SUDIONICI

Potražite sudionika


Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Dr. Franjo Tuđman" Beli Manastir

Ulica sv. Martina 16, Beli Manastir, 31300

Programi u Noći knjige:
18:00-23:00 Radionice, pričaonica, kvizovi znanja, film
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Nikole Tesle

Trg Nikole Tesle 1, Mirkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
17:30-21:00 Budućnost u knjigama
Kategorija: Nakladnik

AGM

Mihanovićeva 28, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Popust 30% na sva izdanja AGM-a 22:00-23:00 Gost predavač: Krešimir Mišak
Kategorija: Knjižara

AGM knjižara

Teslina 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Popust 30% na sva izdanja AGM-a 22:00-23:00 Gost predavač: Krešimir Mišak
Kategorija: Antikvarijat

Antikvarijat Biblos

Palmotićeva 28, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-23:59 Popust na sve vrste plaćanja
Kategorija: Antikvarijat

Antikvarijat Bono

Petrinjska 83, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-19:00 20% popusta na sva izdanja
Kategorija: Antikvarijat

Antikvarijat i knjižara Jesenski i Turk

Preradovićeva 5, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-23:00 Popust na sve! 19:00-21:00 Tko čita? - promocija zbornika 2016./17.
Kategorija: Antikvarijat

Antikvarijat i knjižara Jesenski i Turk

Vukotinovićeva 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-23:00 Popust na sve!
Kategorija: Antikvarijat

Antikvarijat Zlatarevo zlato

Skalinska 2a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-23:00 Popust na sve knjige od 20%
Kategorija: Antikvarijat

Antikvarijat-knjižara Studio

Masarykova 20, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-23:00 20% popusta na sve naslove! 09:00-23:00 Svidio vam se film, svidjet će vam se i knjiga!
Kategorija: Ostalo

Art Cafe Botaničar

Trg Marka Marulića 6, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Stihom na stih
Kategorija: Nakladnik

ArTresor naklada

Šulekova 4a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Molekule koje su promijenile svijet
Kategorija: Ostalo

BBK "Orlov krug"

Hrvatskih boraca 34, Vodice, 22211

Programi u Noći knjige:
14:00-17:00 Biciklijada "Mala brnistra"
Kategorija: Knjižara

Bookara

Maksimirska 39, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
16:00-18:00 Kockice za pričanje priča 18:00-20:00 Molekule koje su promijenile svijet
Kategorija: Ostalo

Caffe bar Domald

Obala palih omladinaca 10, Šibenik, 22000

Programi u Noći knjige:
21:00-22:00 Književni susret s Juricom Pavičićem
Kategorija: Ostalo

Carta Magica Zagreb

Frankopanska 24, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
16:00-18:00 Kockice za pričanje priča
Kategorija: Ostalo

CeKaPe - Centar za kreativno pisanje

Amruševa 10, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Pronađi (pravog) pjesnika! 19:30-20:30 PiČi - radionica kreativnoga pisanja i čitanja
Kategorija: Narodna knjižnica

Centar za kulturu Čepin - Knjižnica

Kralja Zvonimira 96, Čepin, 31431

Programi u Noći knjige:
12:00-16:00 Besplatan upis u Knjižnicu 17:00-19:00 Radionica izrade Barbie namještaja
Kategorija: Ustanova

Centar za kulturu Novi Zagreb

Trg Narodne zaštite 2, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
18:30-20:00 Književno-likovna radionica "Pjegaste priče"
Kategorija: Ustanova

Centar za predškolski odgoj Vinkovci

J. J. Strossmayera 7, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Druženje uz slikovnicu 17:00-19:00 Knjiga - moj prijatelj za budućnost
Kategorija: Ustanova

Centar za pružanje usluga u zajednici „Kuća sretnih ciglica“

Stanka Vraza 109A, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
16:30-17:30 Pričaonica i kreativna radionica na temu „Bila jednom...“
Kategorija: Ustanova

Češka osnovna škola J. A. Komenskog Daruvar

T. G. Masaryka 5, Daruvar, 43500

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Knjiga se vraća kući
Kategorija: Ostalo

CityArtStudio - kreativni centar

Zivtov trg 3, Zabok, 49210

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Budućnost je u našim rukama
Kategorija: Ostalo

Dizajnerica

Dimitrija Demetra 1a, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
19:00-23:00 "Pingač" i e-slikovnice
Kategorija: Ustanova

Dječje kazalište Branka Mihaljevića u Osijeku

Trg bana Josipa Jelačića 19, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Predstava za djecu "Nije me strah" 11:00-11:30 Književni susret s autoricom Dubravkom Pađen Farkaš
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Bajka" Vinkovci

Nuštarska ulica 4, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
09:10-10:20 Bajke
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Bregunica"

Drenovica 6, Novo Virje, 48355

Programi u Noći knjige:
16:00-17:30 Pričaonica u "Bregunici"
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Jaglac" Đurđenovac

A. Stepinca 3, Đurđenovac, 31511

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Čitanje slikovnica
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Leptir"

Ivana Gorana Kovačića 20, Sesvete, 10360

Programi u Noći knjige:
09:00-16:00 S knjigom sigurno u budućnost
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Tratinčica" Varaždinske Toplice

Braće Radić 14, Varaždinske Toplice, 42223

Programi u Noći knjige:
12:00-15:00 Pjesme iz prve ruke
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Zeko" Varaždin

J. Križanića 96, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:30 Noć knjige u vrtiću "Zeko"
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Bajka

Široke ledine 16, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
10:00-14:00 Noć knjige u vrtićkoj knjižnici
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Baltazar

Don Frane Bulića 23a, Popovec, 10360

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Nadahni me knjigom!
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Bedekovčina

Ul. Ljudevita Gaja 13, Bedekovčina, 49221

Programi u Noći knjige:
10:00-16:00 Čitamo zajedno
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Kapljica

Potočna ulica 4, Poljanica Bistranska, 10298

Programi u Noći knjige:
09:00-11:00 Budućnost knjige
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Košnica

Medpotoki 1a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Knjižnica u vrtiću
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Krijesnica, Jankovci

N. R. Boškovića 1a, Stari Jankovci, 32241

Programi u Noći knjige:
09:00-18:00 Na krilima mašte
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Križ

Školska 15, Križ, 10314

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Slikovnica po našoj mjeri
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Marjan - Područni objekt Koralj

Put Skalica 11a, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
09:00-18:00 Škafetin s pričama
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Medenjak

Zagrebačka 4, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
06:30-17:00 Noć knjige u Medenjaku
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Medveščak

Voćarska 69, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
14:30-18:00 Noć Knjige u Dječjemu vrtiću Medveščak
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Metković

Kralja Zvonimira 22, Metković, 20350

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Pričom do igre 09:00-18:30 Čitaj mi!
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Pahuljica

Žabička 4, Gospić, 53000

Programi u Noći knjige:
10:30-11:30 Knjižnica u gostima
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Potočnica

Glavna 55A, Mala Subotica, 40321

Programi u Noći knjige:
06:00-16:00 Noć knjige
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Proljeće Kloštar Ivanić - Područni objekt Livada

Trg svetog Ivana 1 , Kloštar Ivanić, 10312

Programi u Noći knjige:
16:30-18:30 Fantastični svijet knjiga i čitanja
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Radost Ludbreg

Augusta Šenoe 4, Ludbreg, 42230

Programi u Noći knjige:
05:10-17:00 Ranojutarnje čitanje za ljepši početak dana i večernje za završetak
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Smokvica

M. Gupca 92, Pojatno, 10294

Programi u Noći knjige:
17:30-21:00 Noćne stanice
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Varaždin

Dravska 1, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Čitanje primjereno dobi
Kategorija: Ustanova

Dom za starije osobe Centar

Ulica Vjekoslava Klaića 10, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:30-12:15 Putovanje kroz život
Kategorija: Ostalo

Društvo hrvatskih književnih prevodilaca

Ilica 42/II, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Stihom na stih
Kategorija: Ustanova

Državni arhiv u Gospiću

Kaniška 17, Gospić, 53000

Programi u Noći knjige:
08:00-13:00 Prigodni popusti izdanja Državnog arhiva u Gospiću
Kategorija: Ustanova

Državni arhiv u Vukovaru

Županijska 66, Vukovar, 32000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Skriveno blago arhivske knjižnice Državnog arhiva u Vukovaru
Kategorija: Knjižara

Ebook024 internet knjižara

Jandrićeva 12, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 25% popusta na eknjige na ebook024.com
Kategorija: Nakladnik

Egmont

Višnjevac 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-21:00 Kako biti hipster
Kategorija: Ustanova

Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar

Poljana dr. Franje Tuđmana 9, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Poezija jučer, danas, sutra
Kategorija: Ustanova

Ekonomska i trgovačka škola Čakovec

Vladimira Nazora 36, Čakovec, 40000

Programi u Noći knjige:
12:30-13:15 Kako tehnološke promjene mijenjaju čitateljske navike i granice između stvarnoga, fiktivnoga i virtualnoga svijeta
Kategorija: Ustanova

Ekonomska i trgovačka škola Dubrovnik

Iva Vojnovića 12A, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Noć knjige u Ekonomskoj i trgovačkoj školi
Kategorija: Ustanova

Ekonomska i turistička škola Daruvar

I. Gundulića 14, Daruvar, 43500

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Kavica s Harryjem Potterom
Kategorija: Ustanova

Ekonomska škola Požega

Osječka 33, Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
11:30-13:00 Projekcija filma za učenike maturante
Kategorija: Knjižara

Ekupi

Buzinski prilaz 10, Buzin, 10010

Programi u Noći knjige:
19:00-07:00 eKupi Noć Knjige
Kategorija: Ustanova

Elektrostrojarska obrtnička škola

Selska 83, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Naši literarni pokušaji: budućnost se smiješi...
Kategorija: Ustanova

Elektrotehnička i ekonomska škola Nova Gradiška

Ljudevita Gaja 24, Nova Gradiška, 35400

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 #knjiga za #budućnost
Kategorija: Ustanova

Elektrotehnička i prometna škola Osijek

Istarska 3, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
10:00-13:00 S pričama odrastamo i zbog priča rastemo
Kategorija: Nakladnik

Element

Menčetićeva 2, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Reprodukcija knjige i znanja u digitalnome svijetu
Kategorija: Nakladnik

Eni Mo

Beliceva 16, Ivanić-Grad, 10310

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Bez panike!
Kategorija: Ustanova

Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti

Cara Hadrijana 10, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Budućnost dječje knjige
Kategorija: Ustanova

Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu - Odsjek za povijest

Ivana Lučića 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Ja, August - i izabrani odrazi
Kategorija: Nakladnik

Fraktura

Bregovita 7, Ivanec, Zaprešić, 10290

Programi u Noći knjige:
19:30-20:30 Predstavljanje zbirke poezije "Nevidljivo more" Tomice Bajsića
Kategorija: Nakladnik

Funditus

Prisavlje 2, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
16:00-20:00 Druženje s autorima i akcijska prodaja knjiga
Kategorija: Knjižara

Galerija Nika

Beliceva 16, Ivanić Grad, 10310

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Bez panike!
Kategorija: Ustanova

Gimnazija "Fran Galović"

Ulica dr. Željka Selingera 3a, Koprivnica, 48000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 O budućnosti knjige u Noći knjige
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka

Frana Kurelca 1, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
14:00-20:00 Budućnost knjige
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Bjelovar

Matice hrvatske 17, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
19:00-23:00 Budućnost knjige
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Daruvar

Ivana Gundulića 14, Daruvar, 43500

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Kavica s Harryjem Potterom
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Lucijana Vranjanina

Trg hrvatskih pavlina 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:00-15:00 Zagrljaj
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Nova Gradiška

Trg kralja Tomislava 9, Nova Gradiška, 35400

Programi u Noći knjige:
15:00-21:00 Moja budućnost = knjiga
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Vladimira Nazora Zadar

Perivoj Vladimira Nazora 3/II, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Magična moć čitanja
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Županja

Veliki kraj 42, Županja, 32270

Programi u Noći knjige:
11:30-19:00 Noć knjige u Gimnaziji Županja 2018.
Kategorija: Ustanova

Gimnazija, Požega

Dr. Franje Tuđmana 4/a, Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
08:00-15:00 Budućnost knjige
Kategorija: Knjižara

Glazbena knjižara Rockmark

Berislavićeva 13, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 10 naslova po 10 kuna i 20 naslova po 20 kuna 19:00-21:00 Koje knjige i koju muziku poslati u svemir
Kategorija: Ustanova

Graditeljska tehnička škola

Avenija većeslava Holjevca 17, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:00-17:00 Budućnost knjige kroz online platformu
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica "Don Mihovil Pavlinović" Imotski

Ulica kralja Zvonimira 1, Imotski, 21260

Programi u Noći knjige:
15:00-16:00 Čitanje knjiga na temu budućnosti knjige 19:00-21:00 Promocija knjige Marije Jović 20:00-23:00 Imoćanke - čuvarice ognjišta i baštine
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica "Franjo Marković" Križevci

Trg Svetog Florijana 14, Križevci, 48260

Programi u Noći knjige:
16:30-17:30 Što sve...? 17:30-18:30 Otvorenje izložbe "Riječ, doživljaj, slika" 18:30-19:30 Želim dotaknuti nebo
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica "Ivan Palčić"

Dalmatinska 11, Novalja, 53291

Programi u Noći knjige:
09:00-16:00 Buvljak 10:00-11:00 Pričamo priču 18:00-19:00 Novaljske štrolice 19:00-20:00 Maške
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica "Ksaver Šandor Gjalski"

Stjepana Radića 1, Zabok, 49210

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Budućnost je u našim rukama 19:00-20:30 Večer kajkavske poezije
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Bakar

Primorje 45A, Bakar, 51222

Programi u Noći knjige:
19:00-22:00 Znameniti Bakranin Sigismund pl. Kopajtić Bakarski
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Beli Manastir

Kralja Tomislava 2, Beli Manastir, 31300

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Galaksija knjiga 08:00-19:00 Pet friendly knjižnica 10:00-11:00 Gore, dolje, lijevo, desno, sveži me, odveži me
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Biograd na Moru

Šetalište kneza Branimira 52 , Biograd na moru, 23210

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Izložba naslova znanstvene fantastike 17:30-18:30 Vremenska kapsula 18:30-19:30 Moj SF, vaš život 19:00-20:00 Putovanje kroz virtualnu stvarnost
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Buje

Trg Josipa Broza Tita 6, Buje, 52460

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Knjiga-pizza party
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica "Gustav Krklec" Ivanec

Akademika Ladislava Šabana 3, Ivanec, 42240

Programi u Noći knjige:
16:00-17:00 Znanstveno-fantastična priča 17:00-18:00 Pavičina slatka tajna 17:30-18:30 Ivanec Pavice Hrazdire - Ivanec budućnosti 19:00-21:00 Skrajski kaj - kaj za Kraj
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica "Mladen Kerstner"

Trg svetog Trojstva 19, Ludbreg, 42230

Programi u Noći knjige:
10:00-16:00 Pogled znutra v zutra 19:30-22:30 O hrabrosti - predavanje
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Hvar

Vicka Butorovića 2, Hvar, 21450

Programi u Noći knjige:
17:00-21:00 Filmske projekcije 20:00-22:00 Zvučne knjige i prigodna rasvjeta
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Ivana Belostenca Ozalj

Kolodvorska 1/A, Ozalj, 47280

Programi u Noći knjige:
13:00-18:00 Filmska radionica br. 1
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Milivoja Cvetnića Hrvatska Kostajnica

Vladimira Nazora 17, Hrvatska Kostajnica, 44430

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Kreativna radionica za djecu 18:00-01:00 Besplatan upis za sve!
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Mursko Središće

Trg bana Josipa Jelačića 10, Mursko Središće, 40315

Programi u Noći knjige:
10:15-12:00 Kreativna radionica 18:00-20:00 Književna večer - Siniša Golub 21:00-08:00 Noć ima moć
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Novi Marof

Antuna Mihanovića 3 , Novi Marof, 42220

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Predstavljanje knjige Tomislava Beronića: Peta dimenzija
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Virovitica

Trg bana Josipa Jelačića 5, Virovitica, 33000

Programi u Noći knjige:
12:00-15:00 Susret s književnicom Nenom Lončar 17:00-19:00 Dramatizacija slikovnice "Čemu služi ljudsko tijelo" 19:00-23:00 Značenje bloga za mlade književnike/ce
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Vis

Šetalipte Viškog boja 13, Vis, 21480

Programi u Noći knjige:
11:00-13:00 Škola za detektive
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Ivan Vidali

Obala korčulanskih brodograditelja bb, Korčula, 20260

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Vraćanje knjiga bez naplate zakasnine 11:00-12:30 Susret s književnicom 18:00-20:00 Budućnost knjige - predavanje i rasprava 20:00-22:00 Besplatno učlanjenje u Knjižnicu
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko

Ivana Gorana Kovačića 20a, Vrbovsko, 51326

Programi u Noći knjige:
09:00-10:00 Jadranko Bitenc u gostima 10:45-11:30 Jadranko Bitenc u gostima 19:00-19:30 Divota spomena 19:30-21:00 Književna večer s Ilijom Aščićem
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Ivanić-Grad

Moslavačka 11, Ivanić Grad, 10310

Programi u Noći knjige:
10:00-10:30 Gradonačelnik čita djeci 19:00-21:00 Predavanje Dejana Nemčića "Afrika - možemo zajedno"
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Labin

Rudarska 1/A, Labin, 52220

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Učlani se! 08:00-22:00 "Uzmi i(li) donesi knjigu!" 10:00-10:45 Književni susret s dječjom književnicom Tatjanom Pokrajac Papucci 18:30-20:00 "Reci mi ca"
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Nova Gradiška

Relkovićeva 4, Nova Gradiška, 35400

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Knjižnica iz budućnosti : radost čitanja i druženja 20:00-00:07 Bez panike u nova, svemirska prostranstva knjige i čitanja
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Opuzen

Trg Opuzenske bojne 2, Opuzen, 20355

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Knjiga budućnosti 20:00-22:00 Besplatan upis od 20 do 22 sata za sve građane! 20:00-21:00 Klub čitatelja
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Pazin

Šetalište pazinske gimnazije 1a, Pazin, 52000

Programi u Noći knjige:
11:00-12:00 "Strašna vila" u gostima 19:00-20:00 Crtice s putovanja po Rumunjskoj i Moldaviji: Kad se predrasude razbiju u tisuću komadića 19:00-22:00 Happy hour
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Pregrada

Trg Gospe Kunagorske 3, Pregrada, 49218

Programi u Noći knjige:
10:30-11:30 Priče u slikama 19:00-21:00 "Kaj buš povedal" 21:00-22:00 Pregradska vrata i još ponešto
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Rab

Gornja ulica 21, Rab, 51280

Programi u Noći knjige:
18:00-19:15 Mala čitaonica i likovna radionica "Vuk koji je ispao iz knjige" 19:30-20:30 Predavanje "Važnost čitanja u razvoju djeteta"
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Rijeka

Matije Gupca 23, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Čitanje posvuda! 18:00-19:00 Književnost naglas 19:00-21:00 Pogodi koja sam knjiga!
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Samobor

Miroslava Krleže 9, Samobor, 10430

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Radionica stripa "Cmoljac zna" u suradnji s udrugom "Plavi bor" 20:00-23:00 Predavanja Samoborskih avanturista
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Slavka Kolara Čazma

Ulica Alojza Vulinca 3, Čazma, 43240

Programi u Noći knjige:
13:30-15:00 "Prvo more" 17:30-18:00 Koncert Malih čazmanskih slavuja 18:00-18:30 Predstava "Dječjograd" 20:00-22:00 Ljubav na prvi pogled - moja Tanzanija
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Solin

Zvonimirova 117d, Solin, 21210

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Interaktivna pričaonica i radionica za djecu 16:00-17:30 Film za djecu i mladež 17:30-19:30 Film 20:00-22:00 Moja preporuka čitatelju 22. stoljeća
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Sveti Ivan Zelina

Trg Ante Starčevića 12, Sveti Ivan Zelina, 10380

Programi u Noći knjige:
17:00-18:30 Dječja radionica i pričaonica "Knjige, naše prijateljice" 19:00-21:00 Druženje s psihologinjom Ljubicom Uvodić-Vranić
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Trogir

Obala bana Berislavića 15, Trogir, 21220

Programi u Noći knjige:
14:00-21:00 Izložba radova mlade slikarice Jelene Kuzmanić 14:00-20:00 Knjiga u svemiru 16:00-20:00 Knjiga za budućnost
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Umag

Trgovačka 6, Umag, 52470

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Noć knjige s Damirom Karakašom
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Velika Gorica

Zagrebačka 37, Velika Gorica, 10410

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Mačka i mišung priča 18:00-19:00 "I onda se ponovno zaljubila" 19:00-19:30 Nastup Folklornog ansambla "Turopolje" 19:30-20:30 Književni susret s Mani Gotovac
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Vrgorac

Matice hrvatske 11, Vrgorac, 21276

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Izložba fotografija Jure Divića "Knjiga u fokusu"
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Zadar

Stjepana Radića 11b, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:30 RoboBook Challenge 18:00-20:00 Knjiga u distopijskoj fikciji
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Zlatar

Zagrebačka 2, Zlatar, 49250

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Najčitatelji 18:00-22:00 Moja Afrika 18:00-22:00 Afrička glazba
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Đurđevac

Trg svetog Jurja 1, Đurđevac, 48350

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Bibliokofer i teta pričalica 10:00-17:00 Odgovori i osvoji! 17:00-18:00 Pričam ti priču 18:00-19:00 Predstavljanje knjige Josipe Pavičić Berardini "6 milimetara"
Kategorija: Ustanova

Gradski muzej Bjelovar

Trg Eugena Kvaternika 1, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
17:00-17:30 Medo i kruška - predstavljanje e-slikovnice
Kategorija: Ustanova

Gradski muzej Karlovac

Trg J. J. Strossmayera 7, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
17:00-21:00 180 godina u najboljem društvu 17:30-18:00 Radionica "Što je knjiga bez korica?" 18:00-19:00 Zajedničko čitanje 19:00-20:30 Likovna radionica izrade ex librisa
Kategorija: Ostalo

Gradsko društvo Crvenog križa Knin

Fra Filipa Grabovca 1, Knin, 22300

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Moja priča
Kategorija: Ustanova

Građevinski fakultet Osijek

Vladimira Preloga 3, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Noć knjige na GFOS-u
Kategorija: Nakladnik

Hangar 7

Kuniščak 42, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-22:59 Ne paničarite! Imamo knjige!
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Arena Centar

Ulica Vice Vukova 6, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-21:00 20% na svu literaturu osim udžbenika i stručne literature 18:00-21:00 Druženje sa Super Wingsima
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - City Centar

Jankomir 33, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 20% na svu literaturu osim udžbenika i stručne literature 18:00-19:00 Disney/PJ Masks radionica
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Joker centar

Put Brodarice 6, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 20% na svu literaturu osim udžbenika i stručne literature 18:00-21:00 Čitanje Harryja Pottera
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Mala Bogovićeva

Bogovićeva 5, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 20% na svu literaturu osim udžbenika i stručne literature 15:00-22:00 Izložba raznih izdanja Malog princa
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Tower centar

Janka Polića Kamova 81a, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
13:00-21:00 20% na svu literaturu osim udžbenika i stručne literature 18:00-19:00 Disney čitaonica
Kategorija: Knjižara

Hoću knjigu - Varaždin

Gajeva 17, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 20% na svu literaturu osim udžbenika i stručne literature 18:00-20:00 Noć knjige pod svijećama - Čitanje Harryja Pottera
Kategorija: Ostalo

Hotel Koralj

Zlarinska obala 15, Zlarin, 22232

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Zlarinska Noć knjige
Kategorija: Ustanova

Hotelijersko-turistička škola u Zagrebu

Frankopanska 8, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Pjesmarica tolerancije
Kategorija: Ustanova

Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti - Knjižnica

Trg Josipa Jurja Strossmayera 14, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Od Slavonije do Britanca
Kategorija: Ostalo

Hrvatska gorska služba spašavanja Karlovac

Vladka Mačeka 48, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
14:00-15:00 Noć knjige 2018. u Zatvoru
Kategorija: Narodna knjižnica

Hrvatska knjižnica i čitaonica Pleternica

Vinogradska 3, Pleternica, 34310

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Slikovnica iz budućnosti 18:00-19:00 Čitam, stvaram, znam! 19:00-20:00 "Đuka Begović" 20:00-22:00 Druženje uz knjigu
Kategorija: Narodna knjižnica

Hrvatska knjižnica i čitaonica Đurđenovac

Trg dr. Franje Tuđmana 3, Đurđenovac, 31511

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Čitanje slikovnica
Kategorija: Ustanova

Hrvatska knjižnica za slijepe

Šenoina 34/1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-21:00 Ugovor iz Marakeša: zašto je važan?!
Kategorija: Nakladnik

Hrvatska matica iseljenika

Trg Stjepana Radića 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-23:00 Virtualni festival pročitanih iseljeničkih knjiga
Kategorija: Narodna knjižnica

Hrvatska narodna knjižnica i čitaonica Našice

Trg dr. Franje Tuđmana 5, Našice, 31500

Programi u Noći knjige:
07:00-21:00 Na spoj naslijepo s knjigom 10:00-15:00 Igrokaz "Vuk koji je ispao iz knjige" 17:00-19:00 Od korica do polica 19:00-21:00 Čajanka s odjela beletristike
Kategorija: Ostalo

Hrvatska udruga muzičkih knjižnica, arhiva i dokumentacijskih centara

Berislavićeva 16, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-20:00 Glazbeni antikvarijat - knjige i note na dar
Kategorija: Ustanova

Hrvatski državni arhiv

Trg Marka Marulića 21, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Predavanje "Prošlost i budućnost Karlobaške ljekaruše"
Kategorija: Ostalo

Hrvatski glazbeni zavod

Gundulićeva 6A, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-20:00 Glazbeni antikvarijat - knjige i note na dar
Kategorija: Ostalo

Hrvatski P.E.N. centar

Basaričekova 24, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Budućnost ili kraj knjige
Kategorija: Ostalo

Hrvatski radio-Treći program

Prisavlje 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-23:59 Noć knjige na Trećem
Kategorija: Ustanova

Hrvatski školski muzej

Trg Republike Hrvatske 4 , Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
13:00-20:00 O čemu govorimo kada govorimo o obrazovanju? 14:00-15:00 Slušaonica „Ultra“ 18:00-19:00 Kako smo (pre)živjeli školu?
Kategorija: Ustanova

Hrvatski studiji Sveučilišta u Zagrebu

Borongajska 83, Zagreb, 10000 Zagreb

Programi u Noći knjige:
10:00-18:00 Večer poezije
Kategorija: Ostalo

Hrvatsko društvo pisaca

Basaričekova 24, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Budućnost ili kraj knjige
Kategorija: Ostalo

Hrvatsko knjižničarsko društvo

Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-21:00 Ugovor iz Marakeša: zašto je važan?!
Kategorija: Ostalo

Hrvatsko muzikološko društvo

Opatička 18, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-20:00 Glazbeni antikvarijat - knjige i note na dar
Kategorija: Ostalo

HŽ Putnički prijevoz

Strojarska cesta 11, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
05:00-23:59 Putuj s knjigom - Noć knjige u vlakovima Hrvatskih željeznica
Kategorija: Ustanova

I. gimnazija Zagreb

Avenija Dubrovnik 36, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
15:00-17:00 Svečana dodjela nagrada literarnoga natječaja „Ja sam pisac“
Kategorija: Ustanova

I. osnovna škola Bjelovar

Željka Sabola 14, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Kviz: Sve naše lektire i kako ih pronaći
Kategorija: Ustanova

I. osnovna škola Dugave

Školski prilaz 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-08:40 Tko nam to piše te divne priče?
Kategorija: Ustanova

I. tehnička škola Tesla

Klaićeva 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Reprodukcija knjige i znanja u digitalnome svijetu
Kategorija: Nakladnik

Ibis grafika

IV. Ravnice 25, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Akcijska prodaja knjiga i slikovnica
Kategorija: Ustanova

II. osnovna škola Čakovec

Trg pape Ivana Pavla II./1, Čakovec, 40000

Programi u Noći knjige:
12:30-13:15 Kako tehnološke promjene mijenjaju čitateljske navike i granice između stvarnoga, fiktivnoga i virtualnoga svijeta
Kategorija: Ustanova

III. gimnazija

Kušlanova 52, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
17:00-20:30 Budućnost knjige... I enciklopedistika...
Kategorija: Ustanova

III. gimnazija Osijek

Kamila Firingera 14, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
12:30-19:30 Od korica do...
Kategorija: Ustanova

III. osnovna škola Bjelovar

Ulica Tome Bakača 11d, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
17:00-21:00 Male noćne priče
Kategorija: Ostalo

Indijski kulturni centar Udruge Lotos

Ilica 43, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Tvrdoglava književnost
Kategorija: Ustanova

Institut za etnologiju i folkloristiku

Šubićeva 42, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-20:00 Ususret izložbi "Uređaji za znanstveni rad" - budućnost knjige nekad i danas
Kategorija: Ustanova

Islamska gimnazija dr. Ahmeda Smajlovića

Prilaz Safvet-bega Bašagića 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:20-23:00 Čitanje Kur'ana časnog
Kategorija: Ustanova

IV. osnovna škola Bjelovar

Poljana dr. Franje Tuđmana 1, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Prošlost, sadašnjost i budućnost knjige
Kategorija: Ostalo

Jadrolinija

A. Riva 16, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
05:00-23:59 Putuj s knjigom - Noć knjige na valovima Jadrana
Kategorija: Nakladnik

Jesenski i Turk

Sokolgradska 58, , 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-23:00 Popust na sve! 18:00-23:00 Popust na sve! 19:00-21:00 Tko čita? - promocija zbornika 2016./17.
Kategorija: Ostalo

KAfotka - udruga fotografa

Miroslava Krleže 6, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
19:00-19:30 Izložba "Fotografski biseri iz zbirke Nikole Perića"
Kategorija: Ostalo

Karika Bike Tours

Blata 44, Vodice, 22211

Programi u Noći knjige:
14:00-17:00 Biciklijada "Mala brnistra"
Kategorija: Ustanova

Katolička osnovna škola "Josip Pavlišić"

Omladinska ulica 14, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
13:00-21:00 "Biblija - knjiga prošlosti, sadašnjosti i budućnosti"
Kategorija: Ostalo

Kazalište KNAP

Ivanićgradska 41 a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-21:30 Mrzim istinu
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Bibliobusna služba

Dragutina Golika 36, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-22:00 Noć knjige na Policijskoj akademiji
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Dječja knjižnica "M2"

Medveščak 71, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-11:00 Stiže nam "Šešir od snova" Snježane Babić Višnjić
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Dječja knjižnica Marina Držića

Avenija Marina Držića 10, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Priča iz kofera: "Povratak na Zemlju" 17:30-18:30 Pričaonica s Anom Đokić 19:00-20:30 Bijeg iz knjižnice - Escape room at the library
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Božidara Adžije

Trg kralja Petra Krešimira IV 2, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
18:30-20:00 Knjige pod ključem - jučer, danas, ...sutra?
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Dugave

Ulica Svetog Mateja 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:30-20:00 Duga(vska) kvizna noć
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica i čitaonica Bogdana Ogrizovića

Preradovićeva 5, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:30-19:00 Predstavljanje knjige "Zbogom cjepiva" 19:00-21:00 STEM - predstavljanje knjige 21:30-22:30 Čitanje Književne grupe 90+
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Ivana Gorana Kovačića

Ulica grada Vukovara 35, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-10:45 Igre osjetila 11:00-11:45 "Imaš fejs?" 12:00-12:45 Igre osjetila 17:30-18:30 Pusti je da priča 18:00-20:00 Pronađi (pravog) pjesnika!
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Ivane Brlić Mažuranić

Laurenčićeva 8, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Tisuću ždralova za Hirošimu 18:15-20:00 Sastanak Čitateljskog kluba "Opstanak"
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Jelkovec

Vladimira Stahuljaka 3, Sesvete, 10360

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Tribina: Budućnost knjige 11:30-12:30 "Babilonska ribica"
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Knežija

Albaharijeva 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Književnost - nadahnuće i/ili odraz života
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Marije Jurić Zagorke

Krvavi most 2, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Noćna strana uma
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Medveščak

Trg žrtava fašizma 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Vodič kroz galaksiju knjiga 08:00-18:00 Izložba futurističkih ilustracija Autuna Pursera 18:00-20:00 Zajednička književna večer učenika VII., XVI. i II. gimnazije
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Novi Zagreb

Božidara Magovca 15, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
16:30-17:30 Djeca Sahare 18:00-19:30 Zašto putujem(o)? 20:00-21:00 Pjesnici u Stihovnici
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Podsused

Podsusedski trg 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
13:00-19:29 Vrata u budućnost 14:00-15:30 Budućnost je u nama
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Prečko

Slavenskoga 12, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
16:00-14:00 Vučić Krezubić iz Maksimira 17:30-18:30 Kazališna predstava "Vučić Krezubić iz Maksimira" 19:30-21:00 Predstavljanje knjige Zore Bjelousov "Samo svoja"
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Savica

Ljerke Šram 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Mačka koja je htjela naučiti letjeti 19:00-20:00 IstraMerika
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Savski gaj

Nehruov trg 46, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
13:00-15:00 Susret s glumcem
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Selčina

Selčinska 8, Zagreb, 10360

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Susret s književnicom Jasminkom Tihi Stepanić
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Silvija Strahimira Kranjčevića

Zapoljska 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Susret s književnicom Nadom Mihaljević 20:00-21:30 Mrzim istinu
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Staglišće

Augusta Prosenika 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:00-14:00 Zlatne vijuge
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Tina Ujevića

Ulica grada Vukovara 14, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Pokloni, razmijeni, udomi knjigu! 18:30-19:30 Pidžama-priče: bajkovito putovanje u budućnost 20:00-21:00 Na libeli od tinte 21:30-22:15 Mala noćna jazz glazba - koncert
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Vjekoslava Majera

Meštrovićev trg 1g, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Proljetnice 18:00-21:00 Japan 19:00-21:00 Kako nastaje priča
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Voltino

Dragutina Golika 36, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:30-13:00 Naglas čitamo moja najtiša prijateljica i ja 12:00-14:00 Izložba radova Školice heklanja "Cvijetak"
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Vrapče

Ulica Majke Terezije 2, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-21:15 Književna večer s Igorom Mandićem 21:30-22:30 Predstavljanje knjige „Život u krčmama srednjovjekovnog Dubrovnika“
Kategorija: Ostalo

Kino Europa

Varšavska 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:30-20:30 Predstavljanje zbirke poezije "Nevidljivo more" Tomice Bajsića
Kategorija: Ostalo

Kino klub Karlovac

Rakovac ul. 4, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
20:30-22:00 Projekcija filma "Vodič kroz galaksiju za autostopere" pod geslom "Smisao života je 42"
Kategorija: Ustanova

Klesarska škola Pučišća

Novo riva 4, Pučišća, 21412

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Knjiga u budućnosti 20:00-21:00 Ekranizacija novele "Anđeo" i njezina projekcija
Kategorija: Ostalo

Knjigovežnica Grafikon

Praška 6, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-23:59 Noć knjige u knjigovežnici
Kategorija: Knjižara

Knjižara "Kršćanska sadašnjost"

Kaptol 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-22:00 Noć knjige u Kršćanskoj sadašnjosti
Kategorija: Antikvarijat

Knjižara i antikvarijat Brala

Dežmanova 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Tradicija zagrebačkog knjižarstva - Kuglijeva izdanja u antikvarijatu Brala
Kategorija: Knjižara

Knjižara Ljevak

Trg bana Josipa Jelačića 17, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Akcijska prodaja kompleta knjiga 18:00-19:00 Koncertno čitanje priče “Djed i najveća repa u svemiru”
Kategorija: Knjižara

Knjižara Planetopija

Ilica 68, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-22:00 Samo u Planetopijinoj knjižari!
Kategorija: Knjižara

Knjižara Ribook

Janeza Trdine 9a, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
18:00-23:00 Popust na sve!
Kategorija: Knjižara

Knjižara Šareni dućan

Ivana Generalića 3, Koprivnica, 34310

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Noć knjige u knjižari Šareni dućan
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Kralja Tomislava 6, Čakovec, 40000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Gundulićeva 8, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Poljana Paska Miličevića 1, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Branimirova obala 2, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Ulica dr. Ante Starčevića 17, Gospić, 53000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Stjepana Radića 7, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Ante Starčevića 1, Metković, 20350

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Trg Ante Starčevića 12, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Trg Svetog Trojstva 7, Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Duga ulica 27, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Forum 6, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Trg kralja Tomislava 3, Sinj, 21230

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Ignacija Henckea 1b, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Ilica 250, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Trg bana Josipa Jelačića 6, Sisak, 44000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

B. Frankopana 8, Ogulin, 47300

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Trg braće Radić 7, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Glavina Donja 336, Imotski, 21260

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Janka Draškovića 2, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Trg F.A.K. Miošića 8, Makarska, 21300

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Stanka Vraza 8, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Dr. Franje Tuđmana 13, Vukovar, 32000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Ivana Lučića 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Kvaternikov trg 12, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Masarykova 28, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Bogovićeva 1a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Trg mladosti 1, Zaprešić, 10290

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga - Arkadija

Trg bana Josipa Jelačića 14, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018.
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum Split

Trumbićeva obala 1, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
18:00-23:59 Uzmi 3, plati 2!
Kategorija: Knjižara

Knjižara Vuković & Runjić

Teslina 16, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-23:59 Sniženje cijena u Noći knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Znanje - Pula

Giardini 4, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Mrak tjedan
Kategorija: Knjižara

Knjižara Znanje - Rijeka

Užarska 1, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Mrak tjedan
Kategorija: Knjižara

Knjižara Znanje - Slavonski Brod

Trg pobjede 28, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Mrak tjedan
Kategorija: Knjižara

Knjižara Znanje - Varaždin

Ulica grada Lipika 15, Donji Kneginec, Turčin, 42204

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Mrak tjedan
Kategorija: Knjižara

Knjižara Znanje - Zadar

Knezova Šubića Bribirskih 11, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Mrak tjedan
Kategorija: Knjižara

Knjižara Znanje - Zagreb

Gajeva 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Mrak tjedan 20:00-21:00 Kako biti hipster 21:00-22:00 Do mjeseca i natrag
Kategorija: Knjižara

Knjižara Znanje Split - Miroslav Krleža

Kraj Sv. Marije 1, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Mrak tjedan
Kategorija: Knjižara

Knjižara „Dr. Josip Turčinović"

Trg slobode b.b, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
19:30-21:00 Budućnost kršćanske knjige i čitanja
Kategorija: Ostalo

Književni klub Booksa

Martićeva 14d, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
16:00-21:30 Akcija "Svi za knjigu, knjiga za svakoga!"
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica "Vid Omišljanin"

Prikešte 13, Omišalj, 51513

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Kviz i dodjela nagrada najaktivnijim čitateljima u 2017. godini
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Glina

Stjepana i Antuna Radića 10, Glina, 44400

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Književni susret s Hrvojem Kovačevićem 16:00-18:00 Na krilima knjige u budućnost 19:30-20:30 "Stvarateljica priča"
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Goričan

Trg svetog Leonarda 22, Goričan, 40324

Programi u Noći knjige:
17:00-21:30 Kreativna radionica 18:00-19:00 Brzo čitanje 19:00-21:30 Knjiga ili internet?
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Gračac

Nikole Tesle 44, Gračac, 23440

Programi u Noći knjige:
17:00-23:00 Noć knjige
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Križ

Zagrebačka 2, Križ, 10314

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Hod po rubu s Rosie Kugli
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Kutina

Trg kralja Tomislava 17, Kutina, 44320

Programi u Noći knjige:
20:00-21:00 Predstavljanje knjige 21:00-21:30 Glazba u knjižnici 21:30-22:30 Veliki SALE bez šale! 22:30-23:30 Knjigu vrati, al' ne plati - vraćanje knjiga bez naplate zakasnine
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Pitomača

Trg kralja Tomislava 2, Pitomača, 33405

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Noć knjige u Knjižnici i čitaonici Pitomača
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Popovača

Trg grofova Erdodyja 7, Popovača, 44317

Programi u Noći knjige:
13:30-15:00 Čitaj kao ja
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Vojnić

Hebrangova 2, Vojnić, 47220

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Volim slušati priču 12:00-13:00 Vanzemaljci 17:00-18:00 Drugo lice plastike 18:00-19:00 Minuta za planet Zemlju 20:00-22:00 "Tko je srce u te dirno..."
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica Jurja Barakovića Ražanac

Ražanac XI/2, Ražanac, 23248

Programi u Noći knjige:
16:00-22:00 Akcija, akcija, akcija 16:30-22:00 Libronauti u akciji
Kategorija: Ustanova

Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar

Poljana dr. Franje Tuđmana 9, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Poezija jučer, danas, sutra
Kategorija: Ustanova

Konfucijev institut Sveučilišta u Zagrebu

Savska 25, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:30-14:00 Hrvatsko-kineski Regoč
Kategorija: Nakladnik

Kršćanska Sadašnjost

Marulićev trg 14, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-22:00 Noć knjige u Kršćanskoj sadašnjosti 19:30-21:00 Budućnost kršćanske knjige i čitanja
Kategorija: Ostalo

Kuća Šenoa

Ulica Ive Mallina 27, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Pričocrtaonica: (Ne)volim knjigu 20:00-23:00 Predstavljanje romana Mišela Barovića "Daleka brda bez boje"
Kategorija: Ustanova

Kulturni centar Travno

Božidara Magovca 17, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
15:00-17:00 Svečana dodjela nagrada literarnoga natječaja „Ja sam pisac“
Kategorija: Ostalo

Kulturno informativni centar - Klub KIC

Preradovićeva 5, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
21:00-02:00 "Budi haj, NOĆI nije kraj" - afterparty Noći knjige
Kategorija: Ostalo

Kulturno sportski klub KUL PONG

Prilaz A. Kovačića 3, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
19:00-23:00 "Pingač" i e-slikovnice
Kategorija: Ostalo

Kulturno-umjetničko društvo "Braća Radić" Visoko - Dramska družina "Ozana"

Visoko 20, Visoko, 42224

Programi u Noći knjige:
17:45-21:30 Ozana čita!
Kategorija: Ostalo

Lauba - Kuća za ljude i umjetnost

Prilaz baruna Filipovića 23a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Kako nastaje knjiga - kreativne radionice i predavanja za djecu i roditelje
Kategorija: Ostalo

Makedonsko kulturno društvo "Ilinden" Rijeka

Matačićeva 5, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
19:00-22:00 Poetska večer u Ilindenu
Kategorija: Ostalo

Makedonsko kulturno društvo Istarske županije "Sv.Kiril i Metodij" Pula

Gajeva 3 (Karlo Rojc 21), Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
19:30-21:30 Makedonski jezik kroz poeziju makedonskih pisaca koji pišu u Hrvatskoj
Kategorija: Nakladnik

Mala zvona

Kraljevec 64a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Predstavljanje knjige „Slike“ Victora Segalena 20:00-22:00 Izložba knjižnih ilustracija Mingshenga Pija
Kategorija: Nakladnik

Mate

Jandrićeva 12, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 25% popusta na sve naslove
Kategorija: Knjižara

Matica hrvatska

Matice hrvatske 2, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Akcije i popusti 19:00-20:00 Predavanje: Od knjige do prakse javnog djelovanja na primjeru Djeca medija 20:00-22:00 Druženje s autorima, urednicima, prevoditeljima
Kategorija: Ustanova

Matica hrvatska Orebić

Trg Mimbelli 12, Orebić, 20250

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Lansiraj knjigu, libronauti u akciji!
Kategorija: Nakladnik

Meandar Media

Krajiška 10-1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-08:00 Noć knjige u webshopu Meandar Medije – 50 naslova na 50% popusta
Kategorija: Knjižara

Medicinska naklada

Cankarova 13, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Noć knjige u Medicinskoj nakladi
Kategorija: Knjižara

Medicinska Naklada

Viktora Cara Emina 5 (u sklopu Fakulteta Zdravstvenih Studija Sveučilišta u Rijeci), Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
10:00-17:00 Noć knjige u Medicinskoj nakladi
Kategorija: Knjižara

Medicinska naklada

Vlaška 90, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Noć knjige u Medicinskoj nakladi
Kategorija: Ustanova

Medicinska škola Bjelovar

Poljana dr. Franje Tuđmana 8, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Poezija jučer, danas, sutra 13:00-15:00 Predstavljanje Priručnika za samoliječenje
Kategorija: Ustanova

Medicinska škola Osijek

Vukovarska 209, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
17:30-19:30 Čitajmo pod zvijezdama
Kategorija: Ustanova

Medicinska škola Šibenik

Ulica Ante Šupuka 29, Šibenik, 22000

Programi u Noći knjige:
10:00-14:00 Noć knjige u Medicinskoj školi
Kategorija: Ustanova

Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Središnja medicinska knjižnica

Šalata 3b, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
16:00-21:00 Noć knjige: Znanost i znanstvena fantastika u knjizi
Kategorija: Ostalo

Medijateka Francuskog instituta

Preradovićeva 5, 10000, Zagreb

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Predstavljanje knjige „Slike“ Victora Segalena
Kategorija: Nakladnik

Menart

Bencekovićeva 19, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-23:00 Popust na knjige 20:00-21:00 Potpisivanje knjige: Cody McClain Brown
Kategorija: Knjižara

Menart multimedijalna knjižara - Avenue Mall

Avenija Dubrovnik 16, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
09:00-23:00 Popust na knjige 20:00-21:00 Potpisivanje knjige: Cody McClain Brown
Kategorija: Nakladnik

Mitopeja

Šišićeva 8, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-22:59 Ne paničarite! Imamo knjige!
Kategorija: Narodna knjižnica

Mjesna knjižnica i čitaonica

Brestovec 40, Brestovec Orehovički, 49228

Programi u Noći knjige:
20:00-23:00 Knjige na velikome platnu
Kategorija: Ostalo

Moderna vremena

Meštrovićev trg 6, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
15:00-17:00 Svečana dodjela nagrada literarnoga natječaja „Ja sam pisac“
Kategorija: Nakladnik

Mozaik knjiga

Karlovačka cesta 24 A, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:30-11:30 Priče u slikama
Kategorija: Ustanova

Muzej grada Trogira

Gradska vrata 4, Trogir, 21220

Programi u Noći knjige:
09:00-13:00 7. FESeTemana trogirskoga libra 2018.
Kategorija: Ostalo

Muzej hrvatskog vatrogastva

Trenkova 44, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
14:00-20:00 Druženje s vatrogasnom knjigom
Kategorija: Ustanova

Muzej Slavonije

Trg sv. Trojstva 6, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Knjižnica valpovačkih vlastelina Prandau-Normann
Kategorija: Narodna knjižnica

Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu

Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-21:00 Ugovor iz Marakeša: zašto je važan?! 12:00-13:00 Svečano lansiranje Noći knjige 2018.
Kategorija: Nakladnik

Naklada Bombon

Podfuščak 14 , Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Povijest knjige = budućnost knjige
Kategorija: Nakladnik

Naklada Ljevak

Kopačevski put 1c, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Akcijska prodaja kompleta knjiga 17:00-20:00 Izložba i prodaja knjiga 20:00-21:30 Književna večer s Brunom Šimlešom
Kategorija: Nakladnik

Naklada OceanMore

Fišerova ulica 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Prigodna prodaja knjiga i popusti u OceanMoru! 18:00-22:00 Noć knjige u OceanMoru!
Kategorija: Nakladnik

Naklada Slap

Miramarska cesta 105, Centar za edukacije i istraživanja , Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 30% popusta u Nakladi Slap na odabrana izdanja
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica "Hrvatski skup"

Trg Hrvatskog skupa 10, Pučišća, 21412

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Užitak čitanja, a i slušanja 19:00-20:00 Knjiga u budućnosti 20:00-21:00 Ekranizacija novele "Anđeo" i njezina projekcija 21:00-22:59 Posljednja rečenica
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica "Šime Vučetić"

Ulica 26 br. 2, Vela Luka, 20270

Programi u Noći knjige:
08:00-15:00 Povrat knjiga bez naplate zakasnine 08:00-15:00 Sajam knjiga 08:00-15:00 Likovna radionica "Budućnost knjige"
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Blato

1. ulica 25/3, Blato, 20271

Programi u Noći knjige:
19:00-22:00 Čitateljski klub
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Drniš

Kralja Zvonimira 8, Drniš, 22320

Programi u Noći knjige:
20:00-23:00 Predstavljanje časopisa "Drniški libar"
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica grada Donjeg Miholjca

Trg Ante Starčevića 22, Donji Miholjac, 31540

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Vremeplov 18:00-19:00 Vrijeme je za poeziju
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica "Grigor Vitez" Gornji Bogićevci

Trg hrvatskih branitelja br. 1, Gornji Bogićevci, 35429

Programi u Noći knjige:
20:00-23:00 Čitajmo svi zajedno u našoj knjižnici sada i u budućnosti!
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica Bribir

Bribir 31, Bribir, 51253

Programi u Noći knjige:
19:00-23:59 Predstavljanje knjige Milana Kruheka i besplatno učlanjenje
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica Murter

Butina 2, Murter, 22243

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Školski list "Škoji" Osnovne škole Murterski škoji
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica Okučani

Trg dr. Franje Tuđmana 1, Okučani, 35430

Programi u Noći knjige:
09:00-11:00 Povrat knjiga bez naplate zakasnine 11:00-12:00 Potraga za knjigom 12:30-14:30 Besplatan upis u Knjižnicu za nezaposlene i umirovljenike
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Kali

Trg Marnjiva 23, Kali, 23272

Programi u Noći knjige:
17:30-19:30 Edukativna radionica "Budućnost knjige"
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Kostrena

Sveta Lucija 14, Kostrena, 51221

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Mala noćna pričaonica 19:00-20:30 Predavanje "Važnost obiteljskog odgoja"
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Orebić

Ulica Zrinskih i Frankopana 2, Orebić, 20250

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Lansiraj knjigu, libronauti u akciji!
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Otočac

Bana Josipa Jelačića 16, Otočac, 53220

Programi u Noći knjige:
13:00-14:00 Predstavljanje knjige 19:00-21:00 Druženje s Vladom Mihaljevićem Kantorom
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Ploče

Vladimira Nazora 12/A, Ploče, 20340

Programi u Noći knjige:
18:30-21:00 Noć knjige uz svirku 18:30-21:00 Volim svoju knjižnicu!
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Virje

Trg Stjepana Radića 1, Virje, 48326

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Mali pripovjedači 19:00-01:00 Virtualni čitateljski klub
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Vrbovec

Trg Petra Zrinskog 7, Vrbovec, 10340

Programi u Noći knjige:
17:00-18:30 Pričaonica
Kategorija: Ustanova

Narodno sveučilište Dubrava - Dječje kazalište Dubrava

Cerska 1, Zagreb-Dubrava, 10040

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Kazalište čita!
Kategorija: Nakladnik

Ogranak Matice hrvatske u Kloštar Ivaniću

Vidikovac 3 , Kloštar Ivanić, 10312

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Bez panike!
Kategorija: Nakladnik

Omega lan

Biškupec breg 13b, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:30-19:00 Predstavljanje knjige "Zbogom cjepiva"
Kategorija: Ustanova

Opća bolnica Zadar - Odjel za pedijatriju

Bože Peričića 5, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Crveni nosovi s malim pacijentima
Kategorija: Ustanova

Opća i veteranska bolnica "Hrvatski ponos" Knin, dječji odjel

Kralja Svetoslava Suronje 12, Knin, 22300

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Moja priča
Kategorija: Ustanova

Opća županijska bolnica Vukovar i bolnica hrvatskih veterana - pedijatrija

Županijska 35, Vukovar, 32000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Noć knjige na Odjelu pedijatrije
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica Ante Kovačića

Gorički trg 1, Marija Gorica, 10299

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 ČitAJMO! - "Vrijeme je za basnoslovke"
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica i čitaonica

Trg Ante Starčevića 3, Bedekovčina, 49221

Programi u Noći knjige:
13:00-14:00 Pričaonica i kreativna radionica "special edition" za najmlađe 15:00-17:00 Biramo budući klasik 18:00-20:00 Susret s književnicama Jelenom Hrvoj i Vlatkom Planinom
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica i čitaonica Jelsa

Trg Tome Gamulina, Jelsa 408, Jelsa, 21465

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Faktor prvoga
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica Krapinske Toplice

Ljudevita Gaja 27, Krapinske Toplice, 49217

Programi u Noći knjige:
09:30-12:00 Narodne bajke i priče 19:00-21:00 Moj Camino - Šetnja u dubine sebe
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska narodna knjižnica Babina Greda

Vladimira Nazora 1, Babina Greda, 32276

Programi u Noći knjige:
12:00-20:00 Knjigu vrati, ali ne plati! 12:00-20:00 Čitaj u pola cijene! 17:00-19:00 Radionica izrade svijećnjaka 19:30-21:30 Kino u knjižnici!
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska narodna knjižnica Drenovci

Braće Radić 2, Drenovci, 32257

Programi u Noći knjige:
07:00-21:00 Izložba 11:00-13:00 Igraonica 16:00-17:00 Budućnost u prošlosti 17:00-18:00 Prošlost u budućnosti 19:00-20:30 Knjiga u ruci ili u oblacima
Kategorija: Ostalo

Oris Kuća arhitekture

Kralja Držislava 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-20:00 Oris daruje časopise
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Voltino

Vinkovačka 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:30-13:00 Naglas čitamo moja najtiša prijateljica i ja
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Antun i Stjepan Radić" Gunja

Miroslava Krleže 2, Gunja, 32260

Programi u Noći knjige:
09:00-14:00 Bajkaonica u budućnosti
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Antun Klasinc" Lasinja

Trg hrvatskih branitelja 11, Lasinja, 47206

Programi u Noći knjige:
10:15-12:00 Susret s piscem
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Blatine-Škrape"

Ul. na Križice 2, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
16:00-18:30 Noć knjige - Igre i priče sa zmajevima
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Braća Radić" Koprivnica

Miklinovec 6a, Koprivnica, 34310

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Noć knjige i poezije
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Brda" Split

, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
12:00-13:00 Književni susret u podne
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Dr. Stjepan Ilijašević"

Frankopanska 97, Oriovac, 35250

Programi u Noći knjige:
16:00-20:00 Čitaonica, radionica, igraonica
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Eugen Kumičić" Rijeka

Franje Čandeka 40, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
11:00-12:00 Čitajmo zajedno!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Hreljin"

Hreljin 217, Bakar, 51226

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Leteće knjige i knjižnica iz budućnosti
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić"

Huge Badalića 8, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Natjecanje u izražajnome čitanju
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Čepić

Purgarija Čepić 1, Kršan, 52232

Programi u Noći knjige:
08:00-10:30 Digni palac!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Duga Resa

Ulica bana Josipa Jelačića 8, Duga Resa, 47250

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Vuk koji je ispao iz knjige 18:00-22:00 Labirint knjiga
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Štitar

Školska 23, Štitar, 32274

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Futur za knjigu
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Zdenci

Školska 2, Zdenci, 33513

Programi u Noći knjige:
09:00-11:00 Mali igrokaz za prvašiće
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ivan Meštrović" Vrpolje

Bana J. Jelačića 50, Vrpolje, 35210

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Budućnost knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Jelenje-Dražice"

Školska 53, Jelenje, 51218

Programi u Noći knjige:
08:00-09:00 Čitam ti danas za sutra
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ljudevit Gaj" Krapina

Trg Stjepana Radića 1, Krapina, 49000

Programi u Noći knjige:
12:00-13:30 Susret s kajkavskim pjesnikom Miljenkom Hršakom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ljudevit Gaj" Mihovljan

Mihovljan bb, Mihovljan, 49252

Programi u Noći knjige:
09:00-14:00 Vremeplovom u budućnost
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Matija Gubec" Čeminac

Kolodvorska 48, Čeminac, 31325

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Gledam u budućnost kroz ružičaste naočale
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Mato Lovrak" Nova Gradiška

Maksimilijana Benkovića 39, Nova Gradiška, 35400

Programi u Noći knjige:
16:45-22:00 Noć knjige u OŠ Mato Lovrak Nova Gradiška
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Petar Zrinski" Čabar, Područna škola Gerovo

Zagrebačka 2, Gerovo, 51304

Programi u Noći knjige:
11:00-14:00 Iz prošlosti u budućnost - naše zavičajne bajke i legende
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Retfala"

Kapelska 51a, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Čitamo časopise, čitamo e-časopise
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Silvije Strahimir Kranjčević" Levanjska Varoš

Glavna 62, Levanjska Varoš, 31416

Programi u Noći knjige:
09:00-14:00 Budni sanjamo
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Slava Raškaj" Ozalj

Podgraj 10a, Ozalj, 47280

Programi u Noći knjige:
11:00-14:00 "Zvrkaonica" - susret i književna radionica sa Sinišom Cmrkom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Sveti Matej" Viškovo

Vozišće 13, Viškovo, 51216

Programi u Noći knjige:
10:00-13:10 Knjiga – jučer, danas, sutra
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Tin Ujević" Osijek

Opatijska 46, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
19:00-23:59 Lesenacht
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Vladimir Nazor", Sveti Ilija

Školska 7, Sveti Ilija, 42214

Programi u Noći knjige:
11:00-15:00 Mali zeleni čitaju
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Đuro Pilar" Slavonski Brod

Vinogorska 1, Slavonski Brod, 35105

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Noć knjige 2018.: Budućnost knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola ''Vladimir Nazor'' Komletinci

Braće Radića 17, Komletinci, 32253

Programi u Noći knjige:
18:00-20:30 S knjigom u noć...
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola - Scuola elementare "San Nicolo" Rijeka – Fiume

M. Čurbega 18, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
08:30-12:00 Put u budućnost - Viaggio nel futuro
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola A. G. Matoš Tovarnik

Vukovarska 1, Tovarnik, 32249

Programi u Noći knjige:
16:00-18:00 Fantastične leteće knjige 16:00-20:00 I ja sam Liesel - budućnost knjiga je u mojim rukama 18:00-20:00 S knjigom u noć
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ante Kovačića Zlatar

Vladimira Nazora 1, Zlatar, 49250

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Od knjige do radiopriče
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ante Starčevića Viljevo

Kralja Tomislava 1, Viljevo, 31531

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Druženje s knjigom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Antuna Gustava Matoša

Aleja Antuna Augustinčića 12, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-20:00 Put oko svijeta s knjigom u ruci
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Antuna i Ivana Kukuljevića

Martina Pušteka 1, Varaždinske Toplice, 42223

Programi u Noći knjige:
09:00-10:30 Budućnost knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Antuna Kanižlića

Ul. A.Kanižlića 2, Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Knjiga nad knjigama
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Antuna Mihanovića

Dubečka 5, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
15:00-18:00 Noć knjige u školskoj knjižnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Augusta Cesarca

II. Ferenčica 9a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Noć knjige u OŠ Augusta Cesarca
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Banija

Ulica Gaja Petrovića 5, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
08:00-09:30 Čitanje kriminalističke priče
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Bartola Kašića Zagreb

Vrisnička 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 "Šprehe zagrebečke"
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Belec

Belec 50, Belec, 49250

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Knjižni vremenski stroj
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Beletinec

Stjepana Radića 4, Beletinec, 42214

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Avatar u OŠ Beletinec
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Bogumila Tonija

Perkovčeva 90, Samobor, 10430

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Gustav
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola braće Radić Botinec

Ulica Šenoine Branke 22, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
14:00-22:00 Dobra knjiga kraja nema
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola braće Radića Kloštar Ivanić

Školska 20, Kloštar Ivanić, 10312

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Noć knjige 2018.
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola braće Radića Pakrac

Bolnička 55, Pakrac, 34550

Programi u Noći knjige:
08:00-17:30 Maštom spajamo nespojivo - Ima li knjiga budućnost?
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Bratoljuba Klaića, Bizovac

Dr. Franje Tuđmana 1, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Šarenilo knjiga
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Breznički Hum

Breznički Hum 14, Breznički Hum, 42225

Programi u Noći knjige:
16:00-18:00 Noć knjige u školi
Kategorija: Ostalo

Osnovna škola Brod Moravice

Školska 3 , Brod Moravice, 51312

Programi u Noći knjige:
16:00-17:00 Otvorenje izložbe stare i vrijedne građe OŠ Brod Moravice
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Budaševo-Topolovac-Gušće

Trg Marijana Šokčevića 1, Budaševo, 44202

Programi u Noći knjige:
10:00-13:00 S knjigom od jutra
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Budrovci

Gupčev trg 8, Budrovci, 31400

Programi u Noći knjige:
13:00-19:00 Škola iz bajke
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Bukovac

Trnac 42, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Noć knjige na Bukovcu
Kategorija: Ustanova

Osnovna Škola Čavle

Čavle 212, 51219 Čavle, Čavle, 51219

Programi u Noći knjige:
09:00-20:00 Festival Monte Librić 18:00-19:00 Priče za laku noć 18:00-19:00 Miris knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Cavtat

Stjepana Radića 3, Cavtat, 20210

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Knjiga bez korica
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Cetingrad

I.F. Cetinskog 11, Cetingrad, 47222

Programi u Noći knjige:
13:30-14:30 Potpis pisca u Osnovnoj školi Cetingrad
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Darda

Školska 9, Darda, 31326

Programi u Noći knjige:
19:00-22:00 Neka Sila bude s vama!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Divšići

Divšići 5, Marčana, 52206

Programi u Noći knjige:
16:00-19:00 Noć knjige u Osnovnoj školi Divšići
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Domašinec

M.Kovača 1, Zagreb, 40318 Dekanovec

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Večer u knjižnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Draganići

Draganići 35, Draganići, 47201

Programi u Noći knjige:
13:30-14:30 Obilježavanje 230 godina školstva u Draganiću
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Drenje

Ljudevita Gaja 28, Drenje, 31418

Programi u Noći knjige:
09:00-13:00 Putovanje u budućnost
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Eugena Kumičića

Dobriše Cesarića 24, Podravska Slatina, 33520

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 S knjigom u budućnost
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ferdinandovac

Dravska 66, Ferdinandovac, 48356

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Izložba, knjiga, film
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola fra Bernardina Tome Leakovića Bošnjaci

Braće Radića 38a, Bošnjaci, 32275

Programi u Noći knjige:
17:00-21:00 Noć u knjižnici!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Fran Koncelak Drnje

Pemija 72, Drnje, 48322

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Budućnost knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Frana Galovića

Školski prilaz 7, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
17:00-19:30 Budućnost u knjigama
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Frana Krste Frankopana Brod na Kupi

Kralja Tomislava 12A, Brod na Kupi, 51301

Programi u Noći knjige:
12:25-13:10 Priče iz budućnosti
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Garešnica

Kolodvorska 4, Garešnica, 43280

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Stvaramo lektiru kakvu bismo željeli čitati u budućnosti!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Gornja Vežica

Gornja Vežica 31, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Noć u knjižnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Gornje Vrapče

Vrapčanska 188, Zagreb, 10090

Programi u Noći knjige:
10:00-18:00 Izložba: Prošlost, sadašnjost i budućnost knjige 13:30-15:00 Svaki odlomak ima svoju priču
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Granešina

Granešina 1, Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 S knjigom u svijet mašte
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivan Goran Kovačić

Trg bana Jelačića 7, Velika, 34330

Programi u Noći knjige:
16:30-18:00 "Suli u avanturi - prijateljstvo"
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Batelića Raša

Ivana Batelića 1, Raša, 52223

Programi u Noći knjige:
08:50-12:20 Knjiga ili?!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo

Matije Gupca 29, Staro Petrovo Selo, 35420

Programi u Noći knjige:
09:30-13:00 Pjesnička radionica
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića, Cista Velika

Cesta dr. Franje Tuđmana 60, Cista Velika, 21244

Programi u Noći knjige:
18:30-21:00 Noć knjige u Cisti Velikoj
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Gundulića

Gundulićeva ulica 23a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
13:00-17:00 Stihom ću ti reći
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Gundulića

Sustjepanska 4, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
16:30-18:00 (Naš)e-pjesme (naši snovi)
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Meštrovića

Ulica Martina Pušteka 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-18:30 Bajkaonica
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Meštrovića

Ulica Martina Pušteka 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
13:00-21:00 Usporedba filma s književnim djelom 18:00-19:30 Priče u sumrak
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Viteza Trnskog Nova Rača

Trg Stjepana Radića 54, Nova Rača, 43272

Programi u Noći knjige:
08:30-12:00 Zabava među zvijezdama 13:45-14:30 Naučna fantastika u književnosti
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka

Škurinjska cesta 7a, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Paleta priča
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić Koška

Trg dr. F. Tuđmana 5, Koška, 31224

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Nahrani mozak! 12:00-14:00 Knjiga je san u našim rukama 18:00-20:00 Knjige bez brige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica

Tina Ujevića 18, Virovitica, 33000

Programi u Noći knjige:
15:30-17:00 Turnir u društvenoj igri "Sovica mudrica"
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivanke Trohar Fužine

Breg 124a, Fužine, 51322

Programi u Noći knjige:
16:00-18:00 Književnost i nove tehnologije
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivanska

Petra Preradovića 2, Ivanska, 43231

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Đuro Sudeta u svijetu medija i mašte
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Iver

Maldena Halape 8, Sesvete, 10361

Programi u Noći knjige:
09:35-22:00 Noć knjige u Iveru
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Jabukovac - Zagreb

Jabukovac 30, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:00-17:00 Busen ružmarina
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera

Varšavska 18, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Šaljemo ekoporuke vremeplovom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Josipa Kozarca Lipovljani

Augusta Šenoe 1, Lipovljani, 44322

Programi u Noći knjige:
10:30-13:00 Pogled u budućnost
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Josipa Lovretića

J. J. Strossmayera 142, Otok, 32252

Programi u Noći knjige:
08:50-12:15 S knjigom u svemir
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Josipovac

Osječka 77a, Josipovac, 31221

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Druženje uz priče i radionica 18:00-20:00 Čitamo mi o/u budućnosti
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Jože Šurana Višnjan

Istarska 2, Višnjan, 52463

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Noć knjige u Kašteliru
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Julija Benešića

Trg svetog Ivana Kapistrana 1, Ilok, 32236

Programi u Noći knjige:
12:30-14:00 Dan planeta Zemlje - radionica 17:00-18:00 Noć bajki 18:00-19:00 Kino u knjižnici 19:15-20:30 Budućnost knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Juršići

Juršići 21, Svetvinčenat, 52342

Programi u Noći knjige:
15:30-17:30 Književni susret i radionica
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Klinča Sela

Amruševa 32, Klinča Sela, 10450

Programi u Noći knjige:
08:00-11:30 Knjiga u knjižnici budućnosti
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola kralja Tomislava Našice

Ulica Matice hrvatske 1, Našice, 31500

Programi u Noći knjige:
13:30-15:00 Svijet fantastičnih knjiga 18:30-21:00 Noć u knjižnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola kralja Zvonimira

Hrvatskih žrtava 92, Seget Donji, 21218

Programi u Noći knjige:
16:00-20:00 Knjigoljubac u pidžami
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Kustošija

Sokolska 7, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
13:00-21:00 Radost čitanja
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Lapad

Od Batale 14, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
10:00-16:00 Druženje s knjigom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Lipik

Školska 25, Lipik, 34551

Programi u Noći knjige:
11:30-15:00 Lektirne igre
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ljubešćica

Zagrebačka 22, Ljubešćica, 42222

Programi u Noći knjige:
10:30-20:00 Školski sajam knjiga i radionice, Večer bajki
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ljubeščica

Zagrebačka 22, Ljubešćica, 42222

Programi u Noći knjige:
16:00-18:00 Noć knjige u školi
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ljubo Babić

Ante i Davida Starčevića 16, Jastrebarsko, 10450

Programi u Noći knjige:
16:00-19:00 Druženje uz knjigu i književnicu
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ljudevita Gaja Nova Gradiška

Gajeva 24, Nova Gradiška, 35400

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Prezentacija povijesti knjige, manifestacija izabiranja Miss knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Lovas

Matije Gupca 2, Lovas, 32237

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Povratak u budućnost
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Lovinac

Domovinski trg 2, Lovinac, 53244

Programi u Noći knjige:
09:00-14:00 Knjižnica budućnosti 18:00-20:00 Povijest knjige = budućnost knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Lučko

Puškarićeva 102, Zagreb, 10250

Programi u Noći knjige:
18:15-19:00 Noć slušanja
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ludbreg

Kačićeva 17, Ludbreg, 42230

Programi u Noći knjige:
16:00-20:00 Noć knjige - budućnost knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Mače

Mače 32, Mače, 49251

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Knjižni vremenski stroj 19:00-21:00 Vodič kroz galaksiju knjiga!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Mahično

Kalinovac 1 C, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
10:30-11:30 Libronauti OŠ Mahično 14:00-15:00 Libronauti OŠ Mahično - nova generacija
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Marije Jurić Zagorke

Štefanovečka cesta 67, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Bez knjige nema budućnosti
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Marina Getaldića

Frana Supila 3, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
11:00-12:00 Gostovanje pisca Želimira Hercigonje
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Mate Lovraka

Alojzija Stepinca 18, Županja, 32270

Programi u Noći knjige:
08:00-14:05 Sudbina knjige i knjižnice u prošlosti, sadašnjosti i budućnosti 17:00-19:00 Sudbina knjige i knjižnice u prošlosti, sadašnjosti i budućnosti
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Mate Lovraka

Crkvena 57, Kutina, 44320

Programi u Noći knjige:
09:00-23:30 Stara knjiga - Nova radost 15:00-17:00 Bajkaonica u 2. razredu
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Mate Lovraka Petrinja Područna škola Češko selo

Sisačka bb, Petrinja, 44250

Programi u Noći knjige:
19:30-21:00 Čitanjem upoznajemo svijet mašte koji sadašnjost čini sretnijom i ljepšom...
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Mate Lovraka Veliki Grđevac

Trg Mate Lovraka 11, Veliki Grđevac, 43270

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Pričom do Harryja Pottera
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Matije Gupca

Davorina Bazjanca 2, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
10:00-17:00 Budućnost knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Matije Vlačića

Zelenice 4, Labin, 52220

Programi u Noći knjige:
08:00-09:35 Zašto čitamo 18:00-19:00 Moj prvi let
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Milke Trnine

Školska 10, Križ, 10314

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Hod po rubu s Rosie Kugli
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Molve

Trg kralja Tomislava 10, Molve, 48327

Programi u Noći knjige:
11:00-12:00 Susret s književnicom Jadrankom Čunčić Bandov 09:00-10:00 Pričaonica 18:30-22:00 Književnost kroz objektiv kamere
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Nedelišće

Trg Republike 9, Nedelišće, 40305

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 U svijetu knjiga 2199. godine
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Novo Čiče

Trg Antuna Cvetkovića 27, Novo Čiče, 10415

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Svjetski dan i Noć knjige u našoj knjižnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Okučani

Alojzija Stepinca 5, Okučani, 35430

Programi u Noći knjige:
11:00-12:00 Potraga za knjigom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Omišalj - Područna škola Dobrinj

Baječ 8, Omišalj, 51513

Programi u Noći knjige:
09:00-18:00 Knjiga budućnosti - kreiraj u Noći knjige!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Otok

Stjepana Gradića 4, Zagreb, 10010

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Natjecanje u brzom i točnom čitanju
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Pavao Belas

Ilije Gregorića 28, Prigorje Brdovečko, 10291

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Noć knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Pećine

Šetalište 13. divizije 25, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
12:00-16:00 Otkrij knjigu!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Petra Studenca Kanfanar

Dvigradska 3, Kanfanar, 52352

Programi u Noći knjige:
11:45-13:30 Čitam, dakle postojim
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Petra Zrinskog

Krajiška 9, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Leteće knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Petrijanec

Vladimira Nazora 42, Petrijanec, 42206

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Mala noćna bajkaonica
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Podmurvice Rijeka

Podmurvice 6, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
16:00-20:00 Gdje stanuju vile?
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Pokupsko

Pokupsko bb, Pokupsko, 10414

Programi u Noći knjige:
11:00-13:00 Fantastične leteće knjige gospodina Morrisa Lessmorea
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Popovac

V. Nazora 26, Popovac, 31303

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Maštam, slikam, čitam i mišlju letim!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Pušća

Zagorska 2, Zagreb, 10294

Programi u Noći knjige:
08:45-09:30 Čitam ti iz svoje omiljene knjige 14:00-15:00 Otkrivamo svijet elektroničkih knjiga
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Rovišće

V. Nazora 1, Rovišće, 43212

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Parlaonica "Ima li knjiga budućnost?" 12:00-14:00 Postavljanje izložbe SF(era)
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Šećerana

Žrtava Domovinskog rata 27, Šećerana, 31300

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Čitanje i kviz su u modi!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Šestine

Podrebernica 13, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Čitajmo zajedno!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Side Košutić Radoboj

Radoboj 21, Radoboj, 49232

Programi u Noći knjige:
16:00-18:00 Knjiga budućnosti
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića

Dr. Mate Šimundića 10, Lovreć, 21257

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Nemam vremena. I što sad?
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Slunj

Školska 17, Slunj, 47240

Programi u Noći knjige:
08:00-12:00 Čovječe, čitaj!
Kategorija: Ostalo

Osnovna škola Spinut

Teslina 12, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
15:00-20:00 Noć knjige u knjižnici Osnovne škole Spinut
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Stjepana Basaričeka

Milke Trnine 14, Ivanić-Grad, 10310

Programi u Noći knjige:
17:30-19:30 Noć knjige na Žerki 2018.
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Stjepana Cvrkovića Stari Mikanovci

Vladimira Nazora 18a, Stari Mikanovci, 32284

Programi u Noći knjige:
10:00-16:00 Noć knjige u knjižnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Stjepana Ivičevića

Ante Starčevića 14, Makarska, 21300

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Glazbene niti ljubavi 12:30-13:30 Posjet književnice Sanje Pilić
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Stjepana Radića Bibinje

Gumla 3, Bibinje, 23205

Programi u Noći knjige:
08:10-20:00 Od glinenih pločica do knjiga holograma
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Stjepana Radića Brestovec Orehovički

Brestovec Orehovički 40, Brestovec Orehovički, 49228

Programi u Noći knjige:
20:00-23:00 Knjige na velikome platnu
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Strahoninec

Čakovečka 55, Strahoninec, 40000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Mali istraživači
Kategorija: Ostalo

Osnovna škola Sukošan

Josipa Peričića 15, Sukošan, 23206

Programi u Noći knjige:
19:00-22:00 Knjiga je pustolovina
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Sveta Nedelja

Svetonedeljska cesta 21, Sveta Nedjelja, 10431

Programi u Noći knjige:
09:00-18:00 Book Escape
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Sveti Križ Začretje

Školska 5, Sveti Križ Začretje, 49223

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Hrvatsko-francuska interpretacija Malog princa: Kako razmišljati srcem
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Sveti Petar Orehovec

Sveti Petar Orehovec 90, Sveti Petar Orehovec, 48267

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Ljuban, Pero i moderna vremena
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Svetvinčenat

Svetvinčenat 98, Svetvinčenat, 52342

Programi u Noći knjige:
11:45-13:30 Čitam, dakle postojim 16:00-17:30 Kako ne možemo bez knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Svibovec

Braće Radića 4, Svibovec, 42223

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Harry Potter - mala škola magije
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Tordinci

Školska 26, Tordinci, 32214

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Party uz knjigu budućnosti
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Trnjanska

Trnjanska cesta 99, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-19:00 Knjiga u udućnosti
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Trnsko

Trnsko 25, Zagreb, 10020

Programi u Noći knjige:
12:00-13:00 Pričoljupci
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Tužno i Područna škola Črešnjevo

Varaždinska 16, Tužno, 42242

Programi u Noći knjige:
08:00-13:00 Njezino kraljevsko veličanstvo knjiga
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Veliko Trgovišće

Stjepana Radića 27, Veliko Trgovišće, 49214

Programi u Noći knjige:
09:00-11:00 Bubamare u Rožici 11:00-18:00 Budućnost knjige i čitanja
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vežica

Kvaternikova 49, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
20:00-07:00 Noć u knjižnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vijenac Osijek

Vijenac Ivana Meštrovića 36, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Vremeplov
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Viktorovac Sisak

Aleja narodnih heroja 2, Sisak, 44000

Programi u Noći knjige:
12:00-13:00 Knjiga po mjeri - proglašenje pobjednika 6. KLIN-a 14:00-17:00 Na prijestolju od knjiga
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Višnjevac

Crni put 41, Višnjevac, 31220

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Čitanje najdražih priča i Insta-kutak "Knjigo-klik"
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Visoko

Visoko 20, Visoko, 42224

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Noć knjige u školskoj knjižnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vjekoslava Paraća

Dudini 17, Solin, 21210

Programi u Noći knjige:
16:45-17:00 Pričam ti priču 17:00-17:15 Projekcija animiranog filma 17:15-17:30 Kviz 17:30-18:30 Moja fantastična knjiga iz budućnosti
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vjenceslava Novaka

Vile Velebita 15a, Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Knjigom kroz vrijeme
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vladimira Nazora Nova Bukovica

Zagrebačka 28, Nova Bukovica, 33518

Programi u Noći knjige:
14:00-16:00 Veliki čitaju malenima
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Voltino

Vinkovačka 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:30-11:30 Naglas čitamo moja najtiša prijateljica i ja 12:00-14:00 Izložba radova Školice heklanja "Cvijetak"
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vođinci

Slavonska 21, 32283 Vođinci, Vođinci, 32283

Programi u Noći knjige:
16:00-20:00 Budućnost knjige - "Mali princ"
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vugrovec - Kašina

Ulica Ivana Mažuranića 43, Kašina, 10362

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Nemoj reći nikome zašto volimo čitati!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Zadarski otoci - Zadar

Trg D. Tomljanovića - Gavrana 2, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
14:00-15:00 Moja mala knjiga
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Zdenka Turkovića, Kutjevo

Republike Hrvatske 26, Kutjevo, 34340

Programi u Noći knjige:
17:30-21:00 Noć knjige u našoj školskoj knjižnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Zlatar Bistrica

Vladimira Nazora 10, Zlatar Bistrica, 49247

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Knjižnica iz budućnosti
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Zrinskih Nuštar

Zrinskog 13, Nuštar, 32221

Programi u Noći knjige:
17:45-18:25 Sat čitanja u školskoj knjižnici
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Župa dubrovačka

Put dr. Ante Starčevića 84, Mlini, 20207

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Vežite se, polijećemo!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Đure Prejca Desinić

Ratkajeva 8, Desinić, 49216

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Endimion desinićki
Kategorija: Ustanova

Pazinski kolegij - klasična gimnazija

Jurja Dobrile 6, Pazin, 52000

Programi u Noći knjige:
20:00-21:30 Imaš priču?!
Kategorija: Ustanova

Područna škola Kutinska Slatina

Kutinska Slatina, Kutinska Slatina, 44320

Programi u Noći knjige:
09:00-23:30 Stara knjiga - Nova radost
Kategorija: Ustanova

Područna škola Novi Golubovec

Novi Golubovec bb, Novi Golubovec, 49255

Programi u Noći knjige:
09:00-14:00 Vremeplovom u budućnost
Kategorija: Ustanova

Područna škola Rabac OŠ Matije Vlačića

Slobode 27, Rabac, 52221

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Moj prvi let
Kategorija: Ustanova

Policijska akademija - Policijska škola "Josip Jović"

Avenija Gojka Šuška 1, Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
09:00-22:00 Noć knjige na Policijskoj akademiji
Kategorija: Ustanova

Poliklinika za rehabilitaciju slušanja i govora SUVAG - Dječji vrtić Poliklinike SUVAG

Ulica kneza Ljudevita Posavskog 10, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
16:30-17:30 U ritmu slasne stihobasne "Konj koji je imao neugodan vonj"
Kategorija: Ostalo

Poljska kulturna udruga "Mikolaj Kopernik"

Savska 34/36, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-21:30 Miljenko Jergović i Poljska
Kategorija: Ostalo

Posjetiteljski centar Kraljevica

Rovina 6, Kraljevica, 51262

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Noć knjige u Frankopanu
Kategorija: Ustanova

Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci

Gajeva 1, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
14:15-15:15 Poslijepodne čitanja: čitamo i smijemo se
Kategorija: Narodna knjižnica

Pučka knjižnica i čitaonica Daruvar

Stjepana Radića 5, Daruvar, 43500

Programi u Noći knjige:
12:00-13:00 Susret s književnicom Ivanom Adlešić Pervan
Kategorija: Narodna knjižnica

Pučko otvoreno učilište Donja Stubica - Knjižnica

Nova ulica 1, Donja Stubica, 49240

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 "Lice iza ogledala"
Kategorija: Ostalo

Rock bar King

Ul. Franje Račkog 67, Đakovo, 31400

Programi u Noći knjige:
20:30-23:00 Glazba i književnost
Kategorija: Ustanova

Salezijanska osnovna škola

Dugoratska ulica 2, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
13:30-15:00 Dijamantna pjesma 13:30-15:00 Riječ u slici 13:30-15:00 Svemir pun slova 13:30-15:00 Slikopriča 13:30-15:00 Kazalište sjena
Kategorija: Narodna knjižnica

Samostalna narodna knjižnica Gospić

Budačka 12, Gospić, 53000

Programi u Noći knjige:
09:00-22:00 Izložba knjiga "Knjigom kroz vrijeme" 10:30-11:30 Knjižnica u gostima 17:30-18:45 Književni susret 19:00-20:30 Projekcija igranoga filma
Kategorija: Ustanova

SKD Prosvjeta – Središnja biblioteka Srba u RH

Preradovićeva 18/1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-17:00 Za svakog ponešto! 18:00-19:30 O Jamesu Joyceu
Kategorija: Ustanova

Škola narodnog zdravlja "Andrija Štampar", Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

Rockefellerova 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Medicinske sestre i tehničari u Domovinskome ratu 18:00-22:00 Riječ, slika i medicina
Kategorija: Ustanova

Škola suvremenog plesa Ane Maletić

Laginjina 13, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:30 Radionica poezije i plesa
Kategorija: Ustanova

Škola za medicinske sestre Vinogradska

Vinogradska cesta 29, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:30 Poetska radionica: Napiši i objavi pjesmu!
Kategorija: Nakladnik

Školska knjiga

Masarykova 28, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-16:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-23:59 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-22:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 08:00-20:00 Ponuda za najbolji Svjetski dan knjige - Noć knjige 2018. 18:00-19:00 Predstavljanje knjige „Mali meteorolog“ 18:00-20:00 Kako nastaje knjiga - kreativne radionice i predavanja za djecu i roditelje
Kategorija: Ustanova

Sportski dječji vrtić Mačak u čizmama

Kvintička 82-84, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-13:00 Čitaonica-pričaonica
Kategorija: Nakladnik

Srednja Europa

Trg Ivana Meštrovića 9, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Prigodne akcijske cijene povodom Noći knjige 18:30-20:00 Književno-likovna radionica "Pjegaste priče"
Kategorija: Ustanova

Srednja škola "August Šenoa" Garešnica

Kolodvorska 6, Garešnica, 43280

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 U dobrom društvu s knjigom
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Čakovec

Jakova Gotovca 2, Čakovec, 40000

Programi u Noći knjige:
17:30-20:00 Kviz lektira
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Dugo Selo

Ferenčakova 25, Dugo Selo, 10370

Programi u Noći knjige:
10:00-16:00 S knjigom u budućnost
Kategorija: Ustanova

Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića Ploče

Tina Ujevića 5, Ploče, 20340

Programi u Noći knjige:
13:00-13:45 Obilježavanje Noći knjige
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Jelkovec

Vladimira Stahuljaka 1 , Sesvete, 10360

Programi u Noći knjige:
13:00-14:00 Debata u svemiru
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Koprivnica

Trg slobode 7, Koprivnica, 34310

Programi u Noći knjige:
08:00-23:59 Pričam ti priču 13:00-14:30 Čitaonica
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Mate Blažine Labin

Rudarska 4, Labin, 52220

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Otvorenje knjižnice nakon preuređenja, izložba i pjesnička večer
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Matije Antuna Reljkovića Slavonski Brod

Ivana Cankara 76, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Noć knjige
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Metković

Kralja Zvonimira 12, Metković, 20350

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 LibroSlog
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Novska

Tina Ujevića 2/A, Novska, 44330

Programi u Noći knjige:
12:20-22:00 Noć knjige 2018. u Srednjoj školi Novska
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Oroslavje

Ul. Ljudevita Gaja 1, Oroslavje, 49243

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 S knjigom kroz svijet
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Slunj

Školska 22, Slunj, 47240

Programi u Noći knjige:
13:15-14:30 Elektronička knjiga: lice budućnosti
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Stjepana Sulimanca

Dravska 41, Pitomača, 33 405

Programi u Noći knjige:
09:00-13:00 Knjižnice budućnosti
Kategorija: Ustanova

Srednja strukovna škola Antuna Horvata

Vijenac kardinala Stepinca 11, Đakovo, 31400

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Više od lektire 20:30-23:00 Glazba i književnost
Kategorija: Ustanova

Srednja strukovna škola Vinkovci

S. Vraza 15, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Noć knjige
Kategorija: Ustanova

Srednjoškolska knjižnica Samobor

Andrije Hebranga 26, Samobor, 10430

Programi u Noći knjige:
10:40-11:25 Kviz "Kaj da, kaj ne - kak' bi rekli naši stari"
Kategorija: Ustanova

Strojarska tehnička škola Osijek

Istarska ulica 3, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
17:30-19:05 Fahrenheit 451
Kategorija: Ustanova

Strukovna škola Đurđevac

Dr. Ivana Kranjčeva 5, Đurđevac, 48350

Programi u Noći knjige:
14:00-18:00 Mogu li književna djela predvidjeti budućnost?
Kategorija: Ostalo

Studio Pikula

, Zagreb,

Programi u Noći knjige:
16:00-18:00 Kockice za pričanje priča
Kategorija: Knjižara

Superknjižara

Rooseveltov trg 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-23:00 Popust na sve!
Kategorija: Knjižara

Sveučilišna knjižara i antikvarijat Dominović

Hrvatske bratske zajednice 4 (zgrada NSK), Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-01:00 Popusti do 80%
Kategorija: Ustanova

Sveučilišna knjižnica Rijeka

Dolac 1, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Noć knjige uz Dianu Rosandić Živković
Kategorija: Ustanova

Sveučilišna knjižnica u Splitu

Ruđera Boškovića 31, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
19:30-21:30 Radionica informacijske pismenosti za studente
Kategorija: Ustanova

Sveučilište Sjever - Knjižnica

Trg dr. Žarka Dolinara 1, Koprivnica, 48000

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Bez panike!! Čitam... 20:00-21:00 Edukativno predavanje za studente
Kategorija: Ustanova

Talijanska srednja škola Dante Alighieri Pula

Santoriova 3, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
13:10-14:00 Čitajmo i pričajmo o/u oblacima!
Kategorija: Ostalo

Talijanski institut za kulturu / Istituto Italiano di Cultura di Zagabria

Preobraženska 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Elena Ferrante
Kategorija: Ustanova

Tehnička škola Karlovac

Ljudevita Jonkea 2a, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
16:00-18:00 Susret s književnicom
Kategorija: Ustanova

Tehnička škola Ruđera Boškovića

Getaldićeva 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:50-19:35 Večer poezije
Kategorija: Ustanova

Tehnički muzej Nikola Tesla

Savska cesta 18, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Otkrića pisane baštine 17:00-20:00 Pomagala za pisanje Brailleova pisma 17:00-20:00 U potrazi za izgubljenim vremenom
Kategorija: Ostalo

The Corner Pub

Benkovčeva 2, Nova Gradiška, 35400

Programi u Noći knjige:
20:00-00:07 Bez panike u nova, svemirska prostranstva knjige i čitanja
Kategorija: Knjižara

Tisak media - Astoria

Račkoga 2, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak media - City Centar One

Slavonska avenija 11d, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-22:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak media - City Centar One Split

Vukovarska 207, City Centar One, Split , 51000

Programi u Noći knjige:
09:00-22:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak Media - Dubrovnik

Brsalje 9, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak media - Frankopanska

Frankopanska 5a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak Media - Gajeva

Gajeva 2, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak media - Hvar

Trg Sv. Stjepana bb, Hvar, 21450

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak media - Karlovac

Trg Matije Gupca 1, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak Media - Makarska

Marineta 1, Makarska, 21300

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak media - Meridijan

Gračanska cesta 208, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-21:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak Media - Opatija

Maršala Tita 103, Opatija, 10413

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak media - Osijek

Svilajska 31a, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak media - Pazin

Muntriljska 1, Pazin , 52000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak media - Point

Rudeška cesta 169a - Vrbani, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak media - Portanova Osijek

Gacka 10, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak Media - Pothodnik

Grgura Ninskog bb - Pothodnik, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-22:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak media - Požega

Osječka bb, Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
08:00-21:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak Media - Pula

Flanatička 1, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
08:00-20:30 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak Media - Rovinj

Carera 69, Rovinj, 52210

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak media - Slavonski Brod

Osječka 284, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak Media - Varaždin

Kukuljevićeva 13, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak Media - Velika Gorica

Šetalište Frane Lučića 1, Velika Gorica , 10410

Programi u Noći knjige:
08:00-21:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak media - Zadar

Ul. Akcije Maslenica 1 (Supernova), Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Knjižara

Tisak media Dalmare Šibenik

V. Škorpika 23, TC Dalmare, Šibenik , 22000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Dan popusta za Noć knjige
Kategorija: Ostalo

TookBook

Koledovčina 2, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-08:00 TookBook te vodi u Noć knjige!
Kategorija: Ustanova

Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola Bjelovar

Poljana dr. Franje Tuđmana 10, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Poezija jučer, danas, sutra
Kategorija: Ustanova

Turističko-ugostiteljska škola Šibenik

Ul. Ante Šupuka 29, Šibenik, 22000

Programi u Noći knjige:
14:00-20:00 Noć knjige
Kategorija: Ostalo

Tvornica piva Rijeka - Pogon Trsat

Trg Viktora Bubnja bb, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Književnost naglas
Kategorija: Ustanova

Učenički dom Pula

Epulonova 18, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
18:30-21:00 Noć knjige u našemu domu
Kategorija: Ustanova

Učenički dom Srednje škole Pregrada

Ul. Augusta Cesarca 1/1, Pregrada, 49218

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Uzmi knjigu - razbi brigu!
Kategorija: Ostalo

Udruga Angeljeki

Brestovec Orehovički 40, Brestovec Orehovički, 49228

Programi u Noći knjige:
20:00-23:00 Knjige na velikome platnu
Kategorija: Ostalo

Udruga Ministarstvo Magije Hrvatska

Cvijete Zuzorić 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Čitanje Harryja Pottera 20:00-21:00 Radionica Ministarstva Magije
Kategorija: Ostalo

Udruga Sinjski Ferali

Brnaze 106, Sinj, 21230

Programi u Noći knjige:
15:00-17:30 Pričaonica iz davnina 20:00-22:30 Pričaonica o rocku 10:00-12:30 Čajanka uz knjigu
Kategorija: Ostalo

Udruga za kulturu, obrazovanje, duhovnost i domoljublje Kovan

Generalski Stol 44b, Generalski Stol, 47262

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Predstavljanje knjiga Marinka Ogorca 18:00-22:00 Od školske knjižnice 1879. do alternativne knjižnice Udruge Kovan 2008.
Kategorija: Ostalo

Udruga za promicanje dobrobiti djece "Portić"

Trg svete Barbare 5/I, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Male knjige za male ruke - Beatrix Potter pričom i slikom
Kategorija: Ostalo

Udruga za stvaralačke aktivnosti More

Gajeva 3, DC Rojc, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Retro priča
Kategorija: Ostalo

Udruga Zamisli

Avenija Marina Držića 71/A, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
17:30-18:30 Književni pub kviz
Kategorija: Ustanova

Umjetnička akademija u Osijeku

Kralja P. Svačića 1/F, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Budućnost stripa
Kategorija: Ustanova

Umjetnička akademija u Splitu

Fausta Vrančića 17a, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 S knjigom u budućnost
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara "Marko Marulić"

Matoševa 10, Solin, 21210

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Popust 20% na sva izdanja VBZ-a
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara "Petar Zoranić"

Široka ulica 11, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popust 20% na sva izdanja VBZ-a
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - Branimir centar

Branimirova 29, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Popust 20% na sva izdanja VBZ-a
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - Čakovec

Ulica Kralja Tomislava 3 , Čakovec , 40000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popust 20% na sva izdanja VBZ-a
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - City Colosseum

Josipa Rimca 7, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Popust 20% na sva izdanja VBZ-a
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - Kaptol centar

Nova Ves 17, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Popust 20% na sva izdanja VBZ-a
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - Mall of Split

Josipa Jovića 93, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Popust 20% na sva izdanja VBZ-a
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - Velika Gorica

Zagrebačka 33, Velika Gorica, 10410

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popust 20% na sva izdanja VBZ-a
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara Korzo

Korzo 32, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popust 20% na sva izdanja VBZ-a
Kategorija: Ostalo

Veliki Tolk

Opatovina 49 i 3/4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-22:59 Ne paničarite! Imamo knjige!
Kategorija: Nakladnik

Vuković & Runjić

Teslina 16, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-23:59 Sniženje cijena u Noći knjige
Kategorija: Ustanova

XV. gimnazija

Jordanovac 8, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Oscar i baka Ruža
Kategorija: Ostalo

Zagrebački institut za kulturu zdravlja

Kvaternikov trg 9, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Predstavljanje knjige Veljka Đorđevića "Ožiljci života"
Kategorija: Ostalo

Zajednica Makedonaca u Republici Hrvatskoj

Masarykova 16/1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Druženje s makedonskom poezijom
Kategorija: Ustanova

Zatvor u Karlovcu

Jurja Haulika 1, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
14:00-15:00 Noć knjige 2018. u Zatvoru
Kategorija: Ustanova

Zdravstvena škola Split

Šoltanska 15, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Izložba Povijest za svijest 15:00-19:00 Ubaci knjigu u vremenski stroj!
Kategorija: Ostalo

Živi atelje DK

Ilica 110, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Izložba knjižnih ilustracija Mingshenga Pija
Kategorija: Ostalo

Zlarinska noć knjige

Težačka 2, Zlarin, 22232

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Zlarinska Noć knjige
Kategorija: Ustanova

Županijska bolnica Čakovec - Odjel za pedijatriju

I. G. Kovačića 1E, Čakovec, 40000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Noć knjige na Dječjem odjelu

O nama

Noć knjige - manifestacija kojom se obilježava 23. travanj - Svjetski dan knjige i autorskih prava.

Društvene mreže

Kontakt

Email: nocknjige@nocknjige.hr