Poticajne i vesele aktivnosti i radionice :: Zagreb

Poticajne i vesele aktivnosti i radionice

Matineja |

MJESTO:
Osnovna škola Ivana Mažuranića,
Javorinska 5, Zagreb, 10040

VRIJEME:
Početak programa: 22.04.2016 u 10:00
Kraj programa: 22.04.2016 u 18:00

RADNJA:

10:00 Digitalno izdavaštvo: Najfora knjige koje smo čitali (voditeljica: Vlasta Vlahović)

10:00 Posebni razredni odjel - niži razredi: radionica označivača knjiga (voditeljica: Ana Marija Kotnik); posebni razredni odjel - viši razredi: radionice: origami-radionica: sove, klinasto pismo, izrada plakata o Noći knjige 2016. (voditeljica: Katarina Štadler)

10:00 Književno-istraživački rad: U potrazi za poznatim citatima (voditeljica: Antonija Jelavić Bednjanec)

10:00 Geografska radionica: U potrazi za Shakespeareom (voditeljica: Renata Glasnović Skenderović) 

10:30 Ekološko-književna radionica: Nada Iveljić: Što ujutro radi cvijet; Izrada cvijeta od ekoloških materijala; Stvaralačko pisanje: Poruka planeti Zemlji (voditeljica: Dubravka Geričić)

11:00 Književno-likovna radionica: Izrada slikovnica "Poštar Zeko brzonogi" (voditeljica: Andreja Šćukanec)

11:00 Književno-likovna radionica: Gita i Hlapić (voditeljica: Sandra Đurđević)

11:00 Ekološko-književna radionica: Zemljo, volim te! (voditeljica: Snježana Car)

11:30 Kreativna radionica: Kosjenka i Regoč (voditeljica: Nevenka Čakar)

11:30 Kreativna radionica: Cervantesovi kavaliri (voditeljica: Antica Terze)

11:30 Origami-radionica: Književna djela (voditeljica: Željka Zubčić)

13:00 Likovna radionica: Učimo glagoljicu! (voditeljice: Sanja Krznarić i Ivana Petrović)

14:00 Ekološko-književna radionica: Čuvajmo Zemlju! (voditeljica: Azra Grahović i Karmen Maduna)

14:00 Tematski dan: Zgode i nezgode (voditeljica: Maja Vučković)

16:30 Kreativna radionica: Priče iz davnine - izrada slikovnica i dramski prikaz likova (voditeljica: Tonka Čulina)

16:30 Prezentacija istraživačkog rada: Život i vrijeme Ivane Brlić Mažuranić (voditeljica: Nada Ban)

16:30 Kreativna radionica: Ježeva kućica (voditeljica: Suzana Voćanec)

17:00 (Za šeste razrede) i 18.00 (za pete razrede) Radionica: To be or not to be (voditeljica: Petra Podoreški Sikirić)

18:00 Igrokaz iznenađenja (voditeljica: Mirna Vranić); Dramsko-scenska izvedba (voditeljica: Katarina Škegro); Književnost u glazbi (voditeljica: Andreja Jurković)

Izložba učeničkih radova

SUDJELUJU:
Vlasta Vlahović, Ana Marija Kotnik, Katarina Štadler, Antonija Jelavić Bednjanec, Renata Glasnović Skenderović, Dubravka Geričić, Sandra Đurđević, Andreja Šćukanec, Snježana Car, Nevenka Čakar, Antica Terze, Željka Zubčić, Sanja Krznarić, Ivana Petrović, Azra Grahović, Karmen Maduna, Maja Vučković, Tonka Čulina, Nada Ban, Suzana Voćanec, Petra Podoreški Sikirić, Katarina Škegro, Andreja Jurković, učenici



Pokaži moju lokaciju

OGANIZATOR:

Osnovna škola Ivana Mažuranića (Ustanova)

Javorinska 5, Zagreb, 10040

Ostali programi istog organizatora

Programi iz prošlih godina

Programi u blizini

O nama

Noć knjige - manifestacija kojom se obilježava 23. travanj - Svjetski dan knjige i autorskih prava.

Društvene mreže

Kontakt

Email: nocknjige@nocknjige.hr