SUDIONICI

Potražite sudionika


Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Davorin Trstenjak" Čađavica

Kolodvorska 1, Čađavica, 33523

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 U sutonu čitamo najdražu knjigu
Kategorija: Knjižara

AGM knjižara

Teslina 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popust 30% na sva izdanja AGM-a 08:00-15:00 Popust 30% na sva izdanja AGM-a 08:00-20:00 Popust 30% na sva izdanja AGM-a
Kategorija: Knjižara

AGM knjižara Importanne

Trg A. Starčevića bb (Importanne centar), Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-21:00 Popust 30% na sva izdanja AGM-a 09:00-21:00 Popust 30% na sva izdanja AGM-a 08:00-21:00 Popust 30% na sva izdanja AGM-a
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK

Gundulićeva 6, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 20% popusta na određene naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK

Nikole Tesle 2, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
08:00-21:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK

Kapucinska 33, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK

Giardini 4, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
09:00-23:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK

Užarska 1, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK

Ante Šupuka 10, Šibenik, 43270

Programi u Noći knjige:
08:00-21:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK

Stjepana i Antuna Radića 5, Sisak, 44000

Programi u Noći knjige:
09:00-23:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK

Trg I. B. Mažuranić 1, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK

Gajeva 17, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK

Trg bana J. Šokčevića 1, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
09:00-23:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK

Knezova Šubića Bribirskih 11, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK

Murvička 1, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK

Gajeva 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:30-23:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK

Bogovićeva 5, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK - Arena

Ulica Vice Vukova 6, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK - Avenue Mall

Ul. Sv. Leopolda Mandića 50a - Avenue Mall, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK - Avenue Mall

Avenija Dubrovnik 16, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-22:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK - City center one

Jankomir 33, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK - Garden Mall

Rudolfa Kolaka 14, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK - Joker

Put Brodarice 6, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK - King Cross

Velimira Škorpika 34, 10090, Zagreb

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK - Krleža

Kraj Sv. Marije 1, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK - Lumini

Ulica grada Lipika 15, Donji Kneginec, Turčin, 42204

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK - Maksimir

Maksimirska 77, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:30-23:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK - Megastore

Bogovićeva 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Promocija novog romana za djecu i mlade – "Vodim te u Tokio" 20:00-21:00 Početak Tjedna Japana 08:00-23:00 Popust na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK - Morpurgo

Narodni trg 16, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK - Placa

Placa 8, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
09:00-23:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK - Tower

J. P. Kamova 81a - Tower centar Rijeka, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija:

Algoritam MK - West gate

Zaprešićka 2, Jablanovec - West Gate, Zaprešić, 10290

Programi u Noći knjige:
10:00-21:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Algoritam MK - Začretje Roses

Vrankovec 1, Sveti Križ Začretje, 49223

Programi u Noći knjige:
10:00-20:00 20% popusta na odabrane naslove
Kategorija: Antikvarijat

Antikvarijat Biblos

Vlaška 19, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-23:59 Popust 20%
Kategorija: Antikvarijat

Antikvarijat Bono

Petrinjska 83, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-22:00 Sjećanje na Zagorku
Kategorija: Knjižara

Antikvarijat i knjižara Jesenski i Turk

Preradovićeva 5, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-23:00 Popust na sve!
Kategorija: Knjižara

Antikvarijat i knjižara Jesenski i Turk

Vukotinovićeva 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-23:00 Popust na sve!
Kategorija: Antikvarijat

Antikvarijat Zlatarevo zlato

Skalinska 2a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-23:00 Popust na sve knjige od 20%!
Kategorija: Ustanova

Arheološki muzej u Zagrebu

Trg Nikole Šubića Zrinskog 19, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Predstavljanje knjige "Kultna posuda" Omera Raka
Kategorija: Ustanova

Arheološki muzej Zadar

Trg opatice Čike 1, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Čitanje romana "1202." u Arheološkom muzeju Zadar
Kategorija: Ostalo

Art radionica Lazareti

Frana Supila 8, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
21:00-23:00 TBF - koncert
Kategorija: Nakladnik

Bulaja naklada

Klaićeva 74, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-23:00 Knjige za slušanje 20:00-23:00 Predstavljanje knjige pjesama Marija Kranjeca "Nabildane oči"
Kategorija: Ostalo

Caffe bar Filodrammatica

Korzo 28, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
14:00-15:00 Književnost naglas
Kategorija: Ostalo

Caffe bar Mare

Vladimira Nazora 47, Ploče, 20340

Programi u Noći knjige:
20:30-23:30 Neretvanski pub kviz
Kategorija: Ostalo

CEIK "Braća Seljan"

Ljubljanska 49, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 S ekspedicijom u zatvor
Kategorija: Ostalo

CeKaPe - Centar za kreativno pisanje

Amruševa 10, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:30-22:00 Pjesnička večer: G-rupiranje/poezija u krugu 18:00-20:00 Promocija zbirke "Zaštitni faktor" Sandre Polić Živković
Kategorija: Ustanova

Centar kulture na Peščenici

Ivanićgradska 41a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:30-11:30 Jutarnje štivo 19:00-20:00 Zagorka za tinejdžerke
Kategorija: Ustanova

Centar za kulturu Čakovec

Trg Republike 3, Čakovec, 40000

Programi u Noći knjige:
21:30-23:00 Lea Šprajc u gostima
Kategorija: Ustanova

Centar za kulturu i informacije Maksimir

Švarcova 18, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:00-12:00 Predstavljanje knjige "Od Željezničke kolonije do Ravnica" 10:00-12:00 Pokretna knjižnica u Maksimiru
Kategorija: Ustanova

Centar za predškolski odgoj Vinkovci

J. J. Strossmayera 7, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
17:00-21:00 Zagrlimo vikend slikovnicom! 17:00-21:00 Zagrlimo vikend slikovnicom!
Kategorija: Ustanova

Centar za predškolski odgoj Vinkovci - Dječji vrtić Pčelica

Ulica 12 redarstvenika 18 a, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
17:00-21:00 Zagrlimo vikend slikovnicom!
Kategorija: Ustanova

Centar za predškolski odgoj Vinkovci - DV Budućnost

M. J. Zagorke 44, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
17:00-21:00 Predavanje na temu slikovnice i izrada slikovnica
Kategorija: Ustanova

Centar za predškolski odgoj Vinkovci - DV Pčelica

Ulica Dvanaest redarstvenika 18a, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Zagrlimo vikend slikovnicom!
Kategorija: Ustanova

Centar za predškolski odgoj Vinkovci - DV Stribor

J. J. Strossmayera 7, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
17:00-21:00 Izrada štapnih lutki i dramatizacija bajke "Palčica"
Kategorija: Ustanova

Centar za predškolski odgoj Vinkovci DV Naša radost

Pavleka Miškine 69, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
17:00-21:00 Zagrlimo vikend slikovnicom!
Kategorija: Antikvarijat

Crni patuljak

Martićeva 31a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Noć knjige u Antikvarijatu Crni patuljak
Kategorija: Ostalo

Crveni nosovi - Klaunovidoktori

Bogovićeva 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:30-12:30 Crveni nosovi s malim pacijentima Klinike za tumore
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Bregunica"

Drenovica 6, Novo Virje, 48355

Programi u Noći knjige:
16:00-18:00 Snjeguljica u Bregunici
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Dječji svijet" Varaždin

Anina ulica 2 , Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
10:30-12:00 Noć knjige 09:00-12:00 Reciklirana slikovnica i posjet knjižnici 14:30-16:00 Alisa u zemlji čudesa
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Jaglac" Đurđenovac

A. Stepinca 3, Đurđenovac, 31511

Programi u Noći knjige:
10:00-13:00 Noć knjige u vrtiću
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Leptir"

Ivana Gorana Kovačića 20, Sesvete, 10360

Programi u Noći knjige:
09:00-16:00 Knjiga, uživanje i znanje - proslava 25 godina Vrtića i obilježavanje Dana planeta Zemlje
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Mali svijet" Pula

Banovčeva 29, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Čitanje priča i slikovnica 10:00-11:00 Čitanje omiljenih dječjih slikovnica 12:30-13:30 Izrada plakata dječjih priča
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Pahuljica" Rab

Palit 135/A, Rab, 51280

Programi u Noći knjige:
15:00-17:00 Čitajmo zajedno!
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Smjehuljica"

Antuna Nemčića 13, Ludbreg, 42230

Programi u Noći knjige:
09:30-10:00 Winnie the Pooh
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Tići" Vrsar

Aldo Negri 46, Vrsar, 52450

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Noć knjige 2017. 20:00-22:00 Noć knjige 2017.
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Travica" Senj

Ulica Milutina Cihlara Nehajeva 1, Senj, 53270

Programi u Noći knjige:
09:30-12:00 Senjska Zora riđokosa
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić "Vanđela Božitković" Hvar

Hanibala Lucića 3, Hvar, 21450

Programi u Noći knjige:
09:30-12:00 Morsko i druga mora
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Cvrčak

Rohreggerova 69, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
08:30-10:00 Noć knjige u Dječjem vrtiću Cvrčak
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Grigora Viteza

Ratarska 5, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Noć knjige uz priče i bajke
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Ivane Brlić Mažuranić

Cerska 22, Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Dan knjige - druženje djece s autorima slikovnica i stvaralačke radionice
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Kapljica

Potočna ulica 4, Poljanica Bistranska, 10298

Programi u Noći knjige:
09:30-11:30 Piknik uz knjigu
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Koralj

Put Skalica 11a, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Radionica za odgojitelje i roditelje: Važnost slikovnica i bajki za djecu predškolske dobi
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Križ

Školska 15, Križ, 10314

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Mala pričaonica
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Maslačak

Petra Svačića 11D, Garešnica, 43280

Programi u Noći knjige:
09:00-11:00 Priča iz knjižnice 09:00-11:00 Za mene je sreća... 08:30-10:00 Ilustracija Naopakih bajki 17:00-19:00 Moj prvi posjet knjižnici 17:00-19:00 Zašto je priča važna?
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Metković

Kralja Zvonimira 22, Metković, 20350

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Pričom do igre
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Osmijeh

Bogoslava Šuleka 10, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Noć knjige u Dječjem vrtiću Osmijeh
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Smokvica

M. Gupca 92, Pojatno, 10294

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Zaigrana Noć knjige
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Varaždin

Dravska 1, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Čitanje primjereno dobi
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Vlakić

Braće Slukan 2, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Noć knjige u vrtiću Vlakić
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Zeko Slatina

Trg Zbora Narodne Garde 1, Podravska Slatina, 33520

Programi u Noći knjige:
05:30-17:00 Noć knjige u Dječjem vrtiću Zeko
Kategorija: Ustanova

Dječji vrtić Zvrk

Hrvatskih branitelja 6, Vrpolje, 35210

Programi u Noći knjige:
19:00-20:30 Čiča miča, slušaj što nam knjiga priča!
Kategorija: Ostalo

Djevojke koje čitaju

https://thegwr.wordpress.com/, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Predavanje - Što će mi knjiga? 20:00-22:00 Književna Čajanka
Kategorija: Ustanova

Dom za starije i nemoćne osobe Centar

Klaićeva 10, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:30-12:15 Poslušaj priču!
Kategorija: Ustanova

Dom za starije osobe Medveščak

Trg Drage Iblera 8, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
13:15-14:00 Poslušaj priču!
Kategorija: Ostalo

Društvo hrvatskih književnih prevodilaca

Ilica 42/II, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Prevoditeljsko-pjesnička večer Stihom na stih
Kategorija: Ustanova

Državni arhiv u Gospiću

Kaniška 17, Gospić, 53000

Programi u Noći knjige:
08:00-15:00 Noć knjige 2017.
Kategorija: Ustanova

Državni arhiv u Zagrebu

Opatička 29, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
14:30-16:00 Predavanje - Digitalizacija s niskom razinom svjetla
Kategorija: Ustanova

Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

Borongajska cesta 83f, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
16:30-18:30 "I ja želim čitati" u Noći knjige!
Kategorija: Ustanova

Ekonomska i trgovačka škola Čakovec

Vladimira Nazora 36, Čakovec, 40000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Noć knjige u Ekonomskoj i trgovačkoj školi Čakovec
Kategorija: Ustanova

Ekonomska škola Požega

Osječka 33, Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
11:30-13:00 Za one koji žele čitati više
Kategorija: Ustanova

Ekonomska škola Sisak

Ulica kralja Tomislava 19, Sisak, 44000

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Družionica sa Sinišom Matasovićem (Sisak ne spava)
Kategorija: Ustanova

Elektrostrojarska obrtnička škola

Selska 83, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Majstori čitači
Kategorija: Ustanova

Elektrotehnička i prometna škola Osijek

Istarska 3, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Svatko ima priču
Kategorija: Ustanova

Fakultet elektrotehnike i računarstva - Središnja knjižnica

Unska 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 FERasmus Night +
Kategorija: Ustanova

Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti

Cara Hadrijana 10, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Eko čitanje
Kategorija: Ustanova

Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

Ivana Lučića 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:30 Povraci iz Moskve: književnici i Oktobarska revolucija 13:00-15:00 Tribina: S(r)tanje u kulturi!
Kategorija: Nakladnik

Fraktura

Bregovita 7, Ivanec, Zaprešić, 10290

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Predstavljanje knjige "Kultna posuda" Omera Raka
Kategorija: Ustanova

Gimnazija "Fran Galović"

Ulica dr. Željka Selingera 3a, Koprivnica, 48000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Susret s Kiklopom u Noći knjige
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Bjelovar

Matice hrvatske 17, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 U spomen na Đuru Sudetu
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Daruvar

Ivana Gundulića 14, Daruvar, 43500

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Izložba - Hans Christian Andersen
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga

Milislava Demerca 8, Križevci, 48260

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Književni susret s križevačkim piscima, bivšim učenicima Gimnazije
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Lucijana Vranjanina

Trg hrvatskih pavlina 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:00-15:00 Riječ je pitanje i odgovor, promišljanje i kritičnost, radost i postojanje. Ona je sve to i mnogo više
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Nova Gradiška

Trg kralja Tomislava 9, Nova Gradiška, 35400

Programi u Noći knjige:
11:00-13:00 Literarno i dramsko stvaralaštvo gimnazijalaca
Kategorija: Ostalo

Gimnazija Sesvete

Bistrička 7, Sesvete, 10360

Programi u Noći knjige:
08:00-15:00 Čitam i uživam!
Kategorija: Ustanova

Gimnazija Županja

Veliki kraj 42, Županja, 32270

Programi u Noći knjige:
15:00-19:30 Noć knjige u Gimnaziji Županja
Kategorija: Ostalo

GK Jabuka

Jabukovac 28, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
23:00-05:00 Zagrizi noć, zapleši u Jabuci
Kategorija: Knjižara

Glazbena knjižara Rockmark

Berislavićeva 13, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 10 naslova po 10 kuna / 20 naslova po 20 kuna
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek

Europska avenija 24, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
18:00-23:00 Skriveni užitci među knjigama
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica "Franjo Marković" Križevci

Antuna Gustava Matoša 4, Križevci, 48260

Programi u Noći knjige:
16:00-22:00 Noć otvorenih vrata 16:00-22:00 Akcija!
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica "Ksaver Šandor Gjalski"

Stjepana Radića 1, Zabok, 49210

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Obscurus femina 19:00-22:00 Štorka u Durginoj kući - književna večer 10:00-11:30 Duh negdašnjeg življenja
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica "Mato Lovrak" Grubišno Polje

Ivana Nepomuka Jemeršića 1, Grubišno Polje, 43290

Programi u Noći knjige:
11:00-13:00 Radionica Što je strip? 17:30-18:30 Ljubav u Noći 20:00-10:00 Noćenje u knjižnici
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica "Ranko Marinković" Komiža

Komiških iseljenika 1, Komiža, 21485

Programi u Noći knjige:
20:30-22:00 “Ljuljačka za dvoje” Williama Gibsona
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Beli Manastir

Kralja Tomislava 2, Beli Manastir, 31300

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Književna večer s Pavlom Pavličićem 09:00-13:00 Predškolci i snalaženje u prostoru knjižnice
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Crikvenica

Strossmayerovo šetalište 22, Crikvenica, 51260

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 "Biblice" i "Loptice" zajedno 16:00-17:00 Izložba - Nova moderna 19:00-20:30 Čitajte pametno, jedite zdravo uz Anitu Šupe! 17:30-18:30 U gostima je književnica
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Dugo Selo

J. Zorića 17, Dugo Selo, 10370

Programi u Noći knjige:
19:00-23:00 Dugoselski poetski maraton
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Milivoja Cvetnića Hrvatska Kostajnica

Vladimira Nazora 17, Hrvatska Kostajnica, 44430

Programi u Noći knjige:
19:00-20:30 Gledaonica animiranih filmova 21:00-22:00 Happy hour za učlanjenje
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica "Ante Jagar" Novska

Trg dr. Franje Tuđmana 4, Novska, 44330

Programi u Noći knjige:
19:00-22:00 I ja sam slika 20:00-21:30 Terapijske vrijednosti čitanja 19:00-22:00 Pedeset nijansi popusta 19:00-22:00 "Vrati me!"
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica "Gustav Krklec" Ivanec

Akademika Ladislava Šabana 3, Ivanec, 42240

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Rekompozicija pjesme 18:00-19:00 Pjesnička radionica 19:00-20:00 Rudarski trempač i film o Josipu Krašu
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica "Mladen Kerstner"

Trg sv. Trojstva 19, Ludbreg, 42230

Programi u Noći knjige:
09:30-10:00 Winnie the Pooh 19:30-21:00 O ljubavi, ludosti i ratu 09:30-11:30 Klinci u knjižnici 09:30-10:00 Priča kod pedijatra 19:30-21:00 Putujemo u Saharu
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica "Viktor Car Emin" Opatija

Nikole Tesle 2, Opatija, 51410

Programi u Noći knjige:
17:30-18:30 Pričaonica za predškolce 08:00-20:00 Ne sudi knjige po koricama 08:00-20:00 Drago Gervais (1904. – 1957.) 20:00-22:00 Drago Gervais
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Hvar

Vicka Butorovića 2, Hvar, 21450

Programi u Noći knjige:
19:00-22:00 Hvar Vladimira Kirina
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Mursko Središće

Trg bana Josipa Jelačića 10, Mursko Središće, 40315

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Stihovi nas spajaju 17:30-19:00 Književni susret s Melitom Makovec 11:00-23:00 Lov na čarobne knjige 13:00-15:00 Čitaonica za najmlađe
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Petrinja

Matije Gupca 2, Petrinja, 44250

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Mala noćna pričaonica priča i bajki 18:00-19:00 Fizika na laki način 19:30-20:30 Miris ruže 18:00-19:00 Susret sa samim sobom
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Slatina

Šetalište Julija Bürgera 1, Podravska Slatina, 33520

Programi u Noći knjige:
17:00-18:00 Zavičajni pjesnici 19:00-00:00 "Vrati zaboravljenu knjigu, zaboravit ćemo zakasninu!" 19:00-23:59 Besplatno učlanjenje 20:00-00:00 Kviz znanja 18:00-19:00 Predstavljanje pisca i knjige
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Stari Grad

Novo riva 1, Stari Grad, 21460

Programi u Noći knjige:
19:30-21:00 Predavanje "Pomorska baština Staroga Grada" 10:00-14:00 Akcija!
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Valpovo

Josipa Jurja Strossmayera 36, Valpovo, 31550

Programi u Noći knjige:
19:00-19:45 Kulturna i prirodna baština 20:00-21:00 Iz povijesti Valpovštine 21:30-22:30 Leksikon joge 19:00-00:00 Noćno članstvo 18:00-19:00 260 dana
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Virovitica

Trg bana Josipa Jelačića 5, Virovitica, 33000

Programi u Noći knjige:
19:00-22:00 Društvene igre i predavanje psihologinje Ljubice Uvodić Vranić 21:00-23:00 Pidžama party
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica i čitaonica Vis

Šetalipte Viškog boja 13, Vis, 21480

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Kino u knjižnici
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko

Ivana Gorana Kovačića 20a, Vrbovsko, 51326

Programi u Noći knjige:
18:00-23:59 Igračkom do dječjeg osmijeha
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Ivanić-Grad

Moslavačka 11, Ivanić Grad, 10310

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Izložba slika Milka Kiša "Farberaj 9"
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Krapina

Šetalište hrvatskog narodnog preporoda 13, Krapina, 49000

Programi u Noći knjige:
21:00-23:00 Glazbeno iznenađenje
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Makarska

Don Mihovila Pavlinovića 1, Makarska, 21300

Programi u Noći knjige:
19:00-22:00 Književna večer
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Metković

Kralja Zvonimira 4, Metković, 20350

Programi u Noći knjige:
10:00-15:00 Književni labirint 18:00-22:00 Akcija vraćanja knjiga
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Nova Gradiška

Relkovićeva 4, Nova Gradiška, 35400

Programi u Noći knjige:
19:00-23:55 Noć knjižnih radosti
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Opuzen

Trg opuzenske bojne 2, Opuzen, 20355

Programi u Noći knjige:
21:00-00:00 Stranger things
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Otok

Trg kralja Tomislava 6/A, Otok, 32252

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Otok voli knjige 21:00-22:00 Svi ste dobrodošli!
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Pag

Od špitala 1, Pag, 23250

Programi u Noći knjige:
17:00-21:00 Književno sijelo
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Pazin

Šetalište Pazinske gimnazije 1a, Pazin, 52000

Programi u Noći knjige:
20:00-08:00 Noć u knjižnici
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Pregrada

Trg Gospe Kunagorske 3, Pregrada, 49218

Programi u Noći knjige:
11:00-12:00 Ježeva kućica 18:00-19:00 Predstavljanje nove članske iskaznice 19:00-20:30 Povijest iz ladice
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Rab

Gornja ulica 21, Rab, 51280

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Šetnja svijetom priča 20:00-20:15 Od šume do seksa 20:15-20:45 Knjige koje "kvare" djecu
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Slavka Kolara Čazma

Ulica Alojza Vulinca 3, Čazma, 43240

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Djeca nastupaju 19:00-20:00 Priče iz našeg kraja - zavičajna čitanka 20:00-22:00 Glas dobiva tijelo 17:00-18:00 Igra se nastavlja
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Solin

Zvonimirova 117d, Solin, 21210

Programi u Noći knjige:
17:30-18:30 Pričamo i plešemo bajke 19:30-21:00 ''Da sam ja netko...'' i ''Oko mene sve neki likovi iz knjiga'' 11:00-12:00 Paško u knjižnici
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Sveti Ivan Zelina

Trg Ante Starčevića 12, Sveti Ivan Zelina, 10380

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Svijet gljiva 17:00-19:00 Reciklirajmo zajedno!
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Trilj

Poljičke Republike 17A, Trilj, 21240

Programi u Noći knjige:
09:00-14:00 Koncert, recital i izložba
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Trogir

Obala bana Berislavića 15, Trogir, 21220

Programi u Noći knjige:
17:30-21:00 Slika i riječ 18:30-21:00 Maraton čitanja i pričanja
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Umag

Trgovačka 6, Umag, 52470

Programi u Noći knjige:
20:00-21:30 Na osami blizu mora Zorana Ferića
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Vodice

Obala Vladimira Nazora 4, Vodice, 22211

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Književno-glazbena večer uz Luciju Zmijanović 19:00-20:00 O Hrvatskoj gorskoj službi spašavanja
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Zadar

Stjepana Radića 11b, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
11:00-11:30 Noćna knjiga na Radiju Zadar 08:00-20:00 Laku noć 09:00-20:00 Knjigom u foto objektiv 20:00-22:00 Neočekivano noćno stajalište Bibliobusa
Kategorija: Narodna knjižnica

Gradska knjižnica Zlatar

Zagrebačka 2, Zlatar, 49250

Programi u Noći knjige:
19:00-00:00 Najčitatelj 2016. godine 19:00-00:00 Kaleidoskop 19:00-00:00 Koncert Marka Markuša
Kategorija: Ustanova

Gradski muzej Bjelovar

Trg Eugena Kvaternika 1, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Izložba - Hans Christian Andersen
Kategorija: Ustanova

Gradsko kazalište Trešnja

Mošćenička 1, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
16:00-17:00 Kazalište i knjiga
Kategorija: Ostalo

Grafikon

Praška 6, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
14:00-23:00 Noć knjige u knjigovežnici Grafikon
Kategorija: Ustanova

Građevinski fakultet Osijek

Vladimira Preloga 3, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Konstrukcija - iglu 19:00-21:00 Konstrukcije - pub kviz 19:00-20:00 Konstrukcije - arhitekst p(r)oezije Suzane Matić
Kategorija: Ostalo

Greta

Ilica 92, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-23:00 Knjige za slušanje 20:00-23:00 Predstavljanje knjige pjesama Marija Kranjeca "Nabildane oči"
Kategorija: Ustanova

Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti

Strossmayerov trg 14, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
13:00-14:30 Tragovima Fausta Vrančića
Kategorija: Narodna knjižnica

Hrvatska knjižnica i čitaonica Pleternica

Vinogradska 3, Pleternica, 34310

Programi u Noći knjige:
18:00-23:59 Noć knjige u Pleternici
Kategorija: Narodna knjižnica

Hrvatska knjižnica i čitaonica Đurđenovac

Trg dr. Franje Tuđmana 3, Đurđenovac, 31511

Programi u Noći knjige:
10:00-13:00 Noć knjige u vrtiću
Kategorija: Ustanova

Hrvatska knjižnica za slijepe

Šenoina 34/1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:30 Fernando Pessoa
Kategorija: Narodna knjižnica

Hrvatska narodna knjižnica i čitaonica Našice

Trg dr. Franje Tuđmana 5, Našice, 31500

Programi u Noći knjige:
08:00-21:00 Na spoj naslijepo s knjigom! 19:00-21:00 Zajedno možemo
Kategorija: Ostalo

Hrvatska udruga muzičkih knjižnica, arhiva i dokumentacijskih centara

Trg maršala Tita 12, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-20:00 Glazbeni antikvarijat - knjige i note na dar
Kategorija: Ostalo

Hrvatski festival jednominutnih filmova

Požega, Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
17:30-18:30 Projekcija filmova s 24. hrvatskog festivala jednominutnih filmova
Kategorija: Ostalo

Hrvatski P.E.N. centar

Basaričekova 24, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Otkriće čitanja
Kategorija: Ustanova

Hrvatski radio-Treći program

Prisavlje 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
21:00-23:59 Noć knjige na Trećem
Kategorija: Ustanova

Hrvatski studiji Sveučilišta u Zagrebu

Borongajska cesta 83d, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Promocija knjiga i časopisa
Kategorija: Ostalo

Hrvatsko društvo pisaca

Basaričekova 24, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Otkriće čitanja
Kategorija: Nakladnik

Hrvatsko filološko društvo

Ivana Lučića 3, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Francuska veza
Kategorija: Ostalo

Hrvatsko knjižničarsko društvo

Ulica Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
16:30-18:30 "I ja želim čitati" u Noći knjige!
Kategorija: Ostalo

HŽ Putnički prijevoz

Strojarska cesta 11, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:00-00:00 Putuj s knjigom - Noć knjige u vlakovima Hrvatskih željeznica
Kategorija: Ustanova

I. gimnazija Zagreb

Avenija Dubrovnik 36, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
14:30-16:00 Svečana dodjela nagrada natječaja "Ja sam pisac"
Kategorija: Nakladnik

Ibis grafika

IV. Ravnice 25, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Čitanje priče i radionica za djecu - Ruša je slutila 09:00-15:00 Akcijska prodaja knjiga u Ibis grafici 14:00-16:00 Predstavljanje slikovnica Tamare Bakran
Kategorija: Ustanova

iGlobe

Makarska 26, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
18:40-19:25 Pričam ti priču... "Digital Storytelling"
Kategorija: Ustanova

Industrijsko-obrtnička škola Slatina

Trg Ruđera Boškovića 5a, Slatina, 33520

Programi u Noći knjige:
11:30-13:30 Čitajmo mi, u parku svi
Kategorija: Ustanova

Institut za etnologiju i folkloristiku

Šubićeva 42, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Knjige u Institutu - Institut u knjigama
Kategorija: Ustanova

Institut za turizam

Vrhovec 5, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:00-13:00 Matineja Noći knjige u Institutu za turizam
Kategorija: Ustanova

Islamska gimnazija dr. Ahmeda Smajlovića

Prilaz Safvet-bega Bašagića 1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-00:00 Čitanje Kur'ana časnog
Kategorija: Ustanova

IV. osnovna škola Bjelovar

Poljana dr. Franje Tuđmana 1, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Zlatni sjaj žive riječi
Kategorija: Nakladnik

Izdanja Antibarbarus

Zvonarnička 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-23:00 Noć knjige u Antibarbarusu!
Kategorija: Ostalo

Jadrolinija

A. Riva 16, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
00:00-00:00 Putuj s knjigom - Noć knjige na valovima Jadrana
Kategorija: Ustanova

Javna ustanova Aquatika - slatkovodni akvarij Karlovac

Ulica Branka Čavlovića Čavleka 1A, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
10:00-20:00 Fotografija govori tisuću riječi & predstavljanje bojanki
Kategorija: Ustanova

Javna ustanova Maksimir

Park Maksimir, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
11:00-12:00 Predstavljanje knjige "Od Željezničke kolonije do Ravnica" 10:00-12:00 Pokretna knjižnica u Maksimiru
Kategorija: Nakladnik

Jesenski i Turk

Sokolgradska 58, , 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-23:00 Popust na sve! 20:00-23:00 Popust na sve!
Kategorija: Ostalo

Kavana hotela Bellevue

Ulica bana Josipa Jelačića 2, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 NKV - Novi književni val
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Dječja knjižnica Marina Držića

Avenija Marina Držića 10, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:30-19:30 Predstavljanje knjige "Mlada kapljica" 17:30-18:30 O zmaju koji je volio cvijeće 10:00-11:30 Priča iz kofera - Uzbuna u Bambusgaju!
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica i čitaonica Bogdana Ogrizovića

Preradovićeva 5, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-21:00 Knjiga "Tajna mršavljenja" i predavanje autora Zdravka Karačića 21:00-22:00 Liječenje raka - dr. sc. Johanna Budwig i Lothar Hirneise
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Ivane Brlić Mažuranić

Laurenčićeva 8, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Zrno papra u mortadeli 10:00-11:00 Mlada kapljica Stanislava Bašića
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Knežija

Albaharijeva 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-18:45 Pričam ti bajku plesom i gitarom 18:45-19:30 Jednom davno...
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Marije Jurić Zagorke

Krvavi most 2, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-22:30 Promocija romana Zorana Roška "Minus sapiens"
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Novi Zagreb

Božidara Magovca 15, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Predstavljanje knjige 08:00-20:00 Čitajte o knjigama i čitanju 20:00-21:00 "Glas iz Sahare" 13:00-14:30 Romeo i Julija u Novom Zagrebu
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Podsused

Podsusedski trg 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-19:30 Prihvati izazov - labirint knjiga 17:00-18:00 Svijet priča: za one koji žele čitati više
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Podsused

Podsusedski trg 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:30 Predstavljanje slikovnice "Sretan put"
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Prečko

Slavenskoga 12, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:30 O ruskom pjesništvu
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Savica

Ljerke Šram 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Poezija je jedino zrcalo u kojem se možemo vidjeti 09:30-10:30 Ajde mi čitaj
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Savski gaj

Nehruov trg 46, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Čitanje priče i radionica za djecu - Ruša je slutila
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Selčina

Selčinska 8, Zagreb, 10 360

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Književni susret s Ankicom Blažinović-Kljajo
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Špansko-jug

Slavka Batušića 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:25-14:00 Susret s književnicom Snježanom Babić-Višnjić
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Špansko-jug

Slavka Batušića 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Titanic - kronologija jedne legende
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Špansko-sjever

Trg Ivana Kukuljevića 9, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
19:30-20:30 Pričom te zovem!
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Tina Ujevića

Ulica grada Vukovara 14, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Promocija knjige pjesama 18:00-19:00 Pidžama-priče
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Vjekoslava Majera

Meštrovićev trg 1g, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
14:00-16:00 Predstavljanje slikovnica Tamare Bakran
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Voltino

Dragutina Golika 36, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
16:00-17:00 Čitajmo zajedno!
Kategorija: Narodna knjižnica

KGZ - Knjižnica Vrapče

Ulica Majke Terezije 2, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-23:00 Ples, smijeh i nagrada
Kategorija: Ostalo

Kino Tuškanac

Tuškanac 1, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Čitanje i odabir najbolje kratke priče/pjesme žanra klimatske fikcije
Kategorija: Ostalo

Kinoklub Karlovac

Rakovac 4, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:45 Filmska radionica
Kategorija: Ustanova

Klinika za dječje bolesti Zagreb

Klaićeva 16, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Čitanje za lijepe snove i brzo ozdravljenje
Kategorija: Ostalo

Klub maturanata senjske gimazije

Dvorac 5, pp 37, Senj, 53270

Programi u Noći knjige:
18:00-01:00 Svečano predstavljanje romana "Crvenokosa Zora i njezina družina"
Kategorija: Ostalo

Klub Sax

Palmotićeva 22/2, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Promocija biografije "Prince" Matta Thornea u Saxu
Kategorija: Ostalo

Knjigozemska

Rikarda Katalinića Jeretova 5, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
20:00-23:00 Čitanje
Kategorija: Antikvarijat

Knjižara i antikvarijat Brala

Dežmanova 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Izložba knjiga - Djeci s ljubavlju
Kategorija: Knjižara

Knjižara Ljevak

Trg bana Jelačića 17, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Susret s autorom: Želimir Hercigonja 21:00-22:00 Poezija u noći
Kategorija: Knjižara

Knjižara Miroslav Krleža

Frankopanska 24, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Druženje s leksikografima
Kategorija: Knjižara

Knjižara Planetopija

Ilica 68, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-22:00 Prilika u Planetopijinoj knjižari
Kategorija: Knjižara

Knjižara Ribook

Janeza Trdine 9a, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Seciranje knjiga u Noći knjige! 20:00-23:00 Popust na sve!
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Kralja Tomislava 6, Čakovec, 40000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Gundulićeva 8, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na sva izdanja Školske knjige 16:00-20:00 Dječji kutak
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Poljana Paska Miličevića 1, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na sva izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Branimirova obala 2, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na sva izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Ulica dr. Ante Starčevića 17, Gospić, 53000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Stjepana Radića 7, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Ante Starčevića 1, Metković, 20350

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Trg Ante Starčevića 12, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Trg Svetog Trojstva 7, Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Duga ulica 27, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Forum 6, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Trg kralja Tomislava 3, Sinj, 21230

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Ignacija Henckea 1b, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Ilica 250, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Trg bana Josipa Jelačića 6, Sisak, 44000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

B. Frankopana 8, Ogulin, 47300

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na sva izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Trg braće Radić 7, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
08:00-00:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Glavina Donja 336, Imotski, 21260

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Janka Draškovića 2, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Trg F.A.K. Miošića 8, Makarska, 21300

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Stanka Vraza 8, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Dr. Franje Tuđmana 13, Vukovar, 32000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Ivana Lučića 3, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-16:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Kvaternikov trg 12, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na sva izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Masarykova 28, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na sva izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Bogovićeva 1a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na sva izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga

Trg mladosti 1, Zaprešić, 10290

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Školska knjiga P3

Masarykova 28, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Promotivni popusti na sva izdanja Školske knjige
Kategorija: Knjižara

Knjižara Veble

Vlaška 7, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Sve je sniženo!
Kategorija: Knjižara

Knjižara Verbum Split

Trumbićeva obala 1, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
18:00-23:59 Uzmi 3, plati 2!
Kategorija: Knjižara

Knjižara Vuković & Runjić

Teslina 16, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
21:00-23:59 Festival čitanja "Do posljednjeg daha" 10:00-23:59 Trodnevna Noć 10:00-15:00 Trodnevna Noć 10:00-20:00 Trodnevna Noć
Kategorija: Ostalo

Književni klub Booksa

Martićeva 14d, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
16:00-21:30 Svi za knjigu, knjiga za svakoga! 19:00-21:00 Čitanje i odabir najbolje kratke priče/pjesme žanra klimatske fikcije
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Goričan

Trg sv. Leonarda 22, Goričan, 40324

Programi u Noći knjige:
17:00-18:30 Potraga za knjigom 16:00-17:00 Pričam slikovnicu i maštam 19:00-20:00 Kviz za učenike osnovne škole
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Grada Preloga

Glavna ulica 33, Prelog, 40323

Programi u Noći knjige:
17:30-18:15 Bajkaonica 19:00-20:00 Štamprlin - stand up nastup Vlatka Štampara 20:00-23:00 XOXO Trivija 10:00-12:00 DOTUD - Trivija
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Pitomača

Trg kralja Tomislava 2, Pitomača, 33405

Programi u Noći knjige:
18:00-00:00 Za svakoga ponešto
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica i čitaonica Popovača

Trg grofova Erdodyja 7, Popovača, 44317

Programi u Noći knjige:
13:00-14:30 Nacrtaj mi priču
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica Jelkovec

Vladimira Stahuljaka 3, Sesvete, 10360

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Ajde mi čitaj 12:00-13:00 Čitanje priča 14:00-15:00 Storytelling 17:00-18:00 Čitamo priče 15:00-16:00 Fantastična bića iliti O strahu
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjižnica Jurja Barakovića Ražanac

Ražanac XI/2, Ražanac, 23248

Programi u Noći knjige:
09:00-11:30 Dan knjige u Ražancu 18:00-21:00 Noć knjige u Ražancu 15:00-11:00 Besplatan upis u Knjižnicu
Kategorija: Narodna knjižnica

Knjžnica i čitaonica Glina

Stjepana i Antuna Radića 10, Glina, 44400

Programi u Noći knjige:
20:00-21:00 Jezive priče - priče za laku noć za odrasle 15:00-18:00 Poezija obojena zelenom 16:00-18:00 Druženje s Ninom
Kategorija: Ustanova

Konfucijev institut Sveučilišta u Zagrebu

Savska 25, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:30 Predavanje o Mo Yanu 18:00-19:00 Čitanje: Mo Yan
Kategorija: Nakladnik

Kršćanska Sadašnjost

Marulićev trg 14, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-23:00 Noć knjige u Kršćanskoj sadašnjosti
Kategorija: Ostalo

Kulturna udruga Fotopoetika, klub Azimut

Obala palih omladinaca 2, Šibenik, 22000

Programi u Noći knjige:
18:00-02:00 Najbolji dan u travnju - Noć knjige u Šibeniku
Kategorija: Ustanova

Kulturno prosvjetno društvo Slovenski dom

Masarykova 13, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Predstavljanje knjige Bojana Balkoveca o izbornoj teoriji i praksi u međuratnoj Jugoslaviji
Kategorija: Ostalo

Kulturno-umjetničko društvo Zadobarje

Zadobarje, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:30 Predstave "Prigovor" i "Plan B"
Kategorija: Ustanova

Leksikografski zavod Miroslav Krleža

Frankopanska 26, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Druženje s leksikografima
Kategorija: Ostalo

Likovna galerija "Stari grad"

Kandlerova ulica 14, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Predstavljanje knjige "Templari u Istri - I templari in Istria"
Kategorija: Ostalo

Ljubitelji knjiga s otoka Zlarina

Težačka 2, Zlarin, 22232

Programi u Noći knjige:
20:00-21:30 Noć knjige Zlarin 11:30-12:30 Noć knjige za djecu Zlarina
Kategorija: Ostalo

Makedonsko kulturno društvo "Ilinden" Rijeka

Matačićeva 5, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Promocija slikovnice "Različiti, a ipak isti"
Kategorija: Ostalo

Makedonsko kulturno društvo Istarske županije "Sv.Kiril i Metodij" Pula

Gajeva 3 (Karlo Rojc 21), Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Noć poezije
Kategorija: Nakladnik

Mate d.o.o.

Jandrićeva 12, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-23:59 25% popusta na sva izdanja
Kategorija: Ustanova

Matica hrvatska Ogranak Senj

Trg Cilnica 8, Senj, 53270

Programi u Noći knjige:
18:00-01:00 Svečano predstavljanje romana "Crvenokosa Zora i njezina družina"
Kategorija: Nakladnik

Meandar Media

Krajiška 10-1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 20% popusta na sve web narudžbe knjižare Užitak & tekst
Kategorija: Knjižara

Medicinska naklada

Cankarova 13, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
16:00-23:59 Noć knjige u Medicinskoj nakladi 07:30-15:30 Noć knjige u Medicinskoj nakladi
Kategorija: Knjižara

Medicinska naklada

Vlaška 90, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-23:59 Noć knjige u Medicinskoj nakladi 08:00-14:00 Noć knjige u Medicinskoj nakladi 08:00-20:00 Noć knjige u Medicinskoj nakladi
Kategorija: Ustanova

Medicinska škola Bjelovar

Poljana dr. Franje Tuđmana 8, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
13:00-15:00 Preživljavanje
Kategorija: Ustanova

Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Središnja medicinska knjižnica

Šalata 3b, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Studentski život 1917. i 2017.
Kategorija: Ustanova

Medijateka Francuskog instituta

Preradovićeva 5, 10000, Zagreb

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Francuska veza
Kategorija: Ustanova

Memorijalni centar ''Faust Vrančić''

I. ulica 1a, Prvić Luka, 22233

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Čitajmo Fausta!
Kategorija: Narodna knjižnica

Mjesna knjižnica i čitaonica

Brestovec 40, Brestovec Orehovički, 49228

Programi u Noći knjige:
19:00-23:00 Nakon 35 godina ponovo u knjižnici!
Kategorija: Narodna knjižnica

Mjesna knjižnica Ston

Put braće Mihanović 4a, Ston, 20230

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Nezadovoljna bubamara 18:00-19:30 Kazalište sjena 20:00-21:00 Predstavljanje knjige
Kategorija: Ostalo

Moderna vremena

Meštrovićev trg 6, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
14:30-16:00 Svečana dodjela nagrada natječaja "Ja sam pisac"
Kategorija: Nakladnik

Mozaik knjiga

Karlovačka cesta 24 A, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Slatke strasti
Kategorija: Ustanova

Muzej grada Zagreba - Memorijalni prostor Miroslava i Bele Krleža

Krležin gvozd 23, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:30-20:00 Čitajmo Krležu!
Kategorija: Ustanova

Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu

Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-13:30 Svečano otvorenje manifestacije Noć knjige 2017. 16:30-18:30 "I ja želim čitati" u Noći knjige!
Kategorija: Nakladnik

Naklada Ljevak

Ulica grada Vukovara 271/12, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Susret s autorom: Želimir Hercigonja 21:00-22:00 Poezija u noći
Kategorija: Nakladnik

Naklada Nika

Amruševa 10, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
00:01-23:59 Knjige od 10 - 20 kn!
Kategorija: Nakladnik

Naklada OceanMore

Božidara Adžije 34, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-21:30 Književni susret s Kristianom Novakom 20:00-22:00 Promocija biografije "Prince" Matta Thornea u Saxu 20:00-22:30 Promocija romana Zorana Roška "Minus sapiens"
Kategorija: Nakladnik

Naklada Slap

Miramarska cesta 105, Centar za edukacije i istraživanja , Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
08:00-18:00 30% popusta u Nakladi Slap
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna čitaonica i knjižnica Novi Vinodolski

Trg Vinodolskog zakona 1, Novi Vinodolski, 51250

Programi u Noći knjige:
11:00-12:00 I bi knjiga! 17:00-18:30 Od zrna do pogače 20:00-21:30 Ono što ostaje, uvijek ljubav je 21:30-23:00 Noćne ćakule uz klapu
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica "Hrvatski skup"

Trg Hrvatskog skupa 10, Pučišća, 21412

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Užitak čitanja 19:30-20:30 Kako bismo mi to rekli 20:30-22:00 Prva rečenica 21:00-22:00 Izradi knjigu!
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar

Trg Eugena Kvaternika 11, Bjelovar, 43000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Rock 21. stoljeća 20:00-21:00 Tišina u Noći knjige 17:00-18:00 Mala noćna pričaonica 18:30-21:00 Velika noćna družionica
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Drniš

Kralja Zvonimira 8, Drniš, 22320

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Prodajna akcija 20:00-22:00 Moje sirove strasti
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica grada Donjega Miholjca

Trg Ante Starčevića 22, Donji Miholjac, 31540

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Poezija u knjižnici
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica "Ivo Kozarčanin" Hrvatska Dubica

Vjekoslava Venka 3, Hrvatska Dubica, 44450

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Natjecanje u čitanju naglas 11:30-12:15 Muka malog vuka
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica Bribir

Bribir 31, Bribir, 51253

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Kreativna radionica 18:00-22:00 Knjiga moga djetinjstva
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica Halubajska zora

Marinići 9, Viškovo, 51216

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Pričaonica
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica Murter

Butina 2, Murter, 22243

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Predstavljanje novog broja školskog lista "Škoji" 19:00-20:00 Promocija knjige
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica Okučani

Trg dr. Franje Tuđmana 1, Okučani, 35430

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Besplatno učlanjenje 19:00-21:00 O svemu i svačemu 21:00-22:00 Bez naplate zakasnine
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica i čitaonica sv. Benedikta Nuštar

Križnog puta 18, Nuštar, 32221

Programi u Noći knjige:
17:00-17:45 Čitajmo zajedno! 18:00-18:50 Sigurnost na internetu 19:00-20:00 Mali kreativci 20:00-22:00 Elemental 17:00-22:00 Knjiga za mene
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Kali

Trg Marnjiva 23, Kali, 23272

Programi u Noći knjige:
20:00-20:30 Ćakuluanje: pjesnička večer s Marijom Andrijašević
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Kostrena

Sveta Lucija 14, Kostrena, 51221

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Drveni neboder 19:00-21:00 Život za početnike
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Omiš

Punta 1, Omiš, 21310

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Modra rijeka Maka Dizdara
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Orebić

Ulica Zrinskih i Frankopana 2, Orebić, 20250

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 U svijetu bajki Ivane Brlić-Mažuranić
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Otočac

Bana Josipa Jelačića 16, Otočac, 53220

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Dobro jutro, ptico 18:30-21:00 O ljekovitom bilju 21:00-22:00 Dugo u Noć ljepotom klapskog pjevanja
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Ploče

Vladimira Nazora 12/A, Ploče, 20340

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Knjiga i sjene 08:00-20:00 Besplatna članarina za umirovljenike 20:30-23:30 Neretvanski pub kviz
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Virje

Trg Stjepana Radića 1, Virje, 48326

Programi u Noći knjige:
09:00-11:00 Mali pripovjedači 09:00-16:00 Spoj s knjigom na slijepo
Kategorija: Narodna knjižnica

Narodna knjižnica Vrbovec

Trg Petra Zrinskog 7, Vrbovec, 10340

Programi u Noći knjige:
18:30-19:30 Govorimo hrvatski!
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica Hrvatski sastanak 1888.

Trg Stjepana Radića 5, Selca, 21425

Programi u Noći knjige:
16:00-19:30 Film ili knjiga 10:00-11:00 Ispričat ću ti priču 11:30-13:00 Moj bookmarker
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica i čitaonica Bistra

Bistranska 98, Bistra, 10298

Programi u Noći knjige:
08:00-23:00 Naši Jeleni, Vjeverice, Stribori... 19:30-20:30 Cestom leda do kraja svijeta
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica i čitaonica Jelsa

Trg Tome Gamulina, Jelsa 408, Jelsa, 21465

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Što su čitali naši stari
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica i čitaonica Marija Bistrica

Zagrebačka bb, Marija Bistrica, 49246

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Otprti obluk 18:00-23:59 Besplatna upisnina 10:00-11:00 Klaun u knjižnici
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica Ivan Matij Škarić

Glavica 1, Postira, 21410

Programi u Noći knjige:
16:00-22:00 Brač: priroda i čovjek
Kategorija: Narodna knjižnica

Općinska knjižnica Krapinske Toplice

Ljudevita Gaja 27, Krapinske Toplice, 49217

Programi u Noći knjige:
09:30-12:00 Proljetni pričokazi 19:00-21:00 Slatke strasti
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Antun i Stjepan Radić" Gunja

Miroslava Krleže 2, Gunja, 32260

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Knjižnica - Više od igre - Ispričaj mi priču
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Antun Mihanović" Nova Kapela, Batrina

Stjepana Radića 156, Batrina, Nova Kapela, 35410

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Priroda i knjiga
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Eugen Kumičić" Rijeka

Franje Čandeka 40, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Riječke legende
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Čepić

Purgarija Čepić 1, Kršan, 52232

Programi u Noći knjige:
08:00-08:45 Povijest igara
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Duga Resa

Ulica bana Josipa Jelačića 8, Duga Resa, 47250

Programi u Noći knjige:
10:00-13:00 Čitanje je zakon!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Jelenje-Dražice"

Školska 53, Jelenje, 51218

Programi u Noći knjige:
17:00-21:00 Knjiški kameleon
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Monte Zaro" Pula

Boškovićev uspon 24, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
16:00-19:00 Čitateljski klub: Čitaj (o) psu u društvu robota
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Slava Raškaj" Ozalj

Podgraj 10 a, Ozalj, 47280

Programi u Noći knjige:
19:00-20:30 Predstave "Prigovor" i "Plan B"
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Sveti Matej" Viškovo

Vozišće 13, Viškovo, 51216

Programi u Noći knjige:
09:00-14:15 Knjiga - svjetlost u našim životima!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Vladimir Nazor" Komletinci

Braće Radić 17, Komletinci, 32253

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Pričaj mi priču...
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola "Đuro Pilar" Slavonski Brod

Vinogorska 1, Slavonski Brod, 35105

Programi u Noći knjige:
19:00-22:00 Noć knjige 2017. uz "Gulliverova putovanja"
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ante Kovačića Zlatar

Vladimira Nazora 1, Zlatar, 49250

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Od ideje do gotove knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Augusta Cesarca

II. Ferenčica 9a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-18:00 Želimo čitati više!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Augusta Harambašića

Harambašićeva 18, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-14:00 Čitanje priča u krugu
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Banova Jaruga

Banova Jaruga 78, Banova Jaruga, 44321

Programi u Noći knjige:
11:00-19:00 Čitamo, čitasmo, čitali samo, bili smo čitali, čitat ćemo, budemo čitali... Neka čitaju!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Barilović

Barilović 96, Barilović, 47252

Programi u Noći knjige:
08:00-12:15 Sve boje mraka
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Bartola Kašića

Bartola Kašića 48, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
12:00-12:40 Moderna bajka 11:30-12:00 Pronađi me! 12:45-13:30 Čovječe, ne ljuti se 13:30-14:15 Bajkaonica
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Beletinec

Stjepana Radića 4, Beletinec, 42214

Programi u Noći knjige:
17:30-19:30 Märchenwelt = Svijet bajki
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Berek

Berek 73, Berek, 43232

Programi u Noći knjige:
08:00-16:00 Pričaonica i knjigovježba
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Braća Seljan Karlovac

Vladimira Nazora 1, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
13:00-14:00 Pjesme i... gitara (Literarna čajanka)
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola braće Radić Botinec

Ulica Šenoine Branke 22, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 „Speed dating“ s knjigom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola braće Radića Kloštar Ivanić

Školska 20, Kloštar Ivanić, 10312

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Književni susreti
Kategorija:

Osnovna škola braće Radića Pakrac

Bolnička 55, Pakrac, 34550

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 O ljubavi, spletkama i svemu pomalo 09:00-11:30 Za one koji žele čitati više
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Bratoljuba Klaića, Bizovac

Dr. Franje Tuđmana 1, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Ispričat ću ti priču
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Budaševo-Topolovac-Gušće

Trg Marijana Šokčevića 1, Budaševo, 44202

Programi u Noći knjige:
10:00-13:00 S knjigom od jutra
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Budrovci

Gupčev trg 8, Budrovci, 31400

Programi u Noći knjige:
12:00-18:00 Noć knjige u Budrovcima
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Bukovac

Trnac 42, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:30-21:00 Knjigosvaštara
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Čavle

Čavja 47, Čavle, 51219

Programi u Noći knjige:
17:00-18:35 Put oko svijeta u 80 strana
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Cavtat

Stjepana Radića 3, Cavtat, 20210

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Fantastična noć knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Cetingrad

I.F. Cetinskog 11, Cetingrad, 47222

Programi u Noći knjige:
12:00-14:30 Veselimo se čitanju
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola dr. Mate Demarina

Munida 3, Medulin, 52203

Programi u Noći knjige:
17:00-21:00 Pričamo, čitamo, stvaramo
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola fra Bernardina Tome Leakovića Bošnjaci

Braće Radića 38a, Bošnjaci, 32275

Programi u Noći knjige:
09:00-14:00 U knjižnici mašta može svašta
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Frana Krste Frankopana Brod na Kupi

Kralja Tomislava 12A, Brod na Kupi, 51301

Programi u Noći knjige:
13:30-15:00 Čarobna škrinja - narodne priče i bajke s različitih strana svijeta
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Franje Horvata Kiša Lobor

Trg svete Ane 28, Lobor, 49253

Programi u Noći knjige:
11:30-16:00 Matineja Noći knjige u našoj školi
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Granešina

Granešina 1, Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Žene književnice i likovi žena u književnosti
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivan Goran Kovačić

Školska 23, Štitar, 32274

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 Čarolija knjiga i glazbe 11:00-12:00 Što se događa u knjižnici kada nas nema?
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Batelića Raša

Ivana Batelića 1, Raša, 52223

Programi u Noći knjige:
10:00-10:45 Pričaj mi o povijesti
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo

Matije Gupca 29, Staro Petrovo Selo, 35420

Programi u Noći knjige:
16:30-18:00 Ulomak izaberi i knjigu osvoji!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka

Škurinjska cesta 7a, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
17:00-18:30 Čitanje u/za 5! 10:00-11:00 Od priče i slikovnice do lutkarske predstave
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić

Tina Ujevića 18, Virovitica, 33000

Programi u Noći knjige:
07:30-23:00 Noć knjige grli vikend
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivanke Trohar Fužine

Breg 124a, Fužine, 51322

Programi u Noći knjige:
15:00-19:00 Čitanje bajki i basni polaznicima dječjeg vrtića i filmska večer
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ivanska

Petra Preradovića 2, Ivanska, 43231

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 U potrazi za Ankom / Ankom Brazilijankom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ive Andrića

Milovana Kovačevića 18, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
14:00-19:00 Fešta od knjiga i čitanja
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Josipa Kozarca Slatina

N. Š. Zrinskog 2, Podravska Slatina, 33520

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Gdje živi čarolija?
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Josipa Kozarca Vinkovci

Hrvatskih žrtava 13, Vinkovci, 32100

Programi u Noći knjige:
12:00-18:00 Knjiga - film - ja
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Josipovac

Osječka 77a, Josipovac, 31221

Programi u Noći knjige:
09:00-14:00 Moja slikovnica
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Klinča Sela

Amruševa 32, Klinča Sela, 10450

Programi u Noći knjige:
17:00-18:30 Od lutke do predstave
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Korog

Ive Lole Ribara 22, Korog, 31214

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 Poziv na čaj
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Lijepa naša Tuhelj

Tuhelj 54, Tuhelj, 49215

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Zagor u Zagorju
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Lipik

Školska 25, Lipik, 34551

Programi u Noći knjige:
13:00-15:00 Čitajmo i stvarajmo zajedno!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ljubešćica

Zagrebačka 22, Ljubešćica, 42222

Programi u Noći knjige:
17:00-19:00 Školski sajam knjiga i radionice za promicanje knjige i kulture čitanja
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Ljubeščica

Zagrebačka 22, Ljubešćica, 42222

Programi u Noći knjige:
08:00-10:00 Čitajmo zajedno!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Mače

Mače 32, Mače, 49251

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Bajke nas spajaju!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Mahično

Kalinovac 1 c, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
11:00-12:00 Večer poezije
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Milke Trnine

Školska 10, Križ, 10314

Programi u Noći knjige:
11:00-15:00 Igramo se u školi
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Molve

Trg kralja Tomislava 10, Molve, 48327

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Pidžama party uz priče za laku noć 08:00-09:00 Zabavno čitanje 18:00-22:45 Noć poezije i ostalog
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Mursko Središće

Vladimira Nazora 22, Mursko Središće, 40315

Programi u Noći knjige:
11:00-23:00 Lov na čarobne knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Nikole Tesle

Matetićeva 67, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-13:00 Hrvatske i makedonske narodne bajke
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Okučani

Alojzija Stepinca 5, Okučani, 35430

Programi u Noći knjige:
09:30-10:15 Knjigo, gdje si? 12:50-13:30 Kako se radi knjiga? 18:30-20:00 Knjiga i igara 08:35-09:20 Knjigo, gdje si?
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Omišalj

Baječ 8, Omišalj, 51513

Programi u Noći knjige:
08:00-09:00 Puno zabave uz malo lektire
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Otok

Stjepana Gradića 4, Zagreb, 10010

Programi u Noći knjige:
09:45-11:15 Tibor u Otoku
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Pavao Belas

Ilije Gregorića 28, Prigorje Brdovečko, 10291

Programi u Noći knjige:
08:00-15:00 Noć knjige
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Pećine Rijeka

Šetalište 13. divizije 25, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
12:30-14:00 Hlapićevim i Kekečevim stazama
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Petra Studenca Kanfanar

Dvigradska 3, Kanfanar, 52352

Programi u Noći knjige:
17:00-21:00 Nasmijana večer malih knjigoljubaca
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Petrijanec

Vladimira Nazora 42, Petrijanec, 42206

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Bajkaonica
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Petrijevci

Republike 110 a, Petrijevci, 31208

Programi u Noći knjige:
08:30-14:30 Čitam, ne skitam
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Podmurvice Rijeka

Podmurvice 6, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Mali Jurić u svijetu bajki
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Pokupsko

Pokupsko bb, Pokupsko, 10414

Programi u Noći knjige:
10:30-11:30 Kod kuće je najljepše
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Rudolfa Strohala

Školska 22, Lokve, 51316

Programi u Noći knjige:
16:00-20:00 Knjiga je mrak!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Šećerana

Žrtava Domovinskog rata 27, Šećerana, 31300

Programi u Noći knjige:
17:00-22:00 Večer magije
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Selnica

Jelačićev trg 2, Selnica, 10410

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Stihovi nas spajaju
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Sesvetski Kraljevec

Školska 10, Zagreb, 10360

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Knjiz
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića

Dr. Mate Šimundića 10, Lovreć, 21257

Programi u Noći knjige:
18:00-23:00 "Kraljevska gozba" i "Snaga ljubavi"
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Slunj

Školska 17, Slunj, 47240

Programi u Noći knjige:
07:40-12:00 Zelena priča
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Stjepana Antolovića, Privlaka

Školska 40, Privlaka, 32251

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Noć knjige 2017.
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Studenci

Put Škole 15, Studenci, 21265

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Noć knjige u OŠ Studenci
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Sveta Nedelja

Svetonedeljska cesta 21, Sveta Nedjelja, 10431

Programi u Noći knjige:
17:15-18:50 Kušanje knjiga
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Sveti Martin na Muri

Trg Sv. Martina 4, Sveti Martin na Muri, 40313

Programi u Noći knjige:
09:00-12:00 Stihovi nas spajaju
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Sveti Petar Orehovec

Sveti Petar Orehovec 90, Sveti Petar Orehovec, 48267

Programi u Noći knjige:
18:30-20:00 Čitamo o Europskoj uniji
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Svetvinčenat

Svetvinčenat 98, Svetvinčenat, 52342

Programi u Noći knjige:
17:00-21:00 Nasmijana večer malih knjigoljubaca 18:00-22:00 Nasmijana večer malih knjigoljubaca
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Svibovec

Braće Radića 4, Svibovec, 42223

Programi u Noći knjige:
18:00-22:00 Noć knjige 2017.
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Trnovitica

Velika Trnovitica 96, Velika Trnovitica, 43285

Programi u Noći knjige:
13:45-14:30 Druženje sa sovom
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Veliko Trgovišće

Stjepana Radića 27, Veliko Trgovišće, 49214

Programi u Noći knjige:
08:30-13:00 Radionica čitanja - "Medvjedica Marta i šareni planinski čaj" 18:00-20:00 Promocija knjige "Pustolovina života" Natalije Boutane
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vijenac Osijek

Vijenac Ivana Meštrovića 36, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
10:00-12:00 Priča do priče
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vjenceslava Novaka

Vile Velebita 15a, Zagreb, 10040

Programi u Noći knjige:
17:00-21:00 Žene - književnice u lektirnim djelima
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Vođinci

Slavonska 21, Vođinci, 32283

Programi u Noći knjige:
17:00-17:45 Kreativna radionica: Što znači biti sretan? 17:45-19:00 Skrivena premijera: crtani film 19:05-20:00 Sreća u stripu: Budimo sijači sreće...
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Zdenka Turkovića, Kutjevo

Republike Hrvatske 26, Kutjevo, 34340

Programi u Noći knjige:
17:30-21:00 U svijetu knjiga - knjige koje volimo!
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Zrinskih Nuštar

Zrinskog 13, Nuštar, 32221

Programi u Noći knjige:
10:00-11:00 William Shakespeare: role-play
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Župa dubrovačka

Put dr. Ante Starčevića 84, Mlini, 20207

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Bila jednom jedna priča...
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Đure Deželića Ivanić-Grad

Park hrvatskih branitelja 4, Ivanić Grad, 10310

Programi u Noći knjige:
17:00-19:30 Noć knjige u OŠ Đure Deželića
Kategorija: Ustanova

Osnovna škola Đure Prejca Desinić

Ratkajeva 8, Desinić, 49216

Programi u Noći knjige:
17:00-20:00 U svijetu mašte, u svijetu knjiga, živim svoj život bez briga
Kategorija: Ustanova

Poliklinika za rehabilitaciju slušanja i govora SUVAG - Dječji vrtić Poliklinike SUVAG

Ulica kneza Ljudevita Posavskog 10, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
12:00-13:00 U ritmu slasne stihobasne
Kategorija: Ostalo

Poljska kulturna udruga "Mikolaj Kopernik"

Savska 34/36, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-23:00 Noć poljske poezije
Kategorija: Nakladnik

Profil knjiga

Kaptol 25, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-23:59 Svečana dodjela Nagrade BOOKtiga 2017.
Kategorija: Ustanova

Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci

Gajeva 1, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
20:00-21:30 Darko Gašparović - njim samim
Kategorija: Ostalo

PS-Portal

Martina Juranovića 10, Petrinja, 44250

Programi u Noći knjige:
19:30-21:00 Art Koktel: Društvo živih pjesnika
Kategorija: Narodna knjižnica

Pučka knjižnica i čitaonica Daruvar

Stjepana Radića 5, Daruvar, 43500

Programi u Noći knjige:
19:30-20:30 Bruno Šimleša u gostima
Kategorija: Narodna knjižnica

Pučko otvoreno učilište Buje - podružnica Gradska knjižnica Buje

Trg Josipa Broza Tita 6, Buje, 52460

Programi u Noći knjige:
19:30-20:50 Uspomene jednog sumanutog - predstavljanje knjige 21:00-22:30 Putovanja, putovanja...
Kategorija: Narodna knjižnica

Pučko otvoreno učilište Donja Stubica - Knjižnica

Nova ulica 1, Donja Stubica, 49240

Programi u Noći knjige:
19:00-23:59 Sredina! Pomaknite se naprijed!
Kategorija: Knjižara

Šareni dućan

Ivana Generalića 3, Koprivnica, 34310

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Noć knjige u knjižari Šareni dućan
Kategorija: Ostalo

Siscia Jazz Club

Rimska b.b., Sisak, 44000

Programi u Noći knjige:
19:30-21:00 Art Koktel: Društvo živih pjesnika
Kategorija: Ustanova

SKD Prosvjeta – Središnja knjižnica Srba

Preradovićeva 18/1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:30 Estetika i etika književnog prevođenja 10:00-11:30 Predstava za djecu "Biberče" i likovna radionica 10:00-17:00 Za svakog ponešto
Kategorija: Nakladnik

Školska knjiga

Masarykova 28, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Čitaj mi! - Promicanje rane pismenosti i kulture čitanja u obiteljima 09:30-12:00 Proljetni pričokazi 20:00-21:00 Pobratimstvo lica u svemiru Tina Ujevića 19:00-20:00 Upoznajte vodič po glazbenim punktovima grada Zagreba 08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na sva izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na sva izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na sva izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-00:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 09:00-16:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na sva izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na sva izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na sva izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na sva izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-21:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na izdanja Školske knjige 08:00-20:00 Promotivni popusti na sva izdanja Školske knjige 16:00-20:00 Dječji kutak
Kategorija: Narodna knjižnica

Središnja knjižnica Rusina i Ukrajinaca Republike Hrvatske

Starčevićev trg 6, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:30 Ukrajinska književnost i Jurij Lysenko
Kategorija: Nakladnik

Srednja Europa

Vankina 13, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
19:00-20:00 Predstavljanje knjige Bojana Balkoveca o izbornoj teoriji i praksi u međuratnoj Jugoslaviji 09:00-16:00 Prigodni popust 09:00-16:00 Donacija knjiga 2x500
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Jelkovec

Vladimira Stahuljaka 1 , Sesvete, 10360

Programi u Noći knjige:
09:00-14:00 Čitajmo i veselimo se!
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Markantuna de Dominisa Rab

Banjol, Rab, 51280

Programi u Noći knjige:
20:00-20:15 Od šume do seksa 20:15-20:45 Knjige koje "kvare" djecu
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Novska

Tina Ujevića 2/A, Novska, 44330

Programi u Noći knjige:
12:20-15:00 Knjiga grli vikend u Srednjoj školi Novska 2017.
Kategorija: Ustanova

Srednja škola Stjepana Sulimanca

Dravska 41, Pitomača, 33 405

Programi u Noći knjige:
12:00-14:00 Knjižnice i autorsko pravo
Kategorija: Ustanova

Strukovna škola Pula

Zagrebačka 22, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
13:00-14:00 Predstavljanje zbirke pjesama "Žena posve obična"
Kategorija: Ostalo

Studentski centar Split - Caffe bar "Tinel"

Cvite Fiskovića 3 , Split, 21000

Programi u Noći knjige:
20:00-23:00 Noć knjige u Tinelu, Barbary i Split Mind
Kategorija: Knjižara

Superknjižara

Rooseveltov trg 4, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
20:00-23:00 Popust na sve!
Kategorija: Knjižara

Sveučilišna knjižara i antikvarijat Dominović

Hrvatske bratske zajednice 4 (zgrada NSK), Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
17:00-01:00 Proljetno buđenje uz knjigu
Kategorija: Ustanova

Sveučilišna knjižnica Rijeka

Dolac 1, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
20:00-22:00 Sirija - Zemlja na raskrižju i priče s Bliskog istoka Hrvoja Ivančića
Kategorija: Ustanova

Sveučilišna knjižnica u Puli

Herkulov prolaz 1, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
19:00-23:59 Kviz, čitanje, prezentacija
Kategorija: Ustanova

Talijanska srednja škola Dante Alighieri Pula

Santoriova 3, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
13:15-14:00 Santorio ili zdravlje u brojkama
Kategorija: Ostalo

Teatar Naranča

Radićeva 22, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Bajkoviti maraton
Kategorija: Ostalo

Teatar PocoLoco

Zeleni dol 8, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:30-12:30 Priča mi se priča: Ružno pače
Kategorija: Ustanova

Tehnička škola Slavonski Brod

Eugena Kumičića 55, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
09:00-18:00 Noć knjige s Marinom Držićem
Kategorija: Knjižara

Tisak media

Trg Matije Gupca 1, Karlovac, 47000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak media

Šetalište Frane Lučića 1, Velika Gorica , 10410

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak media

Zagrebačka (Supernova centar), Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak media

Svilajska 31a, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
10:00-21:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak media

Osječka 284, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak media

Muntriljska 1, Pazin , 52000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak media

V. Škorpika 23, TC Dalmare, Šibenik , 22000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak media

Gračanska cesta 208, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak media

Trg kralja Zvonimira 1, Virovitica, 33000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak media

Gacka 10, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak media

Rudeška cesta 169a - Vrbani, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-21:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak media

Vukovarska 207, City Centar One, Split , 51000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak media

Trg Sv. Stjepana bb, Hvar, 21450

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak media

Av. Marina Držića, Autobusni kolodvor, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
06:00-21:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak media

Osječka bb, Požega, 34000

Programi u Noći knjige:
08:00-21:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak media

Slavonska avenija 11d, City Centar One Istok, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak Media

Brsalje 9, Dubrovnik, 20000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak Media

Marineta 1, Makarska, 21300

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak Media

Flanatička 1, Pula, 52100

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak Media

Carera 69, Rovinj, 52210

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak Media

Račkoga 2, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
07:30-20:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak Media

Frankopanska 5a, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak Media

Gajeva 2, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-21:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak Media

Grgura Ninskog bb - Pothodnik, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
06:30-21:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Knjižara

Tisak Media Varaždin

Kukuljevićeva 13, Varaždin, 42000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Popusti do 50% na odabrane naslove
Kategorija: Ostalo

Toplice Hotel

A. Mihanovića 2, Krapinske Toplice, 49217

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Slatke strasti
Kategorija: Ustanova

Turistička zajednica Grada Senja

Stara cesta 2, Senj, 53270

Programi u Noći knjige:
18:00-01:00 Svečano predstavljanje romana "Crvenokosa Zora i njezina družina"
Kategorija: Ostalo

Udruga MedulinArt

Centar 223, Medulin, 52203

Programi u Noći knjige:
18:00-20:00 Bajkoviti maraton
Kategorija: Ostalo

Udruga za kulturu, obrazovanje, duhovnost i domoljublje Kovan

Generalski Stol 44b, Generalski Stol, 47262

Programi u Noći knjige:
19:00-22:00 Hrvatski grobovi 1914. – 1918.
Kategorija: Ustanova

Umjetnička akademija u Osijeku

Kralja P. Svačića 1/F, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Eko Noć knjige u knjižnici Umjetničke akademije u Osijeku
Kategorija: Ustanova

Umjetnička akademija u Splitu

Fausta Vrančića 17a, Split, 21000

Programi u Noći knjige:
12:30-15:00 U susret vikendu
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara

Zagrebačka 33, Velika Gorica, 10410

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Sale bez šale - do 70%!
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara

Ulica Kralja Tomislava 3 , Čakovec , 40000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Sale bez šale - do 70%!
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara "Marko Marulić"

Matoševa 10, Solin, 21210

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Sale bez šale - do 70%!
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara "Petar Zoranić"

Široka ulica 11, Zadar, 23000

Programi u Noći knjige:
08:00-20:00 Sale bez šale - do 70%!
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - Branimir centar

Branimirova 29, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Sale bez šale - do 70%!
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - City Colosseum

Josipa Rimca 7, Slavonski Brod, 35000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Sale bez šale - do 70%!
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara - Kaptol centar

Nova Ves 17, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:00-21:00 Sale bez šale - do 70%!
Kategorija: Knjižara

V.B.Z. knjižara Korzo

Korzo 32, Rijeka, 51000

Programi u Noći knjige:
07:30-20:30 Sale bez šale - do 70%!
Kategorija: Ustanova

Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

Heinzelova ulica 55, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
10:00-16:00 S knjigom po Veterinarskom fakultetu
Kategorija: Ostalo

Volonterski centar Osijek

Lorenza Jagera 12, Osijek, 31000

Programi u Noći knjige:
10:00-13:00 Upoznajmo Hrvatsku kroz sliku i riječ
Kategorija: Ustanova

Vrapčić dječji vrtić Drnje

Trg kralja Tomislava 26, Drnje, 48322

Programi u Noći knjige:
06:00-15:00 Noć Knjige
Kategorija: Nakladnik

Vuković & Runjić

Teslina 16, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
21:00-23:59 Festival čitanja "Do posljednjeg daha" 10:00-23:59 Trodnevna Noć 10:00-15:00 Trodnevna Noć 10:00-20:00 Trodnevna Noć
Kategorija: Nakladnik

Zagrebačka naklada

Balokovićeva 17, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
09:45-11:15 Tibor u Otoku
Kategorija: Ostalo

Zagrebačko knjižničarsko društvo

Starčevićev trg 6, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-19:00 Otvorenje Izložbe „Knjige i knjižničari – u fokusu“ 18:00-21:00 Izložba „Knjige i knjižničari – u fokusu“
Kategorija: Ostalo

Zagrebačko knjižničarsko društvo - ZKD Biciklisti

Stračevićev trg 6, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
08:00-19:00 Biciklom kroz knjižnice Zagrebačke županije: Zagreb - Zaprešić
Kategorija: Ostalo

Zajednica Makedonaca u Republici Hrvatskoj

Masarykova 16/1, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
18:00-21:00 Upoznajte makedonsku književnost!
Kategorija: Ostalo

Zelena akcija

Frankopanska 1, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
19:00-21:00 Čitanje i odabir najbolje kratke priče/pjesme žanra klimatske fikcije
Kategorija: Nakladnik

Znanje

Matka Mandića 2, Zagreb, 10 000

Programi u Noći knjige:
14:30-16:00 Svečana dodjela nagrada natječaja "Ja sam pisac"
Kategorija: Ustanova

Zoološki vrt grada Zagreba

Maksimirksi perivoj bb, Zagreb, 10000

Programi u Noći knjige:
13:00-18:00 Noć knjige u Zoo vrtu

PODRŽAVAJU:

MEDIJSKI POKROVITELJI:

 JABUKA TV
Narodni radio
HRT

O nama

Noć knjige - manifestacija kojom se obilježava 23. travanj - Svjetski dan knjige i autorskih prava.

Društvene mreže

Kontakt

Email: nocknjige@nocknjige.hr