od poezije do glazbe - i natrag
Kategorija: Ustanova

Gornjogradska gimnazija

Trg Katarine Zrinske 5, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
13:30-14:30 Otvorenje izložbe Mali princ
Kategorija: Ostalo

Gornjogradske coprnice

Hinka Wuertha 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:30 Iz Zagorkina pera
Kategorija: Ustanova

Graditeljska škola Čakovec

Športska 1, Čakovec, 40000

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Sloboda u riječi, slici, stvari i na platnu
Kategorija: Ustanova

Graditeljska tehnička škola Zagreb

Avenija Većeslava Holjevca 17, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-15:00 Sloboština Barbie i ostala blaga današnje djece
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica "Don Mihovil Pavlinović" Imotski

Ulica kralja Zvonimira 1, Imotski, 21260

Programi u Noći knjige:
19:00-23:00 Promocija knjige "Marulov san" prof. dr. Dine Milinovića
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica "Ivan Palčić"

Dalmatinska 11, Novalja, 53291

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Akcijska prodaja knjiga 19:30-21:00 Predstavljanje zavičajne knjige 14:00-15:30 Sloboda u očima djece
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica "Ksaver Šandor Gjalski"

Stjepana Radića 1, Zabok, 49210

Programi u Noći knjige:
16:30-17:15 Vježbajmo u knjižnici! 18:00-19:30 Mrvice uz put 19:30-21:00 Slobodan izbor
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica "Mato Lovrak" Grubišno Polje

Ivana Nepomuka Jemeršića 1, Grubišno Polje, 43290

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Književni susret s Majom Šimlešom 19:00-20:00 (P)ostati zdrav – Bruno Šimleša 20:00-09:00 Noć u knjižnici 18:00-19:00 Predstava za djecu
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Bakar

Primorje 45A, Bakar, 51222

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Čitaj mi... O hrabrosti!
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Beli Manastir

Kralja Tomislava 2, Beli Manastir, 31300

Programi u Noći knjige:
11:45-12:00 Oda slobodi 12:00-12:15 Balada o izlasku sunca 12:30-13:00 Bonton - različitost 15:00-15:30 Pričajmo o slobodi 17:00-17:20 Legenda o Crvenoj Marti 18:00-18:30 Pjesma za laku noć
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Biograd na Moru

Šetalište kneza Branimira 52, Biograd na moru, 23210

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Oslobodi svoj stih 20:00-22:00 Pjesnička sloboda
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Crikvenica

Vinodolska 1, Crikvenica, 51260

Programi u Noći knjige:
10:00-18:00 Besplatan upis 10:00-18:00 Knjigu vrati, zakasninu ne plati 17:30-18:30 Velika pričaonica riječi 18:00-19:00 Od Kotora do mora i nazad 19:00-21:00 Oda slobodi
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Grada Donjeg Miholjca

Trg Ante Starčevića 22, Donji Miholjac, 31540

Programi u Noći knjige:
08:00-15:00 Knjige vrati, kaznu NE plati! 08:00-15:00 Postani i ti član knjižnice! 16:00-17:00 Knjiga daje mi krila! 18:00-20:00 Gostovanje Ivane Bodrožić
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica "Gustav Krklec" Ivanec

Akademika Ladislava Šabana 3, Ivanec, 42240

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Harry Potter i magija
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica "Mladen Kerstner"

Trg svetog Trojstva 19, Ludbreg, 42230

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Čas počinka nema
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Hvar

Vicka Butorovića 2, Hvar, 21450

Programi u Noći knjige:
18:00-18:00 Izložba iluminiranih rukopisa 15:00-18:00 Tri prijatelja i otok
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Ilok

Trg Nikole Iločkog 2, Ilok, 32236

Programi u Noći knjige:
12:00-19:30 Besplatan upis za sve građane Iloka 12:00-19:30 Knjigu vrati, zakasninu ne plati! 12:00-19:30 Vesna Parun 12:00-19:30 Sloboda u novinarstvu
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Ivana Belostenca Ozalj

Kolodvorska 1/A, Ozalj, 47280

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Kviz u knjižnici
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Mursko Središće

Trg bana Josipa Jelačića 10, Mursko Središće, 40315

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Sloboda? 16:00-17:30 Ooo da! Sloboda! 18:00-19:00 Čiča Miča, počela je priča 09:00-11:00 Čiča Mića, počela je priča
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Stari Grad

Novo Riva 2, Stari Grad, 21460

Programi u Noći knjige:
14:00-20:00 Superpravednici - kritičkim promišljanjem do spoznaje ljudskih prava 20:00-22:00 Čas počinka nema
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Virovitica

Trg bana Josipa Jelačića 5, Virovitica, 33000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Zeleni filmovi 19:00-21:00 Književni susret sa Zoranom Predinom 18:00-19:30 Od Vesne i Peruna do Vesne Parun iliti O slobodi izražavanja i stvaranja kroz povijest
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Ivan Vidali

Ulica Hrvatske bratske zajednice 15, Korčula, 20260

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Korčulanski književnici online 08:00-19:00 Vrati, a ne plati! 19:00-20:00 Predstavljanje knjige 18:00-22:00 Besplatan upis 19:00-21:00 Predstavljanje romana "Strah od kupine"
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko

Ivana Gorana Kovačića 20a, Vrbovsko, 51326

Programi u Noći knjige:
07:00-15:00 Izložba knjiga 18:00-20:00 Čitajmo online! 18:00-19:30 Večer književnosti i fotografije
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Metković

Kralja Zvonimira 4, Metković, 20350

Programi u Noći knjige:
07:30-15:30 Povrat knjiga bez naplate zakasnine
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Našice

Trg Isidora Kršnjavoga 4, Našice, 31500

Programi u Noći knjige:
08:00-15:00 Spoj naslijepo s knjigom 11:00-15:00 Sastanak knjižničara s područja grada Našica i okolice 07:30-14:30 Knjiga dostupna svima – postajem član svoje knjižnice!
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Omiš

Punta 1, Omiš, 21310

Programi u Noći knjige:
17:30-18:30 Čarolija čitanja 17:00-18:00 Kako zavoljeti čitanje i učenje
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Opuzen

Trg opuzenske bojne 2, Opuzen, 20355

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Akcija besplatnog učlanjenja
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Otok

Trg kralja Tomislava 6/A, Otok, 32252

Programi u Noći knjige:
07:00-15:00 Akcija i popust 12:00-14:00 Radionica s djecom 18:00-20:00 Grana bagremova
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Pag

Od špitala 1, Pag, 23250

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Uvis, u prostor slobode
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Pazin

Šetalište Pazinske gimnazije 1a, Pazin, 52000

Programi u Noći knjige:
11:00-12:00 "Putujte" s knjigom 18:00-19:00 "Putujte" s knjigom
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Pregrada

Trg Gospe Kunagorske 3, Pregrada, 49218

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Tragovima bajki I 15:00-16:00 Tragovima bajki II 19:00-20:30 Do kraja svijeta i natrag
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Rijeka

Matije Gupca 23, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Promocija prvog izdanja Šoljanova kriminalističkog romana Osumnjičeni
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Rijeka - Ogranak Trsat

Trg Viktora Bubnja 1, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
11:00-13:00 Pričaonica i kreativna radionica Trsatsko blago
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Samobor

Krležina 9, Samobor, 10430

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Na rubu pameti
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Samobor

Šmidhenova 36, Samobor, 10430

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Malo papirnato kazalište ili kamišibaj
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Senj

Trg Cilnica 11, Senj, 53270

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Opraštamo zakasninu 09:30-11:00 Upoznaj svoj grad i knjižnicu 10:00-20:00 Vitezoviću u čast 18:00-20:00 Glagoljski misterij
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Slavka Kolara Čazma

Ulica Alojza Vulinca 3, Čazma, 43240

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Čitaj i osvoji slobodu! 19:00-22:00 Promocija romana Nenada Stojkovića 11:00-12:00 Književni susret – Margareta Peršić
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Sveti Ivan Zelina

Trg Ante Starčevića 12, Sveti Ivan Zelina, 10380

Programi u Noći knjige:
12:00-15:00 Recital u čast Vesni Parun
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Trogir

Obala bana Berislavića 15, Trogir, 21220

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Basne za nas danas 19:00-19:00 Imagine
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Umag

Trgovačka 6, Umag, 52470

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Čitamo Vesnu Parun! 19:00-20:00 Otvorenje izložbe „Lapis Histriae: Solidarité Art Posters collection"
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Vrgorac

Matice hrvatske 11, Vrgorac, 21276

Programi u Noći knjige:
00:19-20:21 Autorska prava u lokalnim i nacionalnim novinama i na portalima
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Zadar

Ulica Stjepana Radića 11b, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
08:00-19:30 Ne spavam, čitam 19:00-20:00 Što sam naučio na planini: priče u hodu
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Zlatar

Zagrebačka 2, Zlatar, 49250

Programi u Noći knjige:
08:00-17:00 Online kviz "Potraga za blagom" 18:00-19:00 Predstavljanje knjige Božidara Brezinščaka Bagole
Kategorija: Ustanova

Gradsko kazalište Trešnja

Mošćenička 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
16:00-17:00 Čajanka u Trešnji
Kategorija: Ustanova

Gradsko kazalište Žar ptica

Bijenička 97, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:55-19:00 Tajni dnevnik Adriana Molea – kazališna predstava
Kategorija: Ostalo

Grin Photo Gallery

Poljane 9 , Umag, 52470

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Otvorenje izložbe „Lapis Histriae: Solidarité Art Posters collection"
Kategorija: Nakladnik

Hangar 7

Kuniščak 42, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Fantastični žanrovski popusti 19:30-22:00 Sloboda u prostoru SF-a
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Arena Centar

Ulica Vice Vukova 6, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Hoću knjigu svima i svuda
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - City Centar one East

Slavonska av. 11d, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Hoću knjigu svima i svuda
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - City Centar One West

Jankomir 33, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Hoću knjigu svima i svuda
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Joker centar

Put Brodarice 6, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Hoću knjigu svima i svuda 16:00-19:00 Knjiška staza u Splitu
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Supernova Buzin

Avenija Većeslava Holjevca 62 , Zagreb, 10010

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Hoću knjigu svima i svuda
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Supernova Garden Mall

Ulica Rudolfa Kolaka 14, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Hoću knjigu svima i svuda
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Supernova Zadar

Ul. Akcije Maslenica 1, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Noćas čitamo 09:00-21:00 Hoću knjigu svima i svuda 16:00-19:00 Knjiška staza u Zadru
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Tower centar

Janka Polića Kamova 81a, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Hoću knjigu svima i svuda 16:00-19:00 Knjiška staza u Rijeci
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Varaždin

Gajeva 17, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Hoću knjigu svima i svuda 10:00-13:00 Knjiška staza u Varaždinu
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu Megastore

Bogovićeva 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Hoću knjigu svima i svuda 16:00-19:00 Knjiška staza u Zagrebu
Kategorija: Ustanova

Hotelijersko turistička škola u Zagrebu

Frankopanska 8 (zbog radova na školi, trenutno je škola prebačena na ovu adresu: Trg J.F.Kennedyja 8), Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
14:00-20:00 Knjigom protiv rata za život u slobodi
Kategorija: Narodna knjižnica

Hrvatska čitaonica Vrpolje

Trg dr. Franje Tuđmana 1, Vrpolje, 35210

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Dječja sloboda
Kategorija: Narodna knjižnica

Hrvatska knjižnica i čitaonica Pleternica

Vinogradska 3, Pleternica, 34310

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Fantastične leteće knjige g. Morrisa Lessmorea 18:00-19:00 Što je knjiga? 19:00-20:00 Crkva svetog Lovre
Kategorija: Narodna knjižnica

Hrvatska knjižnica i čitaonica Đurđenovac

Trg dr. Franje Tuđmana 3, Đurđenovac, 31511

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Čitam ti priču - knjižnica u vrtiću
Kategorija: Ustanova

Hrvatska knjižnica za slijepe

Šenoina 34/1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-20:00 Što je za mene sloboda? 15:00-17:00 Slikanje murala s taktilnim elementima 17:00-18:00 Predavanje na temu sloboda
Kategorija: Nakladnik

Hrvatski centar ITI

Basaričekova 24, Zagreb, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-21:00 Izvedbeni projekt Biografije ptica 20:00-21:00 Izvedbeni projekt Biografije ptica
Kategorija: Ustanova

Hrvatski državni arhiv

Marulićev trg 21, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Mladost i prijateljstvo kardinala Stepinca i pučkog pisca Janka Matka
Kategorija: Ostalo

Hrvatsko društvo katoličkih novinara

Kaptol 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Predstavljanje knjiga katoličkih novinara
Kategorija: Ostalo

Hrvatsko društvo pisaca

Basaričekova 24, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:30 U modroj šumi kroz drveće – pjesnikinje o Vesni Parun 21:30-00:30 Ure bez cenzure
Kategorija: Ostalo

Hrvatsko književno društvo - Rijeka

Braće Fućak 5, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Rijeka riječi - Noć knjige u povodu Dana hrvatske knjige 11:00-13:00 Riječka književna jutra 19:00-21:00 Rijeka riječi
Kategorija: Ostalo

Hrvatsko knjižničarsko društvo

Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-13:00 Predstavljanje mobilne aplikacije Blinda
Kategorija: Ostalo

Hrvatsko mikrobiološko društvo

Svetošimunska 25, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Mikrobi na Noći knjige
Kategorija: Ostalo

HŽ Putnički prijevoz

Strojarska cesta 11, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:17 Putuj s knjigom - Noć knjige u vlakovima
Kategorija: Ustanova

I. gimnazija Zagreb

Avenija Dubrovnik 36, Zagreb, 10010

Programi u Noći knjige:
11:00-13:00 Moja omiljena knjiga
Kategorija: Ustanova

I. osnovna škola Dugave

Školski prilaz 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Slikanjem do osjećaja slobode!
Kategorija: Ustanova

I. tehnička škola Tesla

Klaićeva 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
13:00-16:00 Književni libertas 13:00-16:00 Tesla Comic-Con
Kategorija: Nakladnik

Ibis grafika

IV. Ravnice 25, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Knjigom oko svijeta 08:30-11:30 Jezikova juha – čitanje priča u originalu i prijevodu 17:00-19:00 Igrom do priče
Kategorija: Ustanova

II. gimnazija Split

Nikole Tesle 10, Split, 21 000

Programi u Noći knjige:
18:30-19:30 Ukrajini s ljubavlju
Kategorija: Ustanova

Industrijsko-obrtnička škola Sisak

Ulica Marijana Cvetkovića 2, Sisak, 44000

Programi u Noći knjige:
18:00-23:00 40+1 godina bez Krleže i 85+1 godina Balada Petrice Kerempuha 18:00-23:00 Obrtnici glagoljaši
Kategorija: Ustanova

Institut za etnologiju i folkloristiku

Šubićeva 42, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-13:30 Izložba i rasprava na temu Žena u promociji turizma Hrvatske do 1918.
Kategorija: Ustanova

Institut za turizam

Vrhovec 5, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-13:30 Izložba i rasprava na temu Žena u promociji turizma Hrvatske do 1918.
Kategorija: Nakladnik

Iris Illyrica

Goranska 20a, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Iris za sve 20:00-22:30 Književni kviz by IRIS
Kategorija: Ustanova

IV. osnovna škola Varaždin

A. M. Reljkovića 36 , Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
08:00-13:00 Sloboda kroz poeziju; Noćno čitanje u knjižnici
Kategorija: Ustanova

IV.gimnazija "Marko Marulić" Split

Zagrebačka 2, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
13:00-14:00 Promocija knjige The Living Legend
Kategorija: Ostalo

Jadrolinija

A. Riva 16, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Putuj s knjigom na valovima Jadrana!
Kategorija: Knjižara

Kabinet Malih zvona

Savska cesta 28 (prolaz Cibona), Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:30-11:30 Na putu s odbjeglim likovima
Kategorija:

Kabinet Malih zvona

, ,

Programi u Noći knjige:
09:00-23:59 Akcije i popusti
Kategorija: Ustanova

Kaštel Zrinskih - Prirodoslovni muzej Rijeka

Kralja Tomislava 1, Brod na Kupi, 51301

Programi u Noći knjige:
10:00-18:00 Puhova družina u Kaštelu Zrinskih
Kategorija: Nakladnik

Katarina Zrinski

Moslavačka 9, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Sloboda izbora u Noći knjige – popusti na knjige od 10% do 50%!
Kategorija: Ustanova

Katolička gimnazija s pravom javnosti

Pape Ivana Pavla II. 6, Požega, 34310

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Izložba
Kategorija: Ostalo

Kazivačica (Secret Zagreb)

Aleja pomoraca 9 , Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:30-20:30 Književni klub tajnog Zagreba
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Bibliobusna služba

Dragutina Golika 36, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-13:00 Bibliobus, Vesna Parun i sloboda 10:00-20:00 Raskvizaj se – kviz za djecu 18:00-19:00 Raskvizaj se – kviz za odrasle
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Dječja knjižnica Marina Držića

Avenija Marina Držića 10, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Pjesma u izlogu 08:00-20:00 Ponesi pjesmu! 09:00-10:00 Ponesi pjesmu! 15:00-16:00 Ponesi pjesmu!
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Dubec

Rudolfa Ivankovića 34, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 STEM radionica – 3D print u knjižnici 16:30-18:00 Manuel Šumberac – susret s autorom
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Dubrava

Avenija Dubrava 51a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Zelena boja Molierea 11:00-12:30 Književni susret s Majom Šimlešom 18:00-19:30 Književni susret s Milanom Majerovićem-Stilinovićem
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Dugave

Ulica Svetog Mateja 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 Projekt KLJUČ do znanja 08:00-23:00 Projekt Cronauti 08:00-23:00 Projekt Otkrivamo mlade talente 20:00-21:00 Večer poezije s Ivanom Marić Javorović
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Jelkovec

Vladimira Stahuljaka 3, Zagreb, Sesvete, 10360

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Klaunesa i snagator u izlozima 09:00-10:00 Klaunesa i snagator 10:45-11:45 Književni susret s Romanom Simićem
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Knežija

Albaharijeva 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 Biblijske misli o slobodi 08:00-23:00 Sloboda (na)puštanja
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Kustošija

Ilica 312, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Cenzura slobode - zabranjene knjige
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Marije Jurić Zagorke

Krvavi most 2, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Promocija zbirke poezije Matka Abramića
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Marina Držića

Ulica grada Vukovara 222, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 U knjižnicu po sadnicu 16:00-18:00 Zelena kreativna radionica 17:00-20:00 Knjige u vremenu
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Medveščak

Trg žrtava fašizma 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Pričaonica: Noćna šetnja s Vesnom Parun 19:00-20:00 Predstavljanje knjige Pozdrav iz Staljingrada
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Novi Zagreb

Božidara Magovca 15, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Tajanstvena knjiga na Odjelu za djecu i mlade 18:00-19:15 Kamo smjestiti baku?
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Podsused

Podsusedski trg 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
14:00-15:00 Blanka i oblaci 18:30-20:00 Čitateljski čita
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Savski gaj

Nehruov trg 46, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Knjigom oko svijeta 08:30-11:30 Jezikova juha – čitanje priča u originalu i prijevodu
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Selčina

Selčinska 8, Zagreb, 10360

Programi u Noći knjige:
16:00-20:00 U svijetu knjiga slobodan sam... 16:00-20:00 Slikovnica kao ulaznica u slobodu dječje mašte
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Sesvete

Trg Dragutina Domjanića 6, Zagreb, Sesvete, 10360

Programi u Noći knjige:
09:30-11:00 Književni susret s Majom Šimlešom 18:00-19:00 Pričaonica 20:00-23:00 15. sesvetski pjesnički maraton
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Staglišće

Augusta Prosenika 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-13:00 (O)slobodi plato 18:30-20:00 Vlastita soba
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Tina Ujevića

Ulica grada Vukovara 14, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Jelena Pervan priča priču 18:00-20:00 La Molnar: priča o Ljiljani Molnar-Talajić
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Vladimira Nazora

Vodovodna 13, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Najveća pisanka u gradu 17:00-22:00 Tko me hoće? - buvljak knjiga 20:00-22:00 OKRUGLA metaFORA2022. - proglašenje pobjednika 15:30-16:30 Knjiga u gostima
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Vrapče

Ulica Majke Terezije 2, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
10:45-12:00 Književni susret sa Ksenijom Kušec
Kategorija: Ustanova

Kineziološki fakultet Osijek

Drinska 16a, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
15:00-21:00 Ritam Glagoljice na KIFOS-u
Kategorija: Knjižara

Knjižara Fraktura

Ulica kneza Mislava 17, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Izložba priča Denisa Vlašičeka 20:00-21:00 Čitaj mi! Miljenko Jergović – Trojica za Kartal
Kategorija: Antikvarijat

Knjižara i antikvarijat Brala

Dežmanova 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Ja tjeram krdo riječi
Kategorija: Knjižara

Knjižara Kršćanska sadašnjost

Radićeva 4, Karlovac, 47 000

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Na slobodu pozvani: Noć knjige u Kršćanskoj sadašnjosti
Kategorija: Knjižara

Knjižara Kršćanska sadašnjost

Kralja Zvonimira 16, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Na slobodu pozvani: Noć knjige u Kršćanskoj sadašnjosti
Kategorija: Knjižara

Knjižara Kršćanska sadašnjost

Trg Ivana Pavla II. 32, Marija Bistrica, 49246

Programi u Noći knjige:
09:00-15:00 Na slobodu pozvani: Noć knjige u Kršćanskoj sadašnjosti
Kategorija:

Knjižara Kršćanska sadašnjost

Trg slobode bb, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Na slobodu pozvani: Noć knjige u Kršćanskoj sadašnjosti
Kategorija: Knjižara

Knjižara Kršćanska sadašnjost - Kaptol 1

Kaptol 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Na slobodu pozvani: Noć knjige u Kršćanskoj sadašnjosti
Kategorija: Knjižara

Knjižara Kršćanska sadašnjost - Kaptol 29

Kaptol 29, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Na slobodu pozvani: Noć knjige u Kršćanskoj sadašnjosti
Kategorija: Knjižara

Knjižara Kršćanska sadašnjost - Zadar

Poljana Natka Nodila 7, Zadar, 23 000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Na slobodu pozvani: Noć knjige u Kršćanskoj sadašnjosti
Kategorija: Knjižara

Knjižara Leksikografskoga zavoda Miroslav Krleža

Frankopanska 24, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-18:00 Hrvatski biografski leksikon – životi i djela poznatih, ali i zaboravljenih
Kategorija: Knjižara

Knjižara Matice hrvatske

Matice hrvatske 2, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-20:00 Akcije i popusti 13:30-14:30 Vesna i ja u povodu stote obljetnice rođenja Vesne Parun 18:00-19:00 Molière živi i danas
Kategorija: Knjižara

Knjižara Planetopija

Ilica 68, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Super prilike u Planetopiji 00:01-23:59 Sniženje u knjižari Planetopija
Kategorija: Knjižara

Knjižara Planetopija

Fontička ul. 4, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Sniženje u knjižari Planetopija
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Trg Ante Starčevića 12, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Noć knjige u Školskoj knjizi 10:00-11:00 Poslušaj i osvoji priču!
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Masarykova 28, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Noć knjige u Školskoj knjizi
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Ignacija Henckea 1b, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Noć knjige u Školskoj knjizi
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Trg braće Radić 7, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
08:00-21:00 Noć knjige u Školskoj knjizi
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga - Arkadija

Trg bana Josipa Jelačića 14, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-21:00 Noć knjige u Školskoj knjizi 10:00-20:30 Poslušaj i osvoji priču!
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga P3

Masarykova 28, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Noć knjige u Školskoj knjizi
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum

Ruđera Boškovića 16a, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum

Teslina 11, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum

Janeza Trdine 1d, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum

Strossmayerova 4, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum

Jurja Bijankinija 1, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum

Vukovarska 22, Mercante centar, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum

Kralja Tomislava 17, Šibenik, 22000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum

Zagrebačka 4, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum

Petra Krešimira IV. 28, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum

Kamenita vrata 1, Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum

Vladimira Nazora 9, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum - Kaptol

Kaptol 29, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum Split

Trumbićeva obala 1, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodni popusti na sva Verbumova izdanja
Kategorija: Knjižara

Knjižara Vuković & Runjić

Teslina 16, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-20:00 Noć knjige u knjižari Vuković & Runjić
Kategorija: Knjižara

Knjižara Znanje - Pula

Giardini 4, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Knjiga svima i svuda
Kategorija: Knjižara

Knjižara Znanje - Rijeka

Užarska 1, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
09:00-20:00 Knjiga svima i svuda
Kategorija: Knjižara

Knjižara Znanje - Slavonski Brod

Trg pobjede 28, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Knjiga svima i svuda
Kategorija: Knjižara

Knjižara Znanje - Varaždin

Ulica grada Lipika 15, Donji Kneginec, Turčin, 42204

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Knjiga svima i svuda
Kategorija: Knjižara

Knjižara Znanje - Zadar

Knezova Šubića Bribirskih 11, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Knjiga svima i svuda
Kategorija: Knjižara

Knjižara Znanje - Zagreb

Gajeva 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Knjiga svima i svuda
Kategorija: Knjižara

Knjižara Znanje Split - Miroslav Krleža

Kraj Sv. Marije 1, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
09:00-20:00 Knjiga svima i svuda
Kategorija: Ostalo

Književna skupina ZLO

Mirka Deanovića 9, , Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Nenavikli na poslušnost
Kategorija: Ostalo

Književni klub Booksa

Martićeva 14d, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:00-18:00 Svi za knjigu, knjiga za svakoga! 19:00-21:00 Učitavanje
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Glina

Stjepana i Antuna Radića 10, Glina, 44400

Programi u Noći knjige:
14:00-18:00 Poezija obojana zelenom
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Gračac

Nikole Tesle 44, Gračac, 23440

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Izložba novih naslova 12:00-12:30 Djeca čitaju djeci
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Grada Preloga

Glavna ulica 33, Prelog, 40323

Programi u Noći knjige:
09:00-10:00 Glazbena bajka 10:00-12:00 Mi nismo sami 18:00-20:00 Sve će biti OK
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Križ

Zagrebačka ulica 2, Križ, 10314

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Gramofon priča priče
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Pitomača

Trg kralja Tomislava 2, Pitomača, 33405

Programi u Noći knjige:
19:00-22:00 Noć knjige u Knjižnici i čitaonici Pitomača
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Šenkovec

Josipa Bedekovića 11, Čakovec, 40000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Slikovnica u gostima 14:00-17:00 Gost iznenađenja 19:00-21:00 Raskrižje
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Slunj

Trg dr. Franje Tuđmana 9, Slunj, 47240

Programi u Noći knjige:
18:30-20:00 Predstavljanje knjige
Kategorija: Ustanova

Knjižnica Srednje škole Dragutina Stražimira

Gundulićeva 2a, Sveti Ivan Zelina, 10380

Programi u Noći knjige:
12:00-15:00 Recital u čast Vesni Parun
Kategorija: Narodna knjižnica

KOVAN – Udruga za kulturu, obrazovanje, duhovnost i domoljublje

Generalski Stol 44 , Generalski Stol, 47262

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Obilježavanje 180. obljetnice osnutka Matice hrvatske
Kategorija: Ostalo

Kulturna udruga Nova Akropola

Ilica 36/I, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
19:30-21:30 Ekologija Indijanaca 20:00-22:00 Ekologija Indijanaca
Kategorija: Ustanova

Kulturni centar Sveta Nedelja

Trg Ante Starčevića 5, Sveta Nedelja, 10431

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Književni susret sa Zlatkom Erjavcem
Kategorija: Ustanova

Leksikografski zavod Miroslav Krleža

Frankopanska 26, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-18:00 Hrvatski biografski leksikon – životi i djela poznatih, ali i zaboravljenih
Kategorija: Ustanova

Makedonska pravoslavna crkva u Hrvatskoj

Nova cesta 176, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
16:30-18:00 Glagolime so ljubov za Makedonija
Kategorija: Ostalo

Makedonsko kulturno društvo "Ilinden" Rijeka

Matačićeva 5, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Rijeka riječi
Kategorija: Ostalo

Makedonsko kulturno društvo Istarske županije "Sv. Kiril i Metodij" Pula

Gajeva 3 (Karlo Rojc 21), Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Poezija makedonskih autora koji pišu u Republici Hrvatskoj
Kategorija: Nakladnik

Mala zvona

Kraljevec 64a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-23:59 Akcije i popusti 10:30-11:30 Na putu s odbjeglim likovima
Kategorija: Nakladnik

Mate

Jandrićeva 12, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-00:01 Popust na mate.hr 00:01-00:01 Online popust
Kategorija: Nakladnik

Medicinska Naklada

Cankarova 13, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popusti do 90%!
Kategorija: Ustanova

Medicinska škola Ante Kuzmanića - Zadar

Ulica dr. Franje Tuđmana 24/G, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
08:00-18:00 O lijepa, o draga, o slatka slobodo contra Index librorum prohibitorum
Kategorija: Ustanova

Medicinska škola Bjelovar

Poljana dr. Franje Tuđmana 8, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Uhvaćena u slici 12:00-14:00 Luna u knjižnici 14:00-15:00 Povratak u školu
Kategorija: Ustanova

Medicinska škola Osijek

Vukovarska 209, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
09:00-17:00 Slobodan let
Kategorija: Ustanova

Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Središnja medicinska knjižnica

Šalata 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 Znanstvena sloboda u medicini
Kategorija: Ustanova

Memorijalni centar "Faust Vrančić"

Ulica I 1a, Prvić Luka, 22 233

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Vesna na Prviću
Kategorija: Ostalo

Mjesni odbor Kozala

Volčićev trg 2, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Noć knjige u kvartu
Kategorija: Ostalo

Morina kutija - online časopis za spekulativnu fikciju

Morinakutija.com, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Sloboda mašte – objavljivanje domaće spekulativne fikcije
Kategorija: Nakladnik

Mozaik knjiga

Karlovačka cesta 24a, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Noć knjige - popusti do 80% 09:00-23:59 Noć knjige u Svijetu knjige - popusti do 80%
Kategorija: Knjižara

Mozaik knjiga - Svijet knjige

Karlovačka cesta 24A, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
09:00-23:59 Noć knjige u Svijetu knjige - popusti do 80%
Kategorija: Knjižara

Multimedijalna knjižara Menart

Avenija Dubrovnik 16/2, Avenue Mall, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Noć knjige u Menartu
Kategorija: Ostalo

Multimedijalni centar Grad Grobnik

Trg Zrinskih i Frankopana 1, Čavle, 51219

Programi u Noći knjige:
09:00-11:00 Radionica za djecu Grobnički mlin
Kategorija: Ustanova

Muzej likovnih umjetnosti

Europska avenija 9, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
11:00-12:00 Kulturni kviz
Kategorija: Ustanova

Muzej Slavonije

Trg sv. Trojstva 6, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Stoljeće osječkoga listanja i čitanja: iz riznica muzejske knjižnice
Kategorija: Narodna knjižnica

Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu

Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-13:00 Svečano otvorenje Noći knjige 2022.
Kategorija: Nakladnik

Naklada OceanMore

Fišerova 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-15:00 Prodajna akcija od 20 - 40%
Kategorija: Nakladnik

Naklada Slap

Dr. Franje Tuđmana 33, Zagreb, 10450

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 U Nakladi Slap 20% popusta + besplatna dostava!
Kategorija: Nakladnik

Naklada Slap, Centar za edukacije i istraživanja

Miramarska cesta 105, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 U Nakladi Slap 20% popusta + besplatna dostava!
Kategorija: Nakladnik

Naklada Šumek

Sarajevska 6, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Predstavljanje slikovnice "Janko i sjemenka"
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna čitaonica i knjižnica Novi Vinodolski

Trg Vinodolskog zakona 1, Novi Vinodolski, 51250

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Od Kleka do Orlova gnijezda 19:30-21:00 Ča čitalnica
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica "Hrvatski skup"

Trg Hrvatskog skupa 10, Pučišća, 21412

Programi u Noći knjige:
00:01-22:59 Bez knjige se ne računa 17:00-21:00 Užitak čitanja
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Dalj

Bana Josipa Jelačića 12, Dalj, 31226

Programi u Noći knjige:
20:00-23:00 Genijalna Elena Ferrante 17:00-19:00 Knjige koje su promijenile svijet
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica "Ivo Kozarčanin" Hrvatska Dubica

Vjekoslava Venka 3, Hrvatska Dubica, 44450

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Maštajmo uz knjigu!
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica Halubajska zora

Marinići 9, Viškovo, 51216

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Pričaonica za predškolce s aktivnostima nakon čitanja
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica Lipovljani

Trg hrvatskih branitelja 14, Lipovljani, 44322

Programi u Noći knjige:
07:30-15:30 Povrat zaboravljenih knjiga bez naplate zakasnine 07:30-15:30 Besplatan upis u Knjižnicu za nove korisnike 13:00-15:30 Čovječe, ne ljuti se!
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica Murter

Butina 2, Murter, 22243

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Večer poezije 19:00-20:30 Predstavljanje 18. broja Murterskog godišnjaka: O murterskom pčelarstvu
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica sv. Benedikta Nuštar

Križnog puta 18, Nuštar, 32221

Programi u Noći knjige:
17:00-15:00 Vesna Parun - Zore i vihori 18:30-19:00 Proglašenje najčitatelja 19:00-20:30 Aconcagua - putopisno predavanje 11:45-12:45 Otprljajmo more!
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica Tisno

Uska ulica 1, Tisno, 22240

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Čitamo u vrtićima! 12:00-16:00 U potrazi za knjigom!
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Kali

Trg Marnjiva 23, Kali, 23272

Programi u Noći knjige:
08:00-18:00 Oprost zakasnine 08:00-19:00 Upis s popustom 17:00-19:00 Književni susret s autoricom Sarah Stručić 18:30-20:00 Dodjela nagrada za najčitatelja 2021. godine
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Kostrena

Sveta Lucija 14, Kostrena, 51221

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Promocija knjige autora Borisa Rošića: AREA 051 10:00-11:00 Veseli Balogov cirkus - predstava Max teatra iz Zagreba
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Orebić

Ulica Zrinskih i Frankopana 2, Orebić, 20250

Programi u Noći knjige:
19:00-22:00 Vino pijmo, što krasnu slobodu donosi...
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Ploče

Vladimira Nazora 12/A, Ploče, 20340

Programi u Noći knjige:
16:00-23:00 Knjiga u fokusu 20:00-21:00 Večer poezije
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Ston

Put braće Mihanović 4a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Kako izraditi slikovnicu? 17:00-18:00 Oživljavanje starih knjiga
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Supetar

Ignjata Joba 7, Supetar, 21400

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Zagonetna knjiga 08:00-14:00 Besplatno učlanjenje za umirovljenike i nezaposlene 08:00-14:00 Povrat zaboravljenih knjiga bez naplate zakasnine
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Virje

Trg Stjepana Radića 1, Virje, 48326

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Noć s knjigom - trivia kviz 20:00-22:00 Čokolada u književnosti 19:00-20:00 Priče za laku noć 10:00-11:00 Djeca koja čitaju...
Kategorija: Ustanova

Narodni Muzej Zadar

Poljana pape Aleksandra III b.b., Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Muzealci čitaju priče
Kategorija: Ustanova

Obrtničko - industrijska škola u Imotskom

Bruna Bušića, Imotski, 21260

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Zajedno stvara(j)mo
Kategorija: Ustanova

Odjel za nastavničke studije u Gospiću Sveučilišta u Zadru

Ulica dr. Ante Starčevića 12, Gospić, 53000

Programi u Noći knjige:
10:00-20:00 Učiteljska Iskra u Noći knjige 2022.
Kategorija: Ostalo

Ogranak Matice hrvatske u Zadru

Don Ive Prodana 1, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Promotivna prodaja knjiga uz popust od 50% 20:00-21:00 Prikaz knjiga Marka Marulića iz edicije Stoljeća hrvatske književnosti
Kategorija: Nakladnik

Omega lan

Biškupec breg 13b, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
21:00-22:00 Autorsko predstavljanje knjige Cijepanje cjepivom - dualnost
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica "Hrvatska sloga" Gradac

Stjepana Radića 1, Gradac, 21330

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Rješavamo neriješena dugovanja 16:00-16:30 Monolog 18:00-19:00 BooKojiN - aukcija knjiga
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica Ante Kovačića

Gorički trg 1, Marija Gorica, 10299

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 (S)likom i djelom Vesne Parun
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica Hrvatski sastanak 1888.

Trg Stjepana Radića 5, Selca, 21425

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Povrat knjiga bez naplate zakasnine 08:00-14:00 Besplatno prvo učlanjenje
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica i čitaonica Bistra

Bistranska 98, Poljanica Bistranska, 10298

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Pričaonica za predškolce 10:00-11:00 Predstava za djecu Dječjeg vrtića Kapljica 10:00-10:00 Knjiga i sloboda 10:00-11:00 Posjet predškolaca
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica i čitaonica Jelsa

Trg Tome Gamulina, Jelsa, 21465

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Predavanje: Svjetlosno onečišćenje 19:00-20:00 Izložba: Što je to svjetlosno onečišćenje?
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica i čitaonica Marija Bistrica

Zagrebačka 26, Marija Bistrica, 49246

Programi u Noći knjige:
19:00-23:00 U Noći knjige stihovi iz naše butige
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica Krapinske Toplice

Ljudevita Gaja 27, Krapinske Toplice, 49217

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Autostopom po svijetu 13:00-14:00 Tatine priče i pjesme
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica Šime Šugar Ivanov

Bartula Kašića 10, Kolan, 23251

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Mala slobodna knjižnica 17:00-18:30 Baš kao Harry Potter
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica Stubičke Toplice

Viktora Šipeka 16, Stubičke Toplice, 49244

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Kako putovati i živjeti od putovanja 09:00-11:00 Zapetljana djevojčica i Čarobni dječak 11:00-12:00 Ekološke slikopriče 16:30-18:00 Čudesna metafora: kroz igru do pjesme
Kategorija: Ostalo

Oris Kuća arhitekture

Kralja Držislava 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-16:00 Noć knjige u Oris Kući arhitekture
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Antun Gustav Matoš" Vinkovci

Ohridska 21, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
08:00-18:00 Knjiga kao sloboda
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Antun i Stjepan Radić" Gunja

Miroslava Krleže 2, Gunja, 32260

Programi u Noći knjige:
08:00-13:00 Knjiga kao prostor slobode
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Antun Klasinc" Lasinja

Trg hrvatskih branitelja 11, Lasinja, 47206

Programi u Noći knjige:
17:00-09:00 Prespavanac s knjigom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "August Cesarec" Ivankovo

Trg bana Jelačića 15, Ivankovo, 32281

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 O lijepa, o draga, o slatka knjigo! 19:00-20:00 Sloboda u knjižnici 20:00-21:00 Lepeza slobode 21:00-22:00 Ako ti slijede korake, ti poleti!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Braća Bobetko" Sisak

Marijana Cvetkovića 24, Sisak, 44000

Programi u Noći knjige:
11:00-14:00 Književni susret s autoricom Ivom Dužić 14:00-17:00 "Freedom Writers" u knjižnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Braća Radić" Koprivnica

Miklinovec 6a, Koprivnica, 34310

Programi u Noći knjige:
12:00-13:00 Srce mi se smije
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Davorin Trstenjak"

Matije Gupca 160, Podgajci Posavski, 32258

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Čarolija čitanja – vrata prema slobodi
Kategorija: Ostalo

Osnovna škola "Davorin Trstenjak" Čađavica

Kolodvorska 1, Čađavica, 33523

Programi u Noći knjige:
15:00-17:00 Priroda u poeziji
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Franjo Hanaman"

Istrev 2, Drenovci, 32257

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Noć knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Čepić

Purgarija Čepić 1, Kršan, 52232

Programi u Noći knjige:
10:00-11:35 Ćakulajmo, zač ne!?
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Đakovo

Ulica kralja Tomislava 25, Đakovo, 31400

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Kreativna čitaonica 08:00-16:00 Čitamo, pričamo, stvaramo
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ivan Kozarac" Nijemci

Zrinska 8, Nijemci, 32221

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Noć knjige 2022. godine
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ivana Brlić-Mažuranić" Slavonski Brod

Zagrebačka 78, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
10:00-15:00 Sve o Ivani
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Jelenje-Dražice"

Školska 53, Jelenje, 51218

Programi u Noći knjige:
15:00-18:00 Knjiga – bogatstvo svjetova
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Josip Vergilij Perić"

Fra Stjepana Vrljića 17, Imotski, 21260

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 Sloboda
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Milan Sekulić" Lovinac

Domovinski trg 2, Lovinac, 53244

Programi u Noći knjige:
19:00-20:30 Ja sam slobodan čovjek i tako mislim...
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Petar Zrinski" Čabar

Zagrebačka 2, Gerovo, 51304

Programi u Noći knjige:
11:00-13:00 Na krilima mašte kroz prostor i vrijeme
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Retfala"

Kapelska 51 a, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Duh u močvari
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov", Opatija

Nova cesta 53, Opatija, 51410

Programi u Noći knjige:
09:30-12:00 Književni susret sa spisateljicom Đurđicom Gatjal
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Sveti Matej" Viškovo

Vozišće 13, Viškovo, 51216

Programi u Noći knjige:
10:30-16:30 Moja knjigica, moja slobodica!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Tin Ujević"

Opatijska 46, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
08:00-11:00 Sloboda razmišljanja, stvaranja, izražavanja i igranja
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Trsat"

Slavka Krautzeka 23, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Zajedno čitamo lektiru
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Vladimir Nazor" Duga Resa

Jozefinska cesta 85, Duga Resa, 47250

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Slobodno se izražavam! 10:00-12:00 Kviz o književnim djelima 12:00-13:00 Piknik s knjigom na Mrežnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Vladimir Nazor" Pisarovina

Zagrebačka 12, Pisarovina, 10451

Programi u Noći knjige:
09:00-14:00 Naslovnica najdraže knjige 09:00-14:00 I nedovršeni svijet uznemirujem svojom slobodom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Đuro Ester" Koprivnica

Trg slobode 5 , Koprivnica, 48000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Riječi slobode
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola - Scuola elementare Milana Šorga Oprtalj - Portole

Matka Laginje 25, Oprtalj, 52428

Programi u Noći knjige:
08:00-10:00 Kviz o povijesti knjiga
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Antun Gustav Matoš Tovarnik

Vukovarska 1, Tovarnik, 32249

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Moja knjižnica, moja slobodica
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Antun Nemčić Gostovinski

Školska 5, Koprivnica, 48000

Programi u Noći knjige:
12:00-18:00 Čitam i pamtim
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Antuna Mihanovića

Dubečka 5, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-20:00 Knjiga kao san
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Antuna Mihanovića Petropoljskog Drniš

Ul. Antuna Mihanovića 4, Drniš, 22303

Programi u Noći knjige:
09:30-12:29 Mašta je prva
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Bakar

Lokaj 196, Bakar, 51222

Programi u Noći knjige:
09:40-11:00 Virtualni književni susret
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Banija

Dr. Gaje Petrovića 5, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
11:00-13:00 Krilata knjiga 12:00-13:00 Ukrasimo stihove glagoljicom!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Banova Jaruga

Stjepana Radića 118, Banova Jaruga, 44321

Programi u Noći knjige:
10:00-18:00 Knjigolov – knjigotraž – knjigodraž
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Bartola Kašića Zagreb

Vrisnička 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:30-13:00 Moje su ruke koliba od pruća usred brze vode
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Biograd

Dr. Franje Tuđmana 27, Biograd na moru, 23210

Programi u Noći knjige:
12:30-14:00 Sloboda
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Bol

Hrvatskih iseljenika 10, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
10:00-18:00 Pričam ti priču – pripovijedanje 08:00-12:00 Zelene priče
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Borovo

Trg palih boraca 30, Borovo, 32227

Programi u Noći knjige:
08:45-10:25 Sloboda = knjiga
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Braća Ribar

Športska 3, Posedarje, 23242

Programi u Noći knjige:
08:00-13:10 Knjiga kao prostor slobode
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola braće Radića Kloštar Ivanić

Školska 20, Kloštar Ivanić, 10312

Programi u Noći knjige:
08:00-09:30 Književni susret i izbor najboljeg osvrta na književno djelo
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola braće Radića Pakrac

Bolnička 55, Pakrac, 34550

Programi u Noći knjige:
08:00-13:00 Čitamo!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Breznički Hum

Breznički Hum 14, Breznički Hum, 42225

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Lektira u boci
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Bukovac

Trnac 42, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Noć knjige na Bukovcu
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Čučerje - PŠ Dankovec

Slanovečka cesta 19, Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Knjiga - moj prijatelj
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Divšići

Divšići 5, Marčana, 52206

Programi u Noći knjige:
08:00-10:00 Književno druženje 10:00-12:00 Književno druženje
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Dobri

Kliška 25, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Noć knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Dobriše Cesarića

K. Š. Đalskog 29, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-13:00 Medo se prerano probudio
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Dobriše Cesarića, Osijek

Neretvanska 10, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
13:00-15:00 Slikopjesme
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Domovinske zahvalnosti

Josipa Jovića 2, Knin, 22300

Programi u Noći knjige:
08:50-10:25 Zvjezdane čizme i ja 17:30-19:00 Ako ti slijede korak, ti poleti
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Donja Dubrava

Krbulja 21, Donja Dubrava, 40328

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Najbolji lijek za um je književnost
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Donja Stubica

Toplička cesta 27, Donja Stubica, 49243

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Naša susjeda Vesna Parun
Kategorija: Ostalo

Osnovna škola dr. Franje Tuđmana

I. NELIPIĆA 2, Knin, 22300

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 O(slobodi) svoju kreativnost – izradi lik iz knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Dragalić

Trg svetog Ivana Krstitelja 3, Dragalić, 35428

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Papirnati zid
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Dragojle Jarnević

Stjepana Radića 31, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
08:00-09:35 "Knjiga kao prostor slobode" – literarna radionica 16:00-17:00 Margareta Peršić „Pričom te zovem“
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Dragutina Domjanića

Ivana Gundulića 2, Sveti Ivan Zelina, 10380

Programi u Noći knjige:
12:00-15:00 Recital u čast Vesni Parun
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Dragutina Domjanića

Gajnice 31, Zagreb, 10090 Zagreb - Susedgrad

Programi u Noći knjige:
08:05-19:00 Sloboda u Kradljivici knjiga
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Drenje

Ljudevita Gaja 28, Drenje, 31418

Programi u Noći knjige:
08:00-13:00 Knjiga - sloboda izbora
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Eugena Kumičića

Dobriše Cesarića 24, Slatina, 33520

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Budimo jedni drugima sloboda!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Eugena Kvaternika Velika Gorica

Školska 4, Velika Gorica, 10410

Programi u Noći knjige:
10:00-18:00 Sloboda riječi
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Eugena Kvaternika, Rakovica

Rakovica 95, Rakovica, 47245

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Za slobodu, po svome, slobodno i nekonvencionalno
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola fra Bernardina Tome Leakovića, Bošnjaci

Braće Radića 38a, Bošnjaci, 32275

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 S knjigom smo slobodni
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Frana Galovića

Školski prilaz 7, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Noć knjige 2022.
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Frana Krste Frankopana Brod na Kupi

Kralja Tomislava 12a, Brod na Kupi, 51313

Programi u Noći knjige:
16:00-19:00 Tko čita, zlo ne misli!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Franje Horvata Kiša Lobor

Trg svete Ane 28, Lobor, 49253

Programi u Noći knjige:
08:00-10:00 Slobodna lektira
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Garešnica

Kolodvorska 4 , Garešnica, 43280

Programi u Noći knjige:
08:00-18:00 Noć knjige u Osnovnoj školi Garešnica
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Generalski Stol

Generalski Stol 22/a, Generalski Stol, 47262

Programi u Noći knjige:
08:00-12:00 Noć za dan
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Gornje Vrapče

Vrapčanska 188, Zagreb, 10090

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Obilježavanje 100. obljetnice rođenja Vesne Parun
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Granešina

Granešina 1, Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Priča za život
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Grigora Viteza

KRUGE 46, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Uz knjigu slobodni
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola grofa Janka Draškovića

Vrapčanska ulica 7, Zagreb, 10090

Programi u Noći knjige:
10:45-12:00 Književni susret sa Ksenijom Kušec
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Hrvatski sokol Podgajci Podravski

Vladimira Nazora 185, Podgajci Podravski, 31552

Programi u Noći knjige:
11:00-14:00 Potraga za knjigom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Hugo Badalić Slavonski Brod

Borovska 3, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
10:30-12:00 Hugin pjesnički dan
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivan Benković Dugo Selo

Hrvatskog preporoda 68, Dugo Selo, 10370

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Sloboda za čitanje - čitanje za slobodu
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Batelića Raša

Ivana Batelića 1, Raša, 52223

Programi u Noći knjige:
10:00-11:35 Knjiga ili sloboda!?
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko - PŠ Nikole Tesle Moravice

Školska 22, Moravice, 51325

Programi u Noći knjige:
16:00-18:00 Svijet slobode u školskoj knjižnici...
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića, Cista Velika

Cesta dr. Franje Tuđmana 60, Cista Velika, 21244

Programi u Noći knjige:
10:45-11:30 U potrazi za ključem slobode!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Gundulića

Sustjepanska 4, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Gundulićev san
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sisak

Ulica kralja Tomislava 19, Sisak, 44000

Programi u Noći knjige:
10:00-13:00 Slobodan sam biti drugačiji
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Meštrovića

Ulica Martina Pušteka 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:30-17:30 Slobodno biraj svoj omiljeni žanr knjige!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka

Škurinjska cesta 7a, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
09:00-11:00 Prijatelj mrak 09:00-11:00 Šumske novine 13:00-17:00 Nadahnuti slobodom 15:00-17:00 Pisci slobode
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić Koška

Trg dr. F. Tuđmana 5, Koška, 31224

Programi u Noći knjige:
10:00-18:00 Uza slobodu, cvijeće, knjigu i lunu, tko ne bi bio savršeno sretan?
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica

Tina Ujevića 18, Virovitica, 33000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Eko Eko
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Iver

Maldena Halape 8, Sesvete, 10361

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 Čitanje je fora i drugi mitovi o knjizi i čitanju
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Jabukovac Zagreb

Jabukovac 30, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:00-16:00 Kamo plovimo, kaži nam, mašto!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Janka Leskovara, Pregrada

Dragutina Kunovića 8 , Pregrada, 49218

Programi u Noći knjige:
12:55-18:40 Slobodni stvaramo 15:00-16:00 Tragovima bajki II
Kategorija: Ostalo

Osnovna škola Joakima Rakovca

Gradski trg 1, Sveti Lovreč, 52448

Programi u Noći knjige:
08:00-11:00 Čitanje je zabavno
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Jordanovac

Jordanovac 108, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-19:00 Noć knjige u Osnovnoj školi Jordanovac
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera

Varšavska 18, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-19:00 Za mene je sloboda...
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Josipa Kozarca Slatina

N. Š. Zrinskog 2, Slatina, 33520

Programi u Noći knjige:
10:00-15:00 Knjiga - put u slobodu
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Josipa Kozarca, Vinkovci

Hrvatskih žrtava 13, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
12:00-18:00 Knjigom protiv rata
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Josipa Lovretića

J. J. Strossmayera 142, Otok, 32252

Programi u Noći knjige:
08:00-12:00 Sloboda = sreća
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Josipovac

Osječka 77a, Josipovac, 31221

Programi u Noći knjige:
08:00-12:00 Radionice "Poetski kolaž" 11:30-13:00 Pjesnički kolaž Vesne Parun
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Julija Kempfa, Požega

Dr. Franje Tuđmana 2, Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
10:40-11:25 Knjiga kao prostor slobode 13:30-14:15 Čitamo!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Jurja Barakovića Ražanac

Ražanac X9, Ražanac, 23000

Programi u Noći knjige:
10:00-10:30 Sloboda čitanja (preporuke učenika)
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Kloštar Podravski

1. svibnja 50, Kloštar Podravski, 48362

Programi u Noći knjige:
16:00-20:00 Tri vesele radionice
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola kneza Trpimira

Eugena Kumičića 2, Kaštel Gomilica, 21213

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Moj prozor u slobodu!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Kneževi Vinogradi

Glavna 44, Kneževi Vinogradi, 31309

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Kako misliš, zabranjene knjige? 08:00-14:00 Slobodni pano
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Koprivnički Ivanec

Seljačke bune 10, Kunovec, Koprivnički Ivanec, 48314

Programi u Noći knjige:
19:00-20:30 Noć Harryja Pottera
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola kralja Tomislava Našice

Ulica Matice hrvatske 1, Našice, 31500

Programi u Noći knjige:
17:50-20:30 9. Noć u knjižnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Krapinske Toplice

Zagrebačka 12, Krapinske Toplice, 49217

Programi u Noći knjige:
12:30-13:30 Književni susret s Jasnom Balaško: Vinko ide na izlet u Zagorje
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Lapad

Od Batale 14, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Noć knjige u Osnovnoj školi Lapad
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Legrad

Petra Zrinskog 10, Legrad, Đelekovec, 48000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Put do slobode - Escape Room u knjižnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ljubešćica

Zagrebačka 22, Ljubešćica, 42222

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Knjiga i film: kako pobijediti vještice
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Lovas

Ulica Matije Gupca 2, Lovas, 32237

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Moja knjižnica, moja slobodica
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Lučko

Puškarićeva 102, Zagreb, 10250

Programi u Noći knjige:
09:00-15:00 Noć knjige - Knjiga svima i svuda
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Mahično

Kalinovac 1 C, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Slobodnjaci
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Malinska-Dubašnica

Stipkino 7, Bogovići, Malinska, 51511

Programi u Noći knjige:
08:00-13:00 Izrada slikovnice "Sloboda"
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Marije Jurić Zagorke

Štefanovečka cesta 67, Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
12:30-14:00 Kamišibaji – djeca pripovijedaju djeci
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Martijanec

Školska 3, Donji Martijanec, 42232

Programi u Noći knjige:
16:00-19:00 Noć knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Mate Lovraka

Alojzija Stepinca 18, Županja, 32270

Programi u Noći knjige:
12:00-13:00 Sloboda izražavanja 14:00-15:00 Pozdrav iz daleka svijeta!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Matije Gupca Gornja Stubica

Ulica Matije Gupca 2, Gornja Stubica, 49245

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Kreativne radionice
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Matije Vlačića

Zelenice 4, Labin, 52220

Programi u Noći knjige:
08:50-09:35 Knjigu otvori i novi svijet stvori!
Kategorija: Ostalo

Osnovna škola Mihaela Šiloboda

Sveti Martin pod Okićem 37b, Sveti Martin pod Okićem, 10435

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Čitam i putujem
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Milana Begovića

Trg dr. Franje Tuđmana 6, Vrlika, 21236

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Izrada straničnika (bookmarkera)
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Milke Trnine

Školska 10, Križ, 10314

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Dan igre s Jadrankom Čunčić Bandov
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Mirka Pereša

Ul. 1. svibnja 2, Kapela, 43203

Programi u Noći knjige:
07:31-13:00 S knjigom do slobode
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Mladost

Karamanov prilaz 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:55-12:35 Čitam da se pročitam
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Mljet

Sršenovići 42, Babino Polje, 20225

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Knjiga i film
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Monte Zaro Pula

Boškovićev uspon 24, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
08:00-12:00 2. fotografski natječaj Fotkaj se s knjigom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Nikole Hribara

Ruđera Boškovića 11, Velika Gorica, 10410

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Knjiga kao otvoren prozor u slobodu!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Novo Čiče

Trg Antuna Cvetkovića 27, Novo Čiče, 10415

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Čitamo i igramo bajke
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Okučani

Alojzija Stepinca 5, Okučani, 35430

Programi u Noći knjige:
08:00-09:00 Pričamo o slovima
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Orehovica

Školska ulica 2, Orehovica, 40322

Programi u Noći knjige:
00:01-07:00 S knjigom do jutra
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Pavleka Miškine

Sveti Duh 24, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
08:00-18:00 Izložba 08:00-18:00 Likovno-literarna radionica 12:00-18:00 Radionica
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Petrijevci

Republike ul. 110a, Petrijevci, 31208

Programi u Noći knjige:
11:00-14:00 Potraga za knjigom 13:00-15:00 Potraga za knjigom 11:00-14:00 Potraga za knjigom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Prelog

Trg bana Josipa Jelačića 2, Prelog, 40323

Programi u Noći knjige:
08:00-18:00 Šumska priča 08:00-18:00 Moj dan bez ekrana 08:00-18:00 Život i djelo Paje Kanižaja – učimo i zabavljamo se uz 3čave izaBRANE pjesme
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Privlaka

Ivana Pavla II 53, Privlaka, 23233

Programi u Noći knjige:
09:00-13:00 Slobodne priče
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Rečica

Rečica 33a, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
08:00-21:00 Slobodnjaci
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Rudolfa Strohala

Školska 22, Lokve, 51316

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Poezijom letim slobodno...
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Sesvete

Ivana Gorana Kovačića 19, 10360 Sesvete, Zagreb, 10360 Sesvete

Programi u Noći knjige:
15:00-18:00 Festival bajki
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Sesvetski Kraljevec

Školska 10, Zagreb, 10361

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Noć knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Skakavac

Skakavac 44, Skakavac, 47212

Programi u Noći knjige:
07:00-11:00 Noć knjige – knjige kao prostor slobode
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Škurinje Rijeka

Mihačeva Draga 13, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
13:00-15:00 Predstavljanje omiljene knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Srdoči

A. Modrušana 33, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Noć knjige – knjige kao poslastice
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Stjepan Radić, Tijarica

Donja Tijarica 142, Tijarica, 21245

Programi u Noći knjige:
08:00-12:00 Čitam i stvaram
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Stjepana Basaričeka

Milke Trnine 14, Ivanić-Grad, 10310

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 8. Noć knjige na Žerki
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Stjepana Ivičevića

Ante Starčevića 14, Makarska, 21300

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Dječja poezija Vesne Parun
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Strahoninec

Čakovečka 55, Strahoninec, 40000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Drvo slobode
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Sveta Klara

Mrkšina 42, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Noć knjige u 2.d
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Sveta Klara

Mrkšina 42, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Sloboda knjigama 08:00-22:00 Fotonatječaj – Knjiga u prirodi slobode 13:00-15:30 Zabranjene knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Sveti Križ Začretje

Školska 5, Sveti Križ Začretje, 49223

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Pričamo o slobodi
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Tenja

Svete Ane 2, Tenja, 31207

Programi u Noći knjige:
14:00-15:00 Zajedno čitamo 16:00-17:00 Čitamo i putujemo kroz svjetove 17:00-18:00 Žurka uz knjigu
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Tordinci

Školska 26, Tordinci, 32214

Programi u Noći knjige:
09:00-20:00 Lako se osloboditi, teško je biti slobodan! (A. Gide)
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Trnsko

Trnsko 25, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
08:15-15:00 Noć knjige - knjiga svima i svuda
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Veliko Trgovišće

Stjepana Radića 27, Veliko Trgovišće, 49214

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Budi svoj i budi slobodan!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Viktora Cara Emina

9. rujna 4, Lovran, 51415

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Sloboda čitanja
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Viktorovac Sisak

Aleja narodnih heroja 2, Sisak, 44000

Programi u Noći knjige:
17:30-18:30 Promocija slikovnice Silvije Šesto Vito bez računala
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vjekoslava Paraća

Dudini 17, Solin, 21210

Programi u Noći knjige:
08:00-19:30 Izložba fotografija 16:30-18:00 Radionica "Slikopriče"
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vjenceslava Novaka

Vile Velebita 15a, Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Naučimo više o knjigama i životu književnika Vjenceslava Novaka
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vladimir Nazor

Ulica Braće Radić 17, Komletinci, 32253

Programi u Noći knjige:
08:00-08:45 Uz kakao s knjigom! 10:00-11:00 Oslobodi se u pjesmi! 13:00-14:00 Escape room 17:00-18:00 Pub kviz u knjižnici 17:00-19:00 Pub kviz za mještane
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vladimir Nazor Adžamovci

S. Radića 3, Adžamovci, 35422

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Vrtuljci u parku
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vladimira Nazora

Ivana Kukuljevića Sakcinskog 46a, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Što čitaš/čitate u slobodno vrijeme? 08:00-19:00 Čitanje je tvoj prozor u slobodu 13:00-14:00 Lektirica – naša slobodica, da ili ne?
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Voštarnica, Zadar

Asje Petričić 5e, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
08:00-10:30 Bajka kao medij za poticanje na slobodu izbora
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vođinci

Slavonska 21, Vođinci, 32283

Programi u Noći knjige:
09:40-11:25 Izrada stripa na temu slobode 11:30-13:05 Zatamnjena poezija
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vugrovec-Kašina

Ivana Mažuranića 43, Kašina, 10360

Programi u Noći knjige:
08:30-20:00 O lijepa, o draga, o slatka slobodo
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Zdenka Turkovića, Kutjevo

Republike Hrvatske 26, Kutjevo, 34340

Programi u Noći knjige:
17:30-20:00 Noć knjige
Kategorija: Ostalo

Osnovna škola Žnjan-Pazdigrad

Pazdigradska 1, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
15:00-16:00 Superheroji o slobodi
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Zorke Sever

Kolodvorska 36, Popovača, 44317

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Zovem se Sloboda
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Zrinskih Nuštar

Zrinskog 13, Nuštar, 32221

Programi u Noći knjige:
09:40-10:25 Sat u školskoj knjižnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Župa dubrovačka

Put dr. Ante Starčevića 84, Mlini, 20207

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Čitanjem i izražavanjem otkrivamo slobodu uma!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Zvonka Cara

Kotorska 13, Crikvenica, 51260

Programi u Noći knjige:
08:00-13:00 O zaigranosti i slobodi
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Đure Prejca Desinić

Ratkajeva 8, Desinić, Desinić

Programi u Noći knjige:
07:30-15:00 Izložba zabranjenih dječjih knjiga 10:00-12:00 Radionica izrade čarobnih štapića
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Đurđevac

Basaričekova 5/d, Đurđevac, 48350

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Blackout poezija u knjižnici – sloboda
Kategorija: Ustanova

Pazinski kolegij - klasična gimnazija

Jurja Dobrile 6, Pazin, 52000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Sloboda i lektira
Kategorija: Nakladnik

Petikat

P.B. Hanžekovića 57, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Košulja na cvjetove na Cvjetnom trgu 12:00-14:00 Predstavljanje knjige i performans Car je gol na kiši
Kategorija: Nakladnik

Petrine knjige

Ozaljska ulica 90, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-23:59 Akcijski popust od 20% na sve naše naslove!
Kategorija: Ustanova

Poliklinika za rehabilitaciju slušanja i govora SUVAG

Kneza Ljudevita Posavskog 10, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Izdavačka djelatnost Poliklinike SUVAG – virtualna izložba
Kategorija: Ustanova

Poliklinika za rehabilitaciju slušanja i govora SUVAG - Dječji vrtić Poliklinike SUVAG

Ulica kneza Ljudevita Posavskog 10, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-10:00 Kroz boju razigraj osobnost svoju 17:00-18:00 Kroz boju razigraj osobnost svoju 09:00-10:00 Krava koja je bila plava
Kategorija: Ostalo

Poljska kulturna udruga "Mikołaj Kopernik"

Savska 34/36, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Razgovor o knjizi Jarosława Iwaszkiewicza Putovanja u Poljsku
Kategorija: Knjižara

Pričozemska

Radauševa 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Igrom do priče
Kategorija: Ustanova

Primorsko-goranska županija, Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka

Ciottina 17 b, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Čitaj mi u Frankopanu 11:00-13:00 Pričaonica i kreativna radionica Trsatsko blago
Kategorija: Ustanova

Prva osnovna škola Ogulin

Bolnička 11, Ogulin, 47300

Programi u Noći knjige:
13:00-18:00 Stihove brojim i pjesme krojim
Kategorija: Ustanova

Prva privatna gimnazija s pravom javnosti Varaždin

Frana Supila 22, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
12:00-16:00 Knjiga kao prostor slobode
Kategorija: Narodna knjižnica

Pučka knjižnica i čitaonica Daruvar

Stjepana Radića 5, Daruvar, 43500

Programi u Noći knjige:
10:00-23:00 Online kviz na Facebook stranici Knjižnice 12:00-13:00 Pustolovine Tizi Enili 18:00-19:00 Izložba fotografija
Kategorija: Narodna knjižnica

Pučko otvoreno učilište Donja Stubica - Knjižnica

Nova ulica 1, Donja Stubica, 49240

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Druženje s književnikom
Kategorija: Ustanova

Pučko otvoreno učilište Milutina Cihlara Nehajeva

Juriše Orlovića 2, Senj, 53270

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Glagoljski misterij
Kategorija: Ustanova

Pučko otvoreno učilište Milutina Cihlara Nehajeva Senj

Juriše Orlovića 2, Senj, 53270

Programi u Noći knjige:
20:00-14:00 Predstavljanje knjige: Pavao Ritter Vitezović – Pjesničke poslanice
Kategorija: Narodna knjižnica

Pučko otvoreno učilište Obrovac, Knjižnica i čitaonica

Trg dr. Franje Tuđmana 2, Obrovac, 23450

Programi u Noći knjige:
16:00-18:00 100 godina od rođenja Vesne Parun
Kategorija: Ustanova

Pučko otvoreno učilište Ogulin

Trg Petra Stipetića 1, Ogulin, 47300

Programi u Noći knjige:
18:00-18:00 Knjiga za večeru
Kategorija: Ustanova

Pučko otvoreno učilište Samobor

Trg Matice hrvatske 3, Samobor, 10430

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Predstava za djecu Priča bez veze Teatra Poco Loco
Kategorija: Ostalo

Purgerica, obrt za usluge u turizmu

Rudeška cesta 160b, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-21:45 Gdje je zbrisala Grička vještica? – besplatna tematska tura 19:30-21:15 Noć vatre, viteza i zmaja - besplatna tematska tura
Kategorija: Ostalo

Red Martyr Entertainment d.o.o.

Varazdinska 1, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Saint Kotar
Kategorija: Ustanova

RRiF Visoka škola za financijski menadžment

Martićeva ul. 29, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
16:30-22:00 Knjige ne gore
Kategorija: Narodna knjižnica

Samostalna narodna knjižnica Gospić

Budačka 12, Gospić, 53000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Čitam, slušam, pišem i govorim 10:00-11:00 Čarobna svjetiljka 10:00-20:00 Čitanje na otvorenom 19:00-20:00 Književna večer
Kategorija: Nakladnik

Sandorf

Severinska 30, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Sniženja Sandorfovih izdanja u web-knjižari za Noć knjige 2022.
Kategorija: Nakladnik

Shtriga

Uspor Irene Tomee 4, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Korak dalje – domaća fantastika među međunarodnim čitateljima
Kategorija: Ustanova

SKD Prosvjeta – Središnja biblioteka Srba u RH

Preradovićeva 18/1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-13:00 Lik i djelo Đure Jakšića - predavanje 19:00-20:00 Proljetni koncert
Kategorija: Ostalo

Škola brzog čitanja i mudrog učenja Varaždin

Zadarska 11, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Noć knjige u Školi brzog čitanja i mudrog učenja Varaždin!
Kategorija: Ustanova

Škola likovnih umjetnosti, Split

Fausta Vrančića 17, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
18:00-18:45 45 minuta čitanja slobode
Kategorija: Ustanova

SOS Dječje selo Ladimirevci

Augusta Šenoe 30, Valpovo, 31550

Programi u Noći knjige:
19:00-20:30 Noćna bajkaonica 19:00-20:30 Noćna bajkaonica 19:00-20:30 Noćna bajkaonica
Kategorija: Ustanova

Srednja škola "Vladimir Nazor" Čabar

Narodnog oslobođenja 5, Čabar, 51306

Programi u Noći knjige:
14:00-15:00 Susret s domaćim autorom
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Čazma

Livadarska 30, Čazma, 43240

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Posjet književnice Marijane Dragičević 14:00-15:00 Judita, junakinja za sva vremena
Kategorija: Ustanova

Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića Ploče

Tina Ujevića 5, Ploče, 20340

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Knjiga u slici
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Glina

Frankopanska 30, Glina, 44400

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Knjižnica kao prostor slobode
Kategorija: Ostalo

Srednja škola Gračac

Školska 8, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Susret s knjižničarom i književnikom
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Ivan Švear Ivanić Grad

Školska 12, Ivanić Grad, 10310

Programi u Noći knjige:
12:00-12:00 Knjige koje slobodom zrače
Kategorija: Ostalo

Srednja škola Ivana Meštrovića Drniš

Poljana 1, Drniš, 22320

Programi u Noći knjige:
08:30-15:00 Izložba, interaktivni seminar, radionica
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Jastrebarsko

Većeslava Holjevca 11, Jastrebarsko, 10450

Programi u Noći knjige:
13:10-14:45 Čitam, razmišljam, stvaram
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Jelkovec

Ulica Vladimira Stahuljaka 1, Sesvete, 10360

Programi u Noći knjige:
08:00-18:00 Sloboda za knjigu!
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Konjščina

Matije Gupca 5, Konjščina, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Zajedno stvara(j)mo
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Matije Antuna Reljkovića Slavonski Brod

Ivana Cankara 76, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Književno podne u školskoj knjižnici
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Matije Antuna Reljkovića, Slavonski Brod

Ivana Cankara 76, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Lakoćom izražavanja oslobodili smo put kreativnosti
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Novska

Tina Ujevića 2/a, Novska, 44330

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Zajedno stvara(j)mo 18:00-22:00 Noć knjige u Srednjoj školi Novska 2022.
Kategorija: Ustanova

Srednja Škola Pakrac

Ul. Matije Gupca 10, Pakrac, 34550

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Zajedno stvara(j)mo
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića

V. Novaka 2, Senj, 52420

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Literarni Café
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Pavla Rittera Vitezovića Senj

Vjenceslava Novaka 2, Senj, 53270

Programi u Noći knjige:
10:00-20:00 Vitezoviću u čast
Kategorija: Ustanova

Srednja strukovna škola Antuna Horvata

Vijenac kardinala Stepinca 11, Đakovo, 31400

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Ljubavi, budi pjesma! (Večer uz stihove Vesne Parun)
Kategorija: Ustanova

Srednja strukovna škola Varaždin

Ul. Božene Plazzeriano 4, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
07:20-14:20 Igra pomoću knjiga
Kategorija: Ustanova

Srednjoškolska knjižnica Samobor

Andrije Hebranga 26, Samobor, 10430

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Klub ljubitelja čitanja 10:00-12:00 Pronađi citate - prepoznaj književno djelo!
Kategorija: Ustanova

Strojarska tehnička škola Osijek

Istarska ulica 3, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
13:00-19:00 Sloboda knjigama i idejama! 13:00-19:00 Sloboda knjigama i idejama! – Povrat zadužene građe bez naplate zakasnine
Kategorija: Ustanova

Strukovna škola Pula

Zagrebačka 22, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
10:00-16:00 Biram što čitam - poticanje čitanja slobodnim izborom lektire
Kategorija: Ustanova

Strukovna škola Sisak

Ivana Fistrovića 1B, Sisak, 44000

Programi u Noći knjige:
12:00-20:00 Kad si bez slobode
Kategorija: Ustanova

Strukovna škola Đurđevac

Dr. Ivana Kranjčeva 5, Đurđevac, 48350

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Slobodom govora do bolje budućnosti
Kategorija: Ostalo

Studenti zadarskog Filozofskog fakulteta

Benka Benkovića 1D, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Poezija kao prostor slobode
Kategorija: Ustanova

Šumarska i drvodjeljska škola Karlovac

Vatrogasna cesta 5, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
10:00-14:00 Noć knjige u našoj školi
Kategorija: Knjižara

Superknjižara

Rooseveltov trg 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Popust na sve 20%
Kategorija: Knjižara

Sveučilišna knjižara i antikvarijat Dominović

Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 Popusti u Sveučilišnoj knjižari i antikvarijatu Dominović
Kategorija: Ustanova

Sveučilište u Slavonskom Brodu – Sveučilišna knjižnica

Trg Ivane Brlić Mažuranić 2, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Bajka u novom ruhu – teorijski uvod 09:00-12:00 Bajka u novom ruhu – radionica
Kategorija: Nakladnik

TAG d.o.o. (webshop Slatkopedija)

Marasovića 6, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Najslađe slikovnice po posebnim cijenama
Kategorija: Ustanova

Talijanska srednja škola Dante Alighieri Pula

Santoriova 3, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
09:40-10:25 Judita – libar za sva vrimena
Kategorija: Ostalo

Teatar Poco Loco

Zeleni dol 8, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Čudesne stranice male Danice – kazališna predstava i radionica
Kategorija: Ustanova

Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića u Sinju

Dinka Šimunovića 12, Sinj, 21230

Programi u Noći knjige:
12:20-13:45 Sloboda
Kategorija: Ostalo

Tehnička škola Ruđera Boškovića

Getaldićeva 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-13:00 Otvorenje izložbe Umjetnički izraz kao prostor slobode
Kategorija: Ustanova

Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci

Stanka Vraza 15, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
09:00-19:00 Knjiga kao poticaj na slobodu mišljenja i djelovanja
Kategorija: Ustanova

Tehnička škola Slavonski Brod

Eugena Kumičića 55, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Noć knjige u TŠSB-u
Kategorija: Ustanova

Trgovačka škola Zagreb

Trg J. F. Kennedyja 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-22:00 3. maraton čitanja zaposlenika Trgovačke škole Zagreb
Kategorija: Ostalo

Turistička zajednica Grada Bakra

Primorje 39, Bakar, 51222

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Noć Knjige 2022. u Frankopanskom kaštelu Bakar
Kategorija: Ostalo

Turistička zajednica Općine Vinodolske općine

Bribir 1, Bribir, 51253

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Noć Knjige – Kula Turan
Kategorija: Ustanova

Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola Bjelovar

Poljana dr. Franje Tuđmana 10, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Zaroni u svijet Harryja Pottera
Kategorija: Ustanova

Učenički dom Novi Zagreb

Većeslava Holjevca 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Srednjoškolci o ljubavi i slobodi
Kategorija: Ustanova

Učenički dom Srednje škole Pregrada

Ul. Augusta Cesarca 1/1, Pregrada, 49218

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Lov na knjige
Kategorija: Ostalo

Udruga FARO

Luki 11, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
14:00-15:00 Tračnicama do priče
Kategorija: Ostalo

Udruga Osebunjek

Zagrebacka 143, Vrbovec, 10340

Programi u Noći knjige:
16:00-20:00 Poezija na ribnjaku
Kategorija: Ostalo

Udruga za promicanje dobrobiti djece "Portić"

Trg svete Barbare 5/I, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Čitko u Noći knjige
Kategorija: Ostalo

Udruga Zadarski pisci (ZaPis)

Poljanska 6, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 ZaPis i gosti: Lucija Švaljek
Kategorija: Ostalo

Umjetnička organizacija Lepeza

Trg kralja Petra Svačića 4, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Paunice lijepe ptice
Kategorija: Ostalo

Urania - prostor kreacije

Trg E. Kvaternika 3/3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Predstavljanje knjige i performans Car je gol na kiši
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara "Marko Marulić"

Matoševa 10, Solin, 21210

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Popust od 20%
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara "Petar Zoranić"

Široka ulica 11, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popust od 20%
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - Čakovec

Ulica Kralja Tomislava 3 , Čakovec , 40000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popust od 20%
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - City Colosseum

Josipa Rimca 7, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Popust od 20%
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - Kvaternikov trg

Šubićeva ul. 64, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popust od 20%
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - Mall of Split

Josipa Jovića 93, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Druženje s autorom Ivicom Ivaniševićem 09:00-21:00 Popust od 20%
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - Palača šećerana

Krešimirova ulica 28, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popust od 20%
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - Velika Gorica

Zagrebačka 33, Velika Gorica, 10410

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popust od 20%
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara Ilica

Ilica 143, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popust od 20%
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara Korzo

Korzo 32, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popust od 20%
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara Šibenik

Ivana Pribislavića 11, Šibenik, 22000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popust od 20%
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara Z centar - Špansko

Ljubljanska avenija 2b, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Druženje sa Zoranom Ferićem 09:00-21:00 Popust od 20%
Kategorija: Ustanova

Veleučilište "Lavoslav Ružička" u Vukovaru

Županijska 50, Vukovar, 32000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:30 Stišaj vanjsku buku pisanjem
Kategorija: Ustanova

VII. gimnazija

Križanićeva 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Pjesma, kuća moja 10:00-11:00 Strašna je riječ kada šuti 14:00-15:30 Na krilima knjige
Kategorija: Ustanova

Vijeće makedonske nacionalne manjine Grada Zagreba

Remetinečka cesta 79c, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Predstavljanje knjige Makedonsko devojče i razgovor s autorom
Kategorija: Nakladnik

Vuković & Runjić

Teslina 16, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-20:00 Noć knjige u knjižari Vuković & Runjić
Kategorija: Ustanova

Waldorfska škola u Zagrebu

Jakuševečka 6, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
17:30-19:00 Uloga umjetnosti i estetike u nastavi
Kategorija: Ustanova

XIII. gimnazija

Avenija Većeslava Holjevca 17, Zagreb, 10010

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Sloboda i Molière
Kategorija: Ustanova

XV. gimnazija

Jordanovac 8, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
13:30-14:30 Otvorenje izložbe Mali princ
Kategorija: Ostalo

Zajednica Makedonaca u Republici Hrvatskoj

Masarykova 16/1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Upoznajte makedonsko suvremeno književno stvaralaštvo
Kategorija: Ustanova

Zatvor u Dubrovniku

Ulica bana Josipa Jelačića 12, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
13:00-15:00 Gostovanje Borisa Njavra
Kategorija: Ustanova

Zatvor u Varaždinu

Braće Radića 4, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
12:00-15:00 Knjiga kao prostor slobode
Kategorija: Ostalo

Zlarinski ljubitelji knjige

Težačka 2, Zlarin, 22232

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Čitanje poezije Vesne Parun
Kategorija: Ustanova

Znanstvena knjižnica Zadar

Ante Kuzmanića 3, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
07:00-21:00 Cenzura u knjižnicama: izbor iz fonda Znanstvene knjižnice Zadar
Kategorija: Antikvarijat

Zuzi shop

Antuna Šoljana 33, Zagreb, 10090

Programi u Noći knjige:
10:00-23:00 Zuzi shop slavi Noć knjige i veliki rođendan

O nama

Noć knjige - manifestacija kojom se obilježava 23. travnja - Svjetski dan knjige i autorskih prava.

Društvene mreže

Kontakt

Email: nocknjige@nocknjige.hr